Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poznaj tej Poznań ;)

15681011

Komentarz

  • najbliższy 18 marca o 17.00
    Podziękowali 2monia3 awia
  • W Mosinie 16 lutego i 20 lutego odbędą się przedstawienia teatralne ( bezpłatne wejściówki do odebrania w mosińskim domu kultury) 
  • Kochane liczę na Was polecicie fryzjera (Mosina, Poznań) - chciałabym pofarbiwac  włosy (jasny brąz?, rudy ?) i jakoś podciąć znacie kogoś godnego polecenia co pomoże tez poradzić? 
  • edytowano luty 2018
    Up nikt nie zna fryzjera wartego polecenia ? 
  • ja na Jeżycach chodzę "U Stasia" do p. Mileny
    na Kraszewskiego  - zakład z tradycją, pan Stasiu pracuje w zawodzie 55 lat :) - bardzo szanowany w dzielnicy
    Podziękowali 1monia3
  • Dzięki :) 

  • A mysmy dziś Poznan nawiedzili. :)
  • A na długo ? :) 
  • Kilka godzin.
  • Oooo szkoda ze tak krótko 
  • no popatrz a i mnie dziś mini nasiadówka forumowa była...to byś nawet na pączki i inne ciacha się załapała...@Małgorzata32
  • monia3 powiedział(a):
    24 luty bitwa o Poznań Cytadela rekonstrukcja my na chwilę obecną się wybieramy na to :smile: 

    przypominam bo to juz niedługo :)

    Podziękowali 1Wela
  • Ktoś się jutro wybiera na teatrzyk do Mosińskiego Domu Kultury ? :)
  • jutro to pakuję rodzinę wielodzietną na wyjazd na narty...

    A 24 wracamy z trasy...no i ...nie mamy możliwości skorzystać...
  • Szkoda ... Choć taki wyjazd na narty super sprawa :)
  • tylko to pakowanie. Dziś wekuję 5 obiadów .... to znaczy nocka przede mną ...
  • Ja poproszę o przepisy na to wekowanie - skład surowcowy, warunki podgrzewania gotowego i potem przechowywania. Raz wekowałam - też na narty - i połowa się pootwierała...

  • Kto ma czas i ochotę spotkać sie w te ferie np w przyszłym tygodniuna jakieś kawie - ja i 3 łobuziaki małe chętni na spotkanie forumowe zapraszamy do nas wiecej priv :)
  • monia3 powiedział(a):
    Kto ma czas i ochotę spotkać sie w te ferie np w przyszłym tygodniuna jakieś kawie - ja i 3 łobuziaki małe chętni na spotkanie forumowe zapraszamy do nas wiecej priv :)
    napisałam :)
    Podziękowali 1monia3
  • Hej kto chętny i ma czas na spotkanie na kawie  w tym tygodniu (gdzieś od środy) zapraszam na priva zgadamy sie :) :) 
  • Bedzie nam bardzo miło poznać "w realu" osoby z forum :) 
  • :(

    no i nie jestem na nartach...:(

    Tzn mąż z większą częścią dzieci pojechał.
    Ja z synem wylądowałam w szpitalu.

