Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Uwielbiam te ogloszenia. Zamieszczam grzecznosciowo ;)

Witam, mam do wynajęcia kawalerkę 28m2. Mieszkanie usytuowane w 3 piętrowym bloku, ogrzewanie miejskie, oddzielna kuchnia, duży słoneczny pokój, mała łazienka z wanna i przedpokój. Idealne dla jednej osoby lub pary. Na wyposażeniu mieszkania są meble przedstawione na zdjęciu (w tym telewizor z telewizja naziemna), istnieje również możliwość wstawienia do pokoju zwykłych prostych mebli z ikei (biały stół, biały stolik pod tv, 2 krzesla, wieszak na ubrania). Sąsiedztwo jak i okolica bardzo spokojne, minuta piechota do marketu Dino, 3 minuty do zabki, apteki i pizzerii.
Szukam osoby spokojnej, niepalącej, zdecydowanej podjąć wynajem na minimum rok. Psy mile widziane.

Zapraszam do kontaktu 530 137 934

PS Osobom z małymi dziećmi niestety dziękuje 

Komentarz

  • I tak dobrze, że nie ma dopisku 'bez zwierząt i dzieci' :P 
    Tu przynajmniej psy są lubiane ;)
    Podziękowali 1Katia
  • Jakieś miasto jest czy po prostu nie umiem odczytać? 
  • @jan_u to nie do odczytu dosłownego raczej ale ze wskazaniem na fakt ,że można się wprowadzić z psem ale w żadnym wypadku nie z dzieckiem.
  • Nu ale jak para to dziecko w ciągu roku może pojawić sie
  • Jak się pojawi, to nie przedłużą umowy, pozbędą się dziecka nim zacznie chodzić i niszczyć....
    Podziękowali 1MAFJa
  • mysle ze tu bardziej chodzi o ewentualny problem z pozbyciem sie nieplacacych lokatorow i ochrony rodzin z dziiecmi przed eksmisja
    Podziękowali 3kociara Katia formatka
  • Zaczęłam czytać, ogłoszenie ok. o co chodzi, aż doszłam do części psy tak, dzieci niet ... 
  • jan_u powiedział(a):
    Jakieś miasto jest czy po prostu nie umiem odczytać? 

    na olx
    sprawdzalem ceny w okolicy i natrafilem
    kiedysmialem perelke z ukraincami
    Podziękowali 1jan_u
  • a nie ma przypadkiem kłopotów z wypowiedzeniem najmu przy dzieciach?
  • w każdym razie dla wynajmującego kłopot i ryzyko
  • Wcale się nie dziwię, każdy boi się zwłaszcza jak już były kłopoty,
    Z drugiej strony o tych złych doświadczeniach jest głośno i jedna taka rodzina psuje opinie wszystkim, nie tylko sobie ....
    Podziękowali 2Berenika madzikg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.