Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

list do biskupów

dzisiaj trafiłam na:

http://poloniasemperfidelis.pl/

http://www.pch24.pl/ruszyla-akcja-polonia-semper-fidelis--zobacz-kto-juz-udzielil-jej-poparcia-newsletter-201,57598,i.html

co myślicie?
pytam bo jak dla mnie wydaje się dobrym pomysłem, ale ja często nie zauważam jakiś szczegółów, niuansów, więc wolę spytać szerszego grona o opinię :)

Komentarz

  • Do biskupów się nie pisze listów, tylko pokornie czeka na decyzję, z którą się nie dyskutuje.  A jak się nie podoba, to jest wiele innych wyznań i religii do wyboru. MSPANC
    Podziękowali 3mammamia DaddyPig Berenika
  • Oj @Gosia5 nie zadzieraj z Głównym Szanownym Adminu, bo będziesz musiała sobie poszukać innego forum, hehe ;)

    ja tam podpisałam. czy to znaczy, że już muszę szukać innego wyznania?
    Podziękowali 1Gosia5
  • Myślę, że Fundacja Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi i Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi będą wdzięczne za dane osobowe, które przekażecie do ich dyspozycji. Bo to praktycznie jedyny efekt organizowania tej zbiórki podpisów.
    Podziękowali 1Basja
  • moje dane osobowe i tak hulają sobie po sieci i nie mam na to najmniejszego wpływu
    Podziękowali 2Barbasia Wela
  • Obecnie przepisy są bardzo restrykcyjne i nic samo z siebie nie hula.
  • nie korzystam z tzw. mediów społecznościowych typu FB itp. średnio generuję ok 500 mb danych o sobie dziennie. dane osobowe to właściwie przy tym pikuś. ale to nie na temat.


  • Malgorzata powiedział(a):
    Chyba zostanę pisarzem 
    Będę pisać listy do wszystkich u których coś mi się nie podoba.
    Mspanc
    Bo mam już po dziurki tych nawoływań do pisania listów tu i ówdzie.



    Moim zdaniem wiernym trochę przerwaca się w głowach od dostępności wiedzy wszelkiej newsów i innych fake'ów.

    Wiarą własną by się lepiej zajęli i świadectwem własnego życia chrześcijańskiego :) 

    Popieram, ostatnie zdanie najlepsze!



  • Wiarą własną by się lepiej zajęli i świadectwem własnego życia chrześcijańskiego :) 

    a skąd wiesz, że się nie zajmują?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.