Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odtruwanie i odrobaczanie organizmu

14850525354

Komentarz

  • Czy ktoś może zamierza robić jakieś zamówienie na chinesemedicine? Muszę coś tam kupić .. i tak szukam chętnych do wspólnego zakupu ;)
  • Może ktoś mi powiedzieć z jakiej strony można zamówić leki na odrobaczenie i czy jest coś jeszcze lepszego niż nitazoxanide? 
  • Najpierw sprawdziłem na sobie we  wrześniu, a w listopadzie podałem całej rodzinie. Efekt naprawdę przerósł oczekiwania: generalnie jemy mniej i zdrowie mamy lepsze. Nie tylko robi porządek z obcymi, ale ogólnie poprawia funkcjonowanie układu trawiennego.
    https://doktor-natura.info.pl/obce-wirusy-grzyby-bakterie-pasozyty.html#CHUAN_LIAN_ZI


    Podziękowali 1mamababcia
  • Czy jest ktoś kto się dodzwonił w ostatnim czasie do lab w Stalowej Woli? Albo może istnieje inne równie wiarygodne miejsce, gdzie można zrobić badania? Do S.W.nie mogę się za nic dodzwonić a ostatnie info o wysyłaniu próbek do badań mam sprzed dwóch lat :(

    Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że mamy glistę albo i co gorszego. Jak sobie zaczęłam robić listę dolegliwości mniejszych lub większych dzieci, to jestem pewna, że mamy znów bogate życie wewnętrzne a pyranthelum nie wybil wszystkiego. 


    A, i pożyczę w Gdańsku mop parowy...
  • Nikt nic? Nie mogę się dodzwonić do tej Stalowej Woli...:(
  • wiesz @dorotak ale nawet w Stalowej Woli większe prawdopodobieństwo, że nie wyjdzie niż że wyjdzie - jeśli robale są :-)
  • @Dorotak a z kropli krwi? Może ktoś bardziej obeznany wypowie się wtemacie?
    Podziękowali 1Dorotak
  • Być może. Ale muszę spróbować, jak wyjedzie to jest szansa że przekonam pediatrę do wypisania recepty na zentel. Inaczej nie przekonam wcale...
    Podziękowali 2blaekie Aneczka08
  • Aneczka08 powiedział(a):
    wiesz @dorotak ale nawet w Stalowej Woli większe prawdopodobieństwo, że nie wyjdzie niż że wyjdzie - jeśli robale są :-)

    Aneczka08 robilas tam badania? Czy tak sobie piszesz?
    Ile razy widziala objawy u ktorejs z córek tyle razy mi wychodziła glista w wynikach. Pani nawet przez telefon mówi czy duzo czy mało. Wysylalan 3 razy obu córek, jednej wyszlo dwa razy ze jest drugiej raz. Zgodnie z moimi podejrzeniami.
  • Jest postęp, druga pediatra dała mi namiary na prywatne badania w innym lab w Trójmieście, w którym wchodziły pozytywne wyniki u dzieci, u których gdzie indziej nic nie znaleziono. Zobaczymy. Mówiła że bez wyników leków nie przepisze, choć owszem, po objawach wychodzi jej że robale.
    To chociaż tyle, że wierzy w ich istnienie :P 

    I czemu to takie drogie jest? Trójka dzieci badania + leki i pójdę z torbami.
  • Tak mówi Ozimek. u nas nic nie wyszło 2 lata temu a on twierdził, że jest lamblia i glista. Po przeleczeniu różne objawy poznikały. I powiedział, że obecność robali wykrywa się jedynie u 30% zarażonych.
    Podziękowali 1Bridget
  • Tym bardziej trudno namówić pediatrę na wypisanie leków. Ja dwa razy tylko po pyranthelum widziałam poprawę, ale owsiki łatwo stwierdzić. Perspektywa glisty mnie przeraża. 


    Pytanie, czy wy też glisty lsmbie i tasiemce po lekach widzicie że zostały wydalone? Owsiki wiedziałam, wierzę w owsiki. Ale tych innych robali np w pampersie u Józka by nie było jakoś widać? Tzn wiem że tasiemiec się objawia jak pestki dyni, nigdy nie zaobserwowałam.
  • @Agnicha ;
    W Gdyni też są http://www.procner.gda.pl

    Przetestuje i dam znać;)
  • edytowano luty 2018
    @Dorotak to już chyba taniej wyjdzie przejechać się do Ozimka. Zapisze lek sądząc po objawach. Zentel dla 5 osób i tak wyniesie ponad 1000 zł.
    Do tego konieczna jest seria odpowiednich probiotyków ( Ozimek da rozpiskę) które też kosztują majątek.