    5 lutego Piotr złamał rękę podczas obrony bramki.
    Typowe złamanie w typowym miejscu, bez przemieszczenia. Tuż przy nadgarstku i dalej obie kości przedramienia.
    W ubiegły piątek przed wyjazdem poszłam z nim na rutynową kontrolę.
    Rtg wykazało źle zrośnięte kości.
    Od razu przyjęto nas na oddział chirurgii dziecięcej.
    Pierwszy zabieg był krótki jakieś 30 minut, po narkozie dobrze funkcjonował ( zabieg był w piątek o 18.00.)
    Rano zrobili kontrolny rtg
    Okazało się, że złożone podczas operacji kości "rozeszły się".
    Zdecydowano o drugim zabiegu w sobotę w południe.
    Trwał dłużej, narkoza mocniejsza. Założyli mu do przedramienia dwa druty stabilizujące.
    Bardzo źle zniósł drugą narkozę. Miał drgawki, bezdechy...długo nie było z nim kontaktu no i cierpiał...Po pierwsze 30 godzin bez jedzenia i picia tylko kroplówka za kroplówką,operacja za operacją po drugie ból był nieznośny przez kilka pierwszych godzin po wybudzeniu. :( 
    tak że ani na nartach, ani się z Wami nie spotkam ...
    @mamaa wpadniesz na kawę to powiem co i jak zaprawiam...bo teraz to trochę głowy nie mam...
    Podziękowali 2madzikg awia
  • a co do poznańskich wydarzeń:
    dziś ruszyła wystawa w Bibliotece Raczyńskich "co Bóg złączył..." - to wybrane z serii pod podanym tytułem fotografie mojego przyjaciela. 
    Zdjęcia przedstawiają małżeństwa sakramentalne. Każda fotografia to twarz złożona w połowie z twarzy żony a w połowie z twarzy męża. Nie są naciągane komputerowo. By się zakwalifikować trzeba było mieć spójną linię brwi, ust, oczu i nosa...Ciekawe przedsięwzięcie.
    Na jednym zdjęciu ja i mój mąż. Zapraszam...wystawa chyba do 15 marca
    Podziękowali 1madzikg
  • +
    No właśnie - ty tam jesteś na okrągło w tym szpitalu? Masz co jeść? Dowieźć ci coś do jedzenia alboli co innego? 
  • @sylwia1974 i jak dzis Twój Piotr ?  Współczuje przejść :/ 
  • Jestem już w domu...
    4 nocki na szpitalnym krześle dały mi i tak w kość. Do niedzieli Szymon wstrzymał wyjazd, więc w piątek wieczorem i w sobotę byłam wymieniana. Mogłam się wykąpać, spakować, zabrać jedzenie- Szymon mnie przywiózł z bagażem do szpitala.No bo w piątek zatrzymali mnie zupełnie nieoczekiwanie...nie miałam nawet szczoteczki do zębów...
    Do dziś została ze mną Ewa, miałam wsparcie.W niedzielę mogłam spokojnie wyskoczyć na Mszę, Ewka zrobiła obiad, nawet Piotrowi do szpitala przywiozła. Miałam tam kuchenkę w strefie rodzica z mikrofalą, lodówką, czajnikiem...

    Myślę, że najgorsze za nami. Piotr już w kondycji, no boli jeszcze, ale już funkcjonuje. W szpitalu po sobotniej ( drugiej )operacji wdrożyli antybiotyk, ze wzg na druty - ciało obce w organizmie...i tylko dlatego jeszcze trzy dni trzeba było być w szpitalu...no i przeciwbólowe w kroplówce były podawane. A to wielka ulga była, bo regularnie co 4 godz szła kroplówka...Wczoraj w domu tylko raz poprosił o tabletkę przeciwbólową...więc źle nie jest

    Bardzo Wam dziękuję za gotowość pomocy.


    Podziękowali 2agnodike5 aqq
  • Jakbycotowieszco.
    Podziękowali 1sylwia1974
  • zostałam z Piotrem sama
    dokładnie tak jak 11 lat temu po jego urodzeniu

    urodził się 1 stycznia, 6 wyszłam ze szpitala, a 8 czy 10 mąż zabrał czwórkę starszych i pojechali w góry

    ja tydzień wypoczywałam i tuliłam piąte dziecko jakby jedynakiem był :)

    teraz też sobie leżymy, wypoczywamy,robimy ulubione potrawy,  a co :)
    Podziękowali 4aqq madzikg Wela mamaa
  • ori powiedział(a):
    Nie no centrum Posen jest tak rozjechane że łomatkoscurkom. Nie poznaję tego Poznania.
    To fakt, nawet stali mieszkańcy jak się do centrum wybiorą to mają problem, żeby orzejeprze ;)
  • @sylwia1974 jak tam dzis zdrowie Piotra?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.