Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Potrzebna pomoc rzeczowa dla mamy trójki dzieci

Moja bliska znajoma organizuje pomoc dla mamy trójki dzieci z Tarnowa.

Pani jest ofiara przemocy i musiała uciekać z domu bez zabrania rzeczy z dwiema córeczkami: 1 i 4 latka. W lipcu urodzi chłopca. Mieszka w ośrodku pomocy ofiarom przemocy. Wszystko wiarygodne i przez moją znajomą SPRAWDZONE [rozmawiała z ośrodkiem]. Ośrodek zapewnia tylko dach nad głową i drobne sumy na jedzenie. 


Potrzebne są:
- ubranka [rozm. 56-74 bez plam i dziur] i rzeczy dla niemowlaka [nowe śliniaki, kremy do pielęgnacji noworodka, łyżeczki do karmienia] 
-oraz ubranka na wiosnę/lato dla dziewczynek w rozm. 86 i 116/122 i butki w rozm 26 i ciut większe na wiosnę/lato, jakieś pierwsze butki, jak roczna dziewczynka zacznie chodzić.
- pieluchy jednorazowe nr 1 i nr 4
-potrzebny również stanik do karmienia 75 D lub 75 E
- koszule do karmienia rozm. M/L, bluzki do karmienia itp.
-wanienka
-łóżeczko
- dla pani ubrania na wiosnę / lato w rozmiarze 38-40

Rzeczy można przekazać w Warszawie do mnie (Bielany) albo wysłać na adres: 

Tarnowski Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Ofiar Przemocy
dla Pani Patrycji
33-100 Tarnów

Jeśli czegoś będzie za dużo, zostanie przekazane w ośrodku dla innych potrzebujących mam, które trafią tam w przyszłości.
Paczkę z Warszawy chcemy wysłać w połowie marca.
Podziękowali 2kiwi MamaKredka

Komentarz

  • Napisałam priv
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Priv
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Słuchajcie, może ktoś z Was się orientuje, jak to jest z transportem tak dużych rzeczy, jak wanienka czy łóżeczko? Żeby się nie okazało, że koszt wysłania przewyższa wartość wysyłanych przedmiotów. @Katarzyno, Ty wysyłasz sporo rzeczy, może będziesz wiedziała?
    Nie wysyłałam nigdy nic inaczej, jak przez Pocztę Polską...
  • Przygotuję paczkę ubran, bardzo mi sie nie chce nienawidze tego robic ale niech będzie to wielkopostne zadanie;)
    Podziękowali 1Aniuszka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.