Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auto godne polecenia

1246711

Komentarz

  • Pasażer z tyłu nie ucieknie tak łatwo ;)
    Podziękowali 3madzikg wiesia AgaMaria
  • Jak się jeździ samemu to po co drzwi po prawej? Nie robią takich bez? ;)
  • Jest zaletą małe dziecko nie otworzy w czasie jazdy , 
    Podziękowali 2NC500 Hope
  • No taki kilkulatek lub czyjś J.
    Podziękowali 1NC500
  • edytowano luty 2018
    uJa powiedział(a):
    Widzialam na mieście prawie idealne auto;) corsa 2002 r za 4 tys ale bez drzwi, to znaczy z jednymi a to bez sensu.
    Są w ogole jakies zalety samochodów bez tylnych drzwi? Po co sie takie robi?
    My kupilismy vitare i tez bez drzwi z tylu :) ba tylko 4 osobowa wiec maz zostaje sprzatac w domu
    Edit: znow zzarlo pol postu. Po slubie mielismy takiego golfa bez drzwi z tylu i bylo ok ale teraz nie wyobrazam sobie wlazic do tylu zapinac fotelik
    Podziękowali 1NC500
  • @tryk - dzięki za ten filmik o gwiazdkach!
  • nowa powiedział(a):
    Jest zaletą małe dziecko nie otworzy w czasie jazdy , 
    Od tego są.blokady drzwi.

  • -dwudrzwiowe.
  • Mam taki trzydrzwiowy! Dostany, wygrany wiec nie wybrzydzalam. Swietnie się nam wsiada, zapinanie dzieci i ich manewry sa latwiejsze przy szerokich przednich drzwiach. Przezwyczailam się po prostu. Male 4 i 6l siedza z tylu, kolyska z przodu.
  • Jak się wygrywa auta? :-) 
    Podziękowali 2madzikg AgaMaria
  • @MAFJa, w moim zespole w pracy były 2 przypadki!!! Koleżanka wygrała w konkursie radiowym wiele lat temu solidnego japończyka. Ja w tzw. Olimpiadzie IT, zwycięstwo w zawodach sportowych + taki konkrus na zasadzie jak "1 z 10". Też mała Toyota. A że diler nie miał auta najtańszego, bez wspomagania, tylko ciut wyższą wersję z lakierem metalik, to się trafił mobil na długie lata - 14 już ;)
    Trzeba zapłacić 10% podatku + ubezpieczenia.
    Przyjaciółka mojej Mamy "za krzyżówkę". Też jeździli dekady tym autem.
    Podziękowali 2MAFJa Bridget
  • Eh, wygrałabym se auto... ;)
  • uJa powiedział(a):
    nowa powiedział(a):
    Jest zaletą małe dziecko nie otworzy w czasie jazdy , 
    Od tego są.blokady drzwi.
    Ten przycisk z blokady to taki ok 3 latek wyciągnie za którymś razem , mówię o starszych autach , albo pasażer z tyłu nie wysiądzie czyli kierowca musi każdemu drzwi otwierać tak jak u siostry w aucie zawsze musi wysiadać i otwierać drzwi 
  • nowa powiedział(a):
    uJa powiedział(a):
    nowa powiedział(a):
    Jest zaletą małe dziecko nie otworzy w czasie jazdy , 
    Od tego są.blokady drzwi.
    Ten przycisk z blokady to taki ok 3 latek wyciągnie za którymś razem , mówię o starszych autach , albo pasażer z tyłu nie wysiądzie czyli kierowca musi każdemu drzwi otwierać tak jak u siostry w aucie zawsze musi wysiadać i otwierać drzwi 
    No jak auto bez tylnych drzwi to tym bardziej kierowca musi wysiadac. 
    Nie wiem o jak bardzo starych autach mówisz ale w naszym oplu z 98 taka blokada byla (nie mowie o tym przycisku w drzwiach) 
    Dla mnie argument bez sensu.
  • Jestem bezdzietna, ale cenię sobie drzwi tylne. Można tam rzucić plecak, tę dodatkową czapkę, butelkę wody, jakieś zakupy, siaty itp. a potem szybko schwytać i w trasę. I przed siebie.
    Podziękowali 1madzikg
  • Mi sie podoba choć troche tani jak na podobne auta, ale.chlopa mechanika masz niech jedzie ogladac;)
  • @Elunia jestes? Czy juz w Karpaczu? 
  • @tatinek bardzo odradza to auto. Kolega meza mial Agile, wszystkie maja wade konstrukcyjna i przegrzewaja sie przy staniu w korkach. Pomimo, ze wymienil silnik, dalej byly problemy. Powiedzial, ze nigdy wiecej nie kupilby Agili.
  • Nie jedz, to nie jest godny polecenia samochod. 
  • @Elunia nie kupuj tego auta.
    Z dobrych i malych: Toyota Yaris, nawet stara. Bezpieczniejsze sa auta nieco wieksze, w razie wypadku jest sie w nim gdzie podziac. Male auta typu Agila, Tico, Seicento sa smiercionosne, w razie czego z czlowieka zostaje marmolada.

  • Ten opel ma podejrzanie niski przebieg.
    Moje auto z 2002 ma już ponad 280 tys. Jeżdżę normalnie, raz na kwartał jakieś 500 km w weekend no i w wakacje czasami kilka razy tyle
  • A dlaczego niewielki przebieg jest podejrzany? Nasze kilkunastoletnie ma ok. 40 tys.
    Podziękowali 1Bridget
  • Nie chcesz sprzedac? Kupicie se nowsze:d
  • Właśnie na nim uczę się jeździć  :).
  • kociara powiedział(a):
    Ten opel ma podejrzanie niski przebieg.
    Moje auto z 2002 ma już ponad 280 tys. Jeżdżę normalnie, raz na kwartał jakieś 500 km w weekend no i w wakacje czasami kilka razy tyle
    @kociara ale ten przebieg musi musi być kombinowany. Niektórzy faktycznie autkiem miejskim jeżdżą po mieście :smiley: 
  • AgaMaria powiedział(a):
    A dlaczego niewielki przebieg jest podejrzany? Nasze kilkunastoletnie ma ok. 40 tys.
    Bo auta sprowadzane maja cofane liczniki. Nie oplaca sie sprowadzac auta w dobrym stanie z malym przebiegiem bo ceny by byly za wysokie. Ostatnio ualyszalam gdzies taki tekst odnosnie sprzedazy u nas aut: jak to w Polsce cena i przebieg do uzgodnienia
  • Ja swoim autem przez 4 lata.robilam po jakieś 5000 roczne. Ja do pracy skm, maz na piechotę wiec auto było tylko popołudniu  i to tez rzadko oraz na urlop. Obecne jeżdżę do pracy autem wiec jakieś 25000 rocznie będę miała. 
  • Toyota 
  • @jukaa ; mamy kilku znajomych bardzo zadowolonych z Toyoty Corolli Verso. Jako 5-osobowy samochód bardzo fajne. Tylko diesla nie bierz.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.