Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wakacje na zachodnim wybrzeżu

Nie chodzi mi o USA, tylko nasze, polskie morze. ;) Na wschodzie byliśmy nie raz,środek też zaliczony, pozostaje zachód. Nigdy tam nie byliśmy, nie mam więc pojęcia, gdzie szukać, żeby było w miarę tanio i blisko do morza oraz ładne plaże. Możecie coś polecić? Wyszukiwarka niewiele mi pomogła :(

Komentarz

  • Byliśmy w Karwi w domkach Europa. Całkiem nieźle, ale w sezonie Karwia jest już za głośna. Parę lat temu było spokojniej. Domki jednak mogę polecić z czystym sumieniem.
  • My w tym roku zarezerwowalismy domek w Słajszewie, 5 km id Dębek. Pierwszy raz tam się wybieramy, zobaczymy jak będzie. Ceny za domki są z kosmosu a nam właśnie na domkach zależało wiec wybraliśmy opcje dalej od plaży za to z nizsza cena.
  • My płaciliśmy w Karwi jakieś 250 zł. Ale to było VIII/IX.
  • Byliśmy w lato w Świnoujściu, dom daleko od morza i standard taki no sobie, ale wielki taras za to był i pokój bardzo duży, kuchnia do dyspozycji. Miejscowość bardzo mi się podobała, dojazd szybki, na plażach bez tłoku, wucety przy każdym zejściu co poniektóre bezpłatne. Wycieczkę rowerową zrobiliśmy do Ahlbeck, polecam. 
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Gosia5, ładne plaże to (moim zdaniem) między Kołobrzegiem a Ustroniem Morskim. 
    Byliśmy w kilku miejscowościach i jakos polubiliśmy najbardziej Sianożęty.
    Do morza było blisko w zaleznosci od osrodka, w ktorym mieszkalismy, jednak najdalej to pewnie wychodziło około 250m.
    Przyjemne, szerokie i czyste plaże, tłumów nie było (byliśmy chyba 3 razy w sierpniu) a jak chcieliśmy na odludzie, to ruszaliśmy ok 1.5 km w stronę Kołobrzegu.
    Jak chcialo mi się dzikich tłumów to szłam do Ustronia, 1.5 km w drugą stronę.

    Mieszkalismy w domkach, ceny różne, wiadomo. Nam dobrze było 2x w ośrodku Zedan, bo domki czyste, place zabaw fajne, domowe obiady można było sobie kupić jak się gotować nie chciało, basen na miejscu i biblioteka, no i generalnie z dzieciakami to nam tam było wygodnie i swojsko.
    Mieliśmy domek 6 osobowy i płaciliśmy ok.300zł za dobę, ale były i tańsze/droższe opcje. 
    Sianożęty są takie raczej pod rodziny z dzieciakami. Jeśli lubisz wieczorem wyjść pobalowac, to może się okazać że nie ma za bardzo gdzie, a jeśli jest gdzie, to nie codziennie. ;) chyba że do Ustronia czy Kołobrzegu.
    W Zedanie były jakieś potancowki i dyskoteki dla dzieci z konkursami.
    Dobra pizza i muzyka była w Collins Beach - tam jest bardzo spoko
    Podziękowali 1E.milia
  • Dzięki, @Kluska, ale okolice Kołobrzegu już zwiedziliśmy (Łazy). W dzieciństwie spędzałam każde wakacje w Gąskach. Teraz chcemy bardziej na zachód. Wolin i okolice.
    Podziękowali 1kluska
  • Wprawdzie to nie zachodnie wybrzeże ale ...
    Siostra moja była w ub roku w Lubkowie.
    domki nad jeziorem, dobrze wyposażone wew jak i na zew. 
    Kazdy domek odgrodzony od pozostałych takim płotkiem -trochę prywatności ;)
    jrdli dobrze pamietam, to kazdy fomem ma rownież swój pomost na jeziorze
    do dyspozycji rowerki wodne (to wiem na 100%) 
    dobry dojazd nad morze
    placili 200 zł za domek/doba 
  • edytowano luty 2017
    Dość fajny jest Lukecin, szerokie plaże, ogród z dinozaurami i placem zabaw wspinaczkowo-linowym niedaleko- ale jednak autem. Pokoje wynajmują tez ojcowie Paulini, mają piękny, duży ośrodek, dobre warunki. Nie pamiętam ceny. Obok Lukecina jest Pustkowo,nazwa oddaje klimat:) nie wiem, jak tam s bazą noclegową. Z drugiej strony Dziwnów, Dziwnowek, tam juz tłumy, ale w razie brzydkiej pogody mają sporo ofert. Do Wolina 15 minut.
    Podziękowali 3E.milia formatka Gosia5
  • Myślę, że mogę polecić Łazy, byliśmy w zeszlym roku (z grouponu) w ośrodku Solaris w domkach i jest ok. Nie ma tłumów (w stosunku do innych miejscowości okolicznych), plaże ładne. Można zrobić wycieczkę do hortulusu (ogrodu botanicznego). Nasza córka nie chciała wracać:)
    Podziękowali 1E.milia
  • O my też bylismy w Łazach i tez polecamy. Z tym że my tam na plażę dojeżdżaliśmy. Ale faktycznie nie ma takich tłumów jak gdzie indziej i przyjemna plaża. W tym roku też tam planujemy .
  • Ale Łazy są na środku, a ja tu o zachód pytam ;) Poza tym w Łazach byłam i szczerze mówiąc, to bez szału.
  • Zależy czego szukasz :) plaże ładne,  blisko pachnący las. Fakt ,klimat zupełnie inny niż w pobliskim Mielnie.
  • Łazy to wspominam źle, bo mieliśmy daleko na plażę, a ja nogę w ortezie i do tego 5 dzieci, w tym najmłodsza 10 miesięcy. W Centrum klasyczny uzdrowiskowy tłumek i bazarki, lasu to nawet nie pamiętam. Plaża to w Karwi chyba większa. Klimat Milena mi już całkowicie nie odpowiada.
    A my teraz chcemy na Zachód, bo tam zwyczajnie jeszzce nie byliśmy, a lubimy oprócz plażowania trochę pozwiedzać. Szczecin, Świnoujście, Wolin, może do Niemiec dla frajdy.
  • Plaże po niemieckiej stronie  to juz zupełnie bajka- czysciutko, toalety wypas ale płatne. 

  • My polecamy Łukęcin. Pustkowo, mrzeżyno, Niechorze.
    A najbardziej Pustkowo i Niechorze.❤


    Podziękowali 2Milamama Gosia5
  • No dobra  podbijam... 
    @Gosia5 i gdzie byliscie?  Cos polecasz? 
    Celujemy w dom,  lub domki letniskowe. 
  • No dobra  podbijam... 
    @Gosia5 i gdzie byliscie?  Cos polecasz? 
    Celujemy w dom,  lub domki letniskowe. 
  • Byliśmy w Niechorzu,  pod namiotami na kempingu Pomona.  Domki też tam były. Do morza blisko, ale zejście przy latarni, więc mnóstwo schodów. 
  • Pensjonat "Dwie Podkowy" Nowielice koło Trzebiatowa. Kameralnie, a równocześnie blisko do plaży w Mrzeżynie.

    http://www.dwiepodkowy.com/

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.