Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

19798100102103105

Komentarz

  • @tymka - mój mąż 42, a ja 39 (i całą młodość miałam kompleks wielkiej stopy) i dzieci nasze nogi mają raczej nieduże  (pierworodny, przy wzroście 180 ma kopytko 42, tylko szerokie jak płetwa). Dlatego to 24 to mi się z zupełnym maluszkiem kojarzy.
    Podziękowali 1tymka
  • AB powiedział(a):
    uJa powiedział(a):
    na takie maleństwo, ja bym powiedziała ze to tak na rok półtora te lyżwy byly, malutkie takie.
    trzeba było kupić! ;) 
    a trzebabyło !
  • Ja się pozbyłam kompleksu, jak nastąpiła akceleracja i bez problemu można ładne buty kupić w moim rozmiarze. Wszystko dzięki temu, że dzisiejsza młodzież też ma wielkie stopy.
  • @Katarzyna, serio przy 39 mialas kompleks dużej stopy? Niemożliwe. Przy Twoim wzroście, te 39, to jest mala stopa. 

    Podziękowali 1Milagro
  • MonikaN powiedział(a):
    @Katarzyna, serio przy 39 mialas kompleks dużej stopy? Niemożliwe. Przy Twoim wzroście, te 39, to jest mala stopa. 

    Moja mama ma 35/36 i od kiedy stopą ją przerosłam,  to słuchałam, że mam nogę jak podolski złodziej.
    Podziękowali 2MonikaN Katia
  • Aaa to rozumiem, wkrecila Ci to, czasem rodzice gadają głupoty.

  • Katarzyna powiedział(a):
    ż 42, a ja 39 (i całą młodość miałam kompleks wielkiej stopy)
    No co Ty? Przy głupim 39? :astonished: Nawet nie pamiętam, żebym miała kiedyś takie drobne stópki :tongue:  Wiem, że do 1.Komunii szłam w plastikowych* sandałkach nr 7.

    *w ostatniej chwili okazało się, że eleganckie pantofelki zdobyte przez Chrzestną są za małe
  • Ło matko, ja też mam 39 i na studiach się ludzie dziwowali jak ja się przy moim wzroście trzymam na takich małych stópkach. 
  • Ojej, ta blacha jeszcze czeka? Ja pisałam, żebyś komuś następnemu w kolejce oddała :) Ale skoro tyle czekała, to chyba jednak dla mnie była przeznaczona :)
    Dziękuję
    Podziękowali 1Katarzyna
  • To ja chetnie te 38 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Ja chętnie 34
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Waran za wczoraj:
    - koszulka sportowa do tenisa/badmintona, dziewczęca, błękitno-biała roz. L Nówka z metką, chyba Yonex
    Waran na dziś:
    - koszulka sportowa do tenisa/badmintona, dziewczęca, bez rękawów, kolor coś około fuksji, roz. S Nówka z metką, chyba Babolat
    Mogę mylić firmy, bo nie pamiętam która koszulka jest której firmy, a teraz nie mogę sprawdzić, bo mi Danucha śpi. Ale to chyba mało istotne.
    Podziękowali 1edytam
  • Ja te drugą poproszę
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @Katarzyna jeśli to nie problem to mogłabym poprosić o wysyłkę najbliższym pakietem? Może by się udało jeszcze z nich skorzystać tej zimy. 
  • Mam nadzieję w poniedziałek posłać. Dawno by poszło, ale mnie grypa wykańcza :(
  • Dalej Cię trzyma? Długo trochę.
  • @Katarzyna o Twoj rychły powrót do zdrowia +++
  • Niby już mnie nie trzyma - nie mam żadnych objawów grypy (nie łamie mnie, nie mam gorączki, głowa prawie nie boli, katar i kaszel zostały, ale też nie jakieś nieznośne) tylko słaba jestem taka, że jak wstanę na chwilę, to mi się robi ciemno w oczach, w uszach dzwoni i zaraz się kładę. Ciężko w tym stanie walczyć z waranami. Wszelkie prace wykonują tylko jednym palcem. Chałupa mi mchem porasta, a ja pośród tego mchu leżę bez sił :(
  • Miałam taką grypę kilka lat temu. Ta słabość trzymała mnie około dwóch tygodni. Serdecznie współczuję.
  • Nie strasz! Ja już mam dość :(
  • edytowano marzec 2018
    Moja mama miała 5lat temu... Do miesiąca ta słabość trwała jak nie lepiej. Pamiętamy bo reditio jej wspólnota miała(raz zemdlilo w kościele)  a ja rodziłam tosie. :-) w dzień kobiet
  • Czytam te Wasze straszne opowieści i mi się przypomniało, jak w dzieciństwie, gdy jakieś cierpienie mnie dopadało, to mój rodzic, po wysłuchaniu opisu dolegliwości mówił, z dobrze udawanie wyrazