Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Oddam piec- Pruszcz Gdański

Zmieniamy piec i mamy do oddania:
piec uniwersalny ze sterownikiem i dmuchawą. 25kW wyłozony cegłami szamotowymi tak, ze w tej chwili jest połowa, ale można powiększyć z powrotem do 25kW.Piec jest izolowany i sprawny. Na zewnątrz jest zimny.
Transport i załadunek we własnym zakresie.
MIejsce odbioru- Pruszcz Gdański

Komentarz

  • Czym się pali w takim piecu? I w jakim jest stanie (poza tym, że sprawny)? Dlaczego wymieniliście?
    Pytam, bo pieca potrzebuję, ale nie wiem, czy takiego.
    Podziękowali 1Bridget
  • Bylabym zaintresowana jaka powierzchnia grzania.
  • Ekogroszek?
  • Mozna w nim palić:
    drewnem,  miałem, makulaturą, węglem dowolnym.
    Stan pieca: dobry, palimy nim codziennie. Wymieniamy bo kupujemy piec z podajnikiem, aby łatwiej było palić.
    Powierzchnia grzewcza : 4m2
    Rok produkcji 2008. W razie pytań  dam tel męża.
    Podziękowali 1Bridget
  • Mąż mowi że by przyjechał w sobotę.
    Nasz jeszcze jako tako chodzi.
    Gdyby Lila potrzebowała na już. Zwalniam rezerwację.
  • Bridget pisała pierwsza, ale nie zdeklarowała sie jasno, więc nie wiem dziewczyny.
    Mamy miec montowany nowy piec za tydzień, więc do odbioru pewnie po tym czasie, ale zapytam męza.

    Podziękowali 1Bridget
  • edytowano styczeń 2018
    Lila powiedział(a):
    Na początku stycznia pięć nam "strzelił", ogrzewany gazem i boimy się rachunku... Ale chyba nie pokonany tej odległości. Nawet miałam was pytać bo kiedyś była tu akcja z dużymi rabatami na piece c.o.
    Ja coś wymyślę... 
    może się uda.
    @Bea czy ten wasz piec się dobrze sprawuje?
  • asia-ch powiedział(a):
    Bridget pisała pierwsza, ale nie zdeklarowała sie jasno, więc nie wiem dziewczyny.
    Mamy miec montowany nowy piec za tydzień, więc do odbioru pewnie po tym czasie, ale zapytam męza.

    Zwalniam jakby @Lila potrzebowałą.
  • Lila nie wiem ile taki piec wazy.
    zadzwon do firmy Raben, my korzystamy z ich transportu wysyłając rzeczy sporo ważące a i sporo gabarytowe. Z naszego doświadczenia z różnymi firmami kurierskimi wyszło ze oni najtańsi.

  • Bridget zarezerwowała.
    Podziękowali 1Bridget
  • Co do transportu dużych gabarytów i ciężkich , @Lila, warto skorzystać z clicktrans. Mi wyszło cenowo 1/3 tego co normalnie bym zapłaciła firmie. Za transport przez pól Polski zapłaciłam tyle co płacę w mieście. Tylko najczęściej trzeba kogoś do załadunku i rozładunku zorganizować bo zwykle kierowca sam jedzie. @Bridget też się może przydać, bo może się okazać, że to taniej, albo chociaż nie drożej niż samemu jechać.
    Podziękowali 1Bridget
  • Uwaga, taki piec waży powyżej 200kg. 4 chłopa to będzie mało.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.