  • Ozimek chce 200zl od dziecka za konsultacje... A teraz i tak nie ma terminów...
     Badania tu 40za dziecko. 
    Tak, cena zentelu też mnie przeraża. W ogóle wszystko mnie przeraża :P 
  • Wydaje mi się, że pyrantelum działa na glistę. Może jeszcze raz podajcie ten lek, trochę przedłużycie  kurację i za dwa tygodnie jeszcze raz. Lek dostępny bez recepty. Może objawy znikną.
  • @AleksandraB jak go podać na glistę? Na owsiki dostawali dwie pojedyncze dawki wg wagi w odstępie 2 tygodni.no dobra. na jesień Józek zjadł cała tabletkę i po moim krótkim strachu - było warto bo trzy dni owsiki wypuszczał.
  • Ale czuję się jak okropna matka. Nie zauważyłam np wysypki kaszki u Franka i Józka na przedramionach. Wyszłam z założenia że skoro nie mają na policzkach jak zwykli mieć po krowie,.to luzik. Tak samo z kaszlem nocnym, wszyscy śpią w jednym pokoju, zwalalismy kaszel na Józka a ostatnie dni wychodzi że wszyscy sucho pokasluja w nocy, Z.zaczela pazury gryźć ale co tam matce by coś w głowie zaświtało... Przecież owsików nie ma, co nie. Jeeena...
  • edytowano luty 2018
    Dorotak powiedział(a):
    Ale czuję się jak okropna matka. Nie zauważyłam np wysypki kaszki u Franka i Józka na przedramionach. Wyszłam z założenia że skoro nie mają na policzkach jak zwykli mieć po krowie,.to luzik. Tak samo z kaszlem nocnym, wszyscy śpią w jednym pokoju, zwalalismy kaszel na Józka a ostatnie dni wychodzi że wszyscy sucho pokasluja w nocy, Z.zaczela pazury gryźć ale co tam matce by coś w głowie zaświtało... Przecież owsików nie ma, co nie. Jeeena...
    U mojego syna też jest wysypka na przedramieniu, a kaszel suchy nie ustaje, do tego ciągłe siąpienie z nosa  i poranne bóle brzucha :-( Gryzie ciągle coś...cokolwiek:szalik, bluzę sznurek od czapki... Cóż więc to jest?
  • Lekarka.mowi glista u nas.
  • @Dorotak
    Spróbuj zdobyć dynię rozkròj ją .Pestki dyni nawet glistę likwidują.Niektorzy mówią ze olej z pestek dyni podobnie dziala.Ja stosuję pestki.
    Nektorzy blendują i z jogurtem naturalnym mieszają.Poczytaj o pestkach.
    Podziękowali 1Dorotak
  • @Bridget muszą być świeże? Przy owsikach pakowałam w nich ale takie suszone, kupione.
  • U nas tez w Stalowej woli w jednej próbce wyszła glista. 
    Skoro pediatra twierdzi ze to glista to czemu nie chce dac leku? 
  • A gdzies w Malopolsce jakies dobre laboratorium od spraw zycia wewnetrznego jest? Wierzyc mi sie nie chce, ze tylko w Stalowej i w Gdansku czy tam w Gdyni.... Niezly interes ma ten doktor Ozimek, jak dwie stowy od dziecka zyczy. Szok.
  • @annabe bo leczenie n glistę jest obciążające i bez wskazań na wyniku nie chce podawać leku. J. Ma 20 miesięcy.
  • Rejczel powiedział(a):
    A gdzies w Malopolsce jakies dobre laboratorium od spraw zycia wewnetrznego jest? Wierzyc mi sie nie chce, ze tylko w Stalowej i w Gdansku czy tam w Gdyni.... Niezly interes ma ten doktor Ozimek, jak dwie stowy od dziecka zyczy. Szok.
    Jest koło szpitala Narutowocza  taki dziadek,  lekarz dr medycyny,  super gość sam bada i potem doradza.  Bada kał i krew.  Drogo tam jak fix za wszystko 500zł zapłaciłam  ale z tygo co wiem to on jest najlepszy. 
    W poniedziałek mam miec wyniki.  
  • @Rejczel od rodziny. Nawet jak przyjdziesz z 8 dzieci to każde obada i weźmie 200, Ciebie i męża też
    Podziękowali 2Rejczel Agnieszka82
  • Polecam bardzo wszystkim przy odrobaczaniu specyfik o nazwie ENTEROSGEL.  
    To jest taki żel który wymyślił jakiś rusek w czasie wojny,  który miał chronic żołnierzy przed skutkami broni chemicznej,  on ściąga toksyny z organizmu.  Działa kilkadziesiąt razy mocniej niz węgiel.  
    Robaki po podaniu każdego leku przeciwpasożytniczego zdychają i rozkładają sie zatruwając organizm toksynami z zwielokrotnioną siłą niż za swojego życia,  dlatego często zaraz po odrobaczniu pojawiają sie infekcje.  Dlatego warto zminimalizować działanie toksyn. 
    Można kupić ten żel u nas za około 70 zł albo na Ukrainie za  ok 25zł. 
    Bardzo polecam.
  • Dr Ozimek to Warszawa z tego co czytam. Kawal drogi. Interesuje mnie ktos na miejscu. Ten dziadek od @maliwiju....hm B) Czy moge poprosic na priva jakies konkrety? W najblizszej okolicy dookola same laboratoria Diagnostyki a to chyba nie o to chodzi.
  • Ul Pielęgniarek chyba 6 ja samym rogu z ul Siemaszki.   Paramedical trzeba wejść na podwórko za blaszaną bramą.  
    Czynne pon,  śr,  pt.  10 - 16. Glistę bada z krwi,  krew można pobrać na siemaszki w laboratorium.  1cm na cytrynian sodu (probówka z takim granulkami) ,  na czczo. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.