Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poznaj tej Poznań ;)

15791011

Komentarz

  • w Mosinie otworzyła się firma organizująca zajęcia pozalekcyjne dla dzieci - czy komuś coś mówi takie zajęcia jak logorytmika ?takie zajęcia to podobno nowość na rynku, ale może ktoś miał już styczność z takimi zajęciami ?
  • edytowano wrzesień 2017

    .

  • My dziś byliśmy w Rio Grande w Krośnie by popatrzeć na konie - chłopcy zachwyceni :)
    Podziękowali 1sylwia1974
  • potwierdzam - fajne miejsce
  • od dziś cavaliada na MTP - fajna sprawa dla każdego kto lubi konie :)
    Podziękowali 1sylwia1974
  • Trafiłam na informację, że w Poznaniu są organizowane warsztaty "Akademia Miłości dla małżeństw"  -te obecne już trwają ale może będą jakieś następne edycje :) ktoś uczestniczył może ? jakieś opinie ? :)
  • niestety nie...
  • Hej hej teraz jest karnawał :) zbliżają też się ferie może polecicie jakieś ciekawe wydarzenia ?
  • ZDR robi bal dla wielodzietnych ;)
  • No wlasnie nie wiem czy dobrze wczoraj na fb widziałam ze 3 lutego? my 3 lutego idziemy juz na bal organizowany prze. Radę Rodzicow szkoły w Pecnej 
  • tak 3 lutego
  • Ooooo szkoda ten sam termin :(
  • A jeszcze coś godnego uwagi? :)
  • w Chodzieży stok narciarski z orczykami otworzyli, dość blisko, niedrogo , dla początkujących - super sprawa :)
    Podziękowali 1monia3
  • edytowano styczeń 2018
    W tę sobotę jest pro sinfonica w Filharmonii :) 

  • 3 luty a nie 2? my mamy info, że to 2 (piątek???)
  • Chyba z tą zabawą co i hak to wie @sylwia1974 ;
  • Na fb na koncie wielodzietni znalazłam info że jest potańcówka 3 lutego - żałuje ze sie terminy nakładają bo my już w grudniu kupiliśmy bilety na tutejszy bal rady rodziców 
    a moze cos sie bedzie działo w naszym regionie na podkoziołek? :)
  • 3 lutego na Os. Dębina 107 godz. 20.00 - 23.00 - potańcówka na wielodzietnych.
    @mamaa

    na FB ZDR  taka jest informacja
  • Ktos był na prosinfonice dla 6+ ? Coś konkretnego polecacie?
  • A tak! Doczytałam - 3.02.

  • @awia ja bywałam kiedyś ale nie w auli uniwersyteckiej, a w szkole na Solnej na występach młodszych klas w ramach prosynfoniki za symboliczną złotówkę. Niestety nie wiem czy nadal są takie otwarte koncerty
    Podziękowali 1awia
  • 24 luty bitwa o Poznań Cytadela rekonstrukcja my na chwilę obecną się wybieramy na to :smile: 
    Podziękowali 2Wela sylwia1974
  • Może ktoś z forum też się wybiera i byłaby okazja do spotkania i poznania się? :)
  • monia3 powiedział(a):
    Może ktoś z forum też się wybiera i byłaby okazja do spotkania i poznania się? :)
    Zobaczymy -to daleko jeszcze :) ale zapiszę sobie żeby nie zapomnieć
    Podziękowali 1monia3
  • edytowano styczeń 2018
    Jutro w Puszczykowie jest "spotkanie z Panią Melodią" godz 17-18  koszt 5 zł od osoby 
  • edytowano luty 2018
    https://www.facebook.com/events/2084522365110763/  ; Ktoś zainteresowany ? :) Jak myślicie warto  czy nie się wybrać ?
     edit chyba coś źle wklejam no to pod spodem piszę co i jak na tym koncie fb jest napisane 

    Serdecznie zapraszamy na pierwsze ogólnopolskie forum edukacji domowej i demokratycznej.

    Wydarzenie jest spotkaniem w szerokim gronie osób: rodziców, dzieci, edukatorów, dyrektorów, pracowników naukowych, liderów i liderek zaangażowanych w środowiska edukacji domowej i demokratycznej. Jest to też spotkanie z Andre Sternem człowiekiem, który nigdy nie chodził do szkoły, dzięki czemu, mógł w pełni wykorzystać swój potencjał i doskonalić się w tym, co naprawdę go interesowało; dziś jest profesjonalnym mówcą oraz znanym pisarzem, gitarzystą, lutnikiem czy dziennikarzem; sam mówi, że nigdy nie przestał się uczyć.

    Od kilku lat edukacja domowa w Polsce przechodzi swoisty renesans, mimo niekorzystnie zmieniającego się prawa, liczba rodzin, która bierze na siebie odpowiedzialność za edukację własnych dzieci wzrasta z roku na rok. Od kilku lat pojawiają się w naszym kraju również tzw szkoły demokratyczne, miejsca, tworzących się społeczności dzieci i dorosłych opartych na autentycznym i szczerym kontakcie. Miejsca gdzie dzieci wraz z dorosłymi wspólnie podejmują decyzje o tym czego, z kim, gdzie i w jaki sposób się uczą.
    Oba światy przeplatają się bardzo wyraźnie, dzieci będące w edukacji demokratycznej korzystają z prawa do edukacji domowej, edukatorzy domowi coraz częściej sięgają do idei jakie urzeczywistniane są w szkołach demokratycznych.
    Łączą ich szkoły “matki”, czyli szkoły w których dzieci zapisane są na edukacji domowej, w których m.in zdają coroczne egzaminy. A może łączy ich o wiele więcej…?

    Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy są już na drodze edukacji domowej czy demokratycznej, ale przede wszystkich tych, którzy dopiero szukają optymalnej drogi rozwoju dla swoich dzieci

    PROGRAM

    10.00 - rejestracja oraz oficjalne otwarcie
    11.00 -13.30 spotkanie z André Sternem zatytułowane "...I nigdy nie chodziłem do szkoły - co sprawia, że uczymy się skutecznie?
    13.30 - 14.00 przerwa kawowa
    14.00 - 18.00 program w budowie

    ZAPISY - JUŻ WKRÓTCE

    Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy prezent – darmowy egzemplarz „Siewców entuzjazmu” André Sterna.

    Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Kolektyw Edukacyjny, prowadzące od dwóch lat w Niepublicznych Szkołach Podstawowej i Gimnazjum Otwarte Drzwi edukację domową, oraz tworzące w Puszczykowie pod Poznaniem przedszkole domowo leśne i wolną szkołę NaBosaka.
  • awia powiedział(a):
    Ktos był na prosinfonice dla 6+ ? Coś konkretnego polecacie?
    a jeszcze sobie przypomniałam, że są koncerty rodzinne na Wyższej Muzycznej w Poznaniu, prowadzi Basia Dmochowska. Często pokazują się tam muzykujące rodziny.
    Podziękowali 2monia3 awia
  • Oooo dobrze wiedzieć A samo spotkanie z Andre Sterne ? Polecacie ? Wstyd przyznać - nie znam pana - ale tak jak czytam to wykład moze byc ciekawy ... Sama nie wiem...
    @sylwia1974 dzięki za info o koncertach rodzinnych 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.