Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

18586889091106

Komentarz

  • Oglądam bez wykupionego "vipa" ;) 
    czasem się nawet nie loguje 
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    Czy film "Dwie korony" jest gdzies cały dostepny on line?
    W konie sie nie załapalismy, a jakis czas temu szukalam w necie i nie znalazłam.
    Ktos coś?
  • Agnicha byłaś w kinie? Dla dorosłych fajne?
  • W kinach jest też wersja z dubbingiem
  • @Agnicha, a mnie, niestety, nie idzie i tam. Dlaczegóż? Hmmmm. Szkoda.
  • nie film, ale serial. Jestem zachwycona The Crown. Świetnie zrobiony, oparty na faktach, a szalenie ciekawy. Netflix robi świetne seriale. 
    Podziękowali 2Gosia5 Joannna
  • @Agnicha, na Netflixie. pierwszy miesiąc mają za free. legalnie. The Crown ma dwa sezony, ale seriali dobrych tam mnóstwo ;-)
  • Na netflixsie Anie z zielonego wzgórza polecam. 
  • maliwiju powiedział(a):
    Na netflixsie Anie z zielonego wzgórza polecam. 
    taaak! tak! tak!

    Choć moim namber łan jest Stranger Things ;-)
    Podziękowali 1beatak
  • Ja powiem, jaki nie warto (nawet w sieci):
    "Atak paniki", nad którym rozpływają się recenzenci rozmaici.
    Zaczęło się może i interesująco, a wyszło jak zwykle (w polskim filmie ;) ) .

    Ani komedia (jak jest reklamowany), ani żadne odkrycie czy inne takie.
    Lepiej z mężem na wino/piwo/cuś pójść, ale zamiast - a nie po kinie.

    k.



  • Netflixa można na spółkę wziąć. Wychodzi dużo taniej, a mają rzeczywiście fajne seriale, a i niektóre filmy niczego sobie. 
  • O, a mnie Ania netflixowa kompletnie nie podeszła, nie ten klimat. Za to "Młodą Wiktorię" całkiem dobrze się oglądało.
  • chciałabym obejrzeć "Jak zostać królem" i nigdzie nie mogę znależć
  • A ja właśnie oglądam"the crown"
  • Na co można aktualnie iść do kina? Morderstwa w Orient Expressie już nie grają u nas :(
  • edytowano luty 2018
    Chciałam na to iść ale u nas wieczorem tego nie grają :(
  • edytowano luty 2018
    @Elunia, dzięki.
    Ale też mi się na zalukaju jakichś mega sprośnych stron/gier reklamy włączają. Coś okropnego, brrrr. 
    Ale naprawdę dziękuję. Może uda się dziś obejrzeć :smile: . 
  • @Agnicha, trza mieć login :neutral: . Inna rzecz, że do niedawna, jeśli korzystałam z takich portali - a robiłam to niezbyt często - to, owszem włączały się jakieś stronki, ale nie erotyczne. Teraz to mi jakieś okropności wyskakują... Aż się boję włączać. Trudno potem odzobaczyć.
  • Ja polecam netflixa, w dwie rodziny się składamy po jakieś dwie dychy miesięczne, legalnie, bez reklam, z napisami lub dubbingiem do wyboru, bez brakujących odcinków w połowie sezonu
    Podziękowali 3mayamima AgaMaria Dorotak
  • edytowano luty 2018
    @OlaOdPawla,
    ale tam to chyba generalnie seriale? My baaaaardzo rzadko coś oglądamy - czasem z polecenia tutejszego mamy na jakiś film ochotę, ale to się może na jeden film w miesiącu średnio złoży. I to mam wątpliwości, czy aż tyle :smile:.
  • Hope powiedział(a):
    Na co można aktualnie iść do kina? Morderstwa w Orient Expressie już nie grają u nas :(

    Jesli się nie mylę, to na cda jest to jako Zabójstwo w Warsie ;)
    Podziękowali 1Hope
  • Prawda Agnicha... Ja też z zapałem włączyłam bo polecany tu był a misie jedynka z dwójką podobała nawet.. Bo ja z tych malowymagajacych.. Ale ta trójka dramat dla mnie... 
  • wczoraj w tv obejrzałam "Sekrety i kłamstwa" - tak w trakcie zaczęłam oglądać i bardzo jestem zadowolona ,
  • Dwie osoby polecały tu "Trzy billboardy". Obejrzeliśmy z mężem i muszę tu napisać. Tak beznadziejnego zakończenia filmu dawno nie widziałam. A i sam film dziwaczny, pełen stereotypów współczesnej poprawności politycznej, mnóstwo wulgaryzmów i w ogóle osobiście odradzam. Wiem, de gustibus..., ale nawet w GN była nieprzychylna opinia.
    Podziękowali 1Kasik
  • @Elunia - coś mi się zdaje, że " Sekrety i klamstwa" by Ci się podobał
  • Ania z netflixa mnie z jednej strony ujęła, bo świetnie dobrana aktorka, z drugiej za dobrze znam serię żeby to łyknąć, co nadziergali z własnej inicjatywy. Także mam mieszane uczucia.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Breave heart. Właśnie obejrzelimy
    Podziękowali 1madzikg
  • Mnie tez te Jablka nie wzniecaja, nawet chwile mi sie przysnelo czyli kaplica. Jak bym Wam napisala na czym spalam to byscie mnie wystawili za drzwi :D
  • @Elunia, czy "Niezwyciezony" mozna pokazac dzieciom? Sa w nim jakies niewlasciwe sceny?
  • A mają pszczółka? W porządku? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.