Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Miłość i Prawda - rekolekcje dla małżeństw

124

Komentarz

  • @kika0 powinno. Zadzwoń może? 
    Podziękowali 1kika0
  • A gdzie jest to Loreto?
  • Koło Wyszkowa, płn. wsch. od Warszawy.
  • Coraz bliżej. 
  • @kika0 no my zapisani jesteśmy:-) dostaliśmy maila z potwierdzeniem.
  • Już teraz też dostałam ze szczegółami rekolekcji.  Cieszę się, że poznam kogoś z forum. Jak Cię rozpoznam? Jedziecie z dziećmi?
    Podziękowali 1zoja
  • Warszawa/Loreto startuje już dzisiaj, ale na Śląsk lub do Kalisza jeszcze można się zapisać ;-) do Warszawy też zresztą pewnie na drugi weekend można dołączyć.
  • Jutro Tarnowskie Góry. 
    Proszę o modlitwę. 
  • Janku, będziecie?  
  • Byliśmy,  jesteśmy, będziemy ;-)
    Podziękowali 1Monira
  • Nie siedzieć na orgu w czasie rekolekcji, no skandal :-P
    Podziękowali 1jan_u
  • Ej ominęło mnie coś?
    Podziękowali 1jan_u
  • A Wy co na orgu robicie ?
  • Chcieliśmy tylko sprawdzić czy Janek będzie :-P
  • Byłem. Od 2.15 do 4.00 na Adoracji :smile: 
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • Dziękuję za modlitwę. Przed nami jeszcze droga do domu, ale za czas rekolekcji juz Panu Bogu dziękujemy.
    Jesli ktos chcialby jeszcze dolaczyc na drugi i trzeci weekend, to nadal ma szansę.
  • Jakby ktoś kiedyś za pięć lat czytał ten wątek, to po pierwszym weekendzie bardzo polecam - znalazłam tu wszystko na co czekałam. Konferencje, msze, adoracje, duchowość, treść, czas dla małżonka, spotkania w grupach i opiekę do dzieci. Jestem bardzo Bogu wdzięczna za ten czas (i Jankowi za wątek :)
    Podziękowali 1jan_u
  • U nas maluchy namieszaly  i trochę nas ominęlo, bo nie mogliśmy ich zostawić w pokoju samych, a dziewczyny chciały obejrzeć Paddingrona. Zastanawiam się nad zabraniem starszych do pomocy, jakby im odpalić laptop wieczorem,  byłaby szansa, by pełniej skorzystać. 
    Zobaczymy .  
    Podziękowali 1jan_u
  • Monira powiedział(a):
    U nas maluchy namieszaly  i trochę nas ominęlo, bo nie mogliśmy ich zostawić w pokoju samych, a dziewczyny chciały obejrzeć Paddingrona. Zastanawiam się nad zabraniem starszych do pomocy, jakby im odpalić laptop wieczorem,  byłaby szansa, by pełniej skorzystać. 
    Zobaczymy .  
    Trzeba było powiedzieć, byśmy maluchową ekipę interwencyjną zmontowali ;-)
  • Miło było Was spotkać.
    @Monira i @Reakcjonista
    i poznać
    @OlaOdPawla @PawelOdOli
    :smiley: 
    Podziękowali 2OlaOdPawla Monira
  • My Monira wzięliśmy dzieci na aulę wieczorem, dla nich 20.00 to nie jest godzina na spanie, choć najstarsza ostatecznie usunęła na krześle ;-)
  • edytowano luty 2018
    Nasze do 20 wszystkie śpią ( polprzytomne oglądały film), maluchy najpóźniej o 19. Zostawilabym je, gdyby najmlodsza nie była zasmarkana, trzeba było Fridy używać, a Koska goraczkowala.  
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • Czekamy właśnie na 2 zjazd. Za tydzień jest.  :)
  • Ten weekend na Śląsku nas ominął, trochę daleko jednak, ale w modlitwie pamietamy o tych co dojechali i tych, którym się nie udało.
  • Kika0 i jak po drugim weekendzie? My wróciliśmy cztery dni temu więc nadal tym żyję...
    Podziękowali 1jan_u
  • @OlaOdPawla ja to już myślami na trzecim jestem  ;) 
    Dla mnie osobiście dużo się dzieje i po rekolekcjach zawsze wracam bardzo zmęczona, ale myślę, że to kwestia obecnego mojego stanu, po prostu nie wyrabiam za resztą pojedynczych ludzi  ;)
    Bardzo przeżyłam Drogę Krzyżową, była dla mnie psychicznym i fizycznym wyzwaniem. Mieliśmy mądrego księdza, a ja osobiście wspaniałą spodziedź. 
    Były tematy lekko dla mnie kontrowersyjne. Nie ze wszystkim się zgadzam, ale nie starczyło mi odwagi, żeby wejść w dyskusję z prowadzącymi.
    W każdym razie oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z tego czasu. 
    A jakie Ty masz wrażenia?
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • A widzisz, to trochę program inny, bo my Drogi Krzyżowej nie mieliśmy, natomiast bardzo mi była potrzebna adoracja, byłam wieczorem z Pawłem (niech żyją ciocie opiekujące się dziećmi!) a potem w nocy sama, już nie pamiętam kiedy ostatnio mogłam być na adoracji że świadomością że wszyscy śpią i nikt niczego ode mnie nie chce :-P 
    Świetna tematyka mobilizująca do przegadania wielu spraw z mężem. Za wiele kontrowersyjnych opinii nie dostrzegłam, no chyba że dla kogoś npr jest kontrowersyjny, bo mnie już ten temat nie rusza. Tak czy inaczej nadal polecam.
  • Dzisiaj kończą się rekolekcje na Śląsku. Można jeszcze pomodlić się za uczestników. 
    Loreto już po.
    @Kika0 widziałem wpis Twojego Męża na FB, że zadowolony :-) Cieszę się. 
  • Tak, jesteśmy bardzo zadowoleni. To był dobrze spędzony małżeński czas.
    Podziękowali 1jan_u
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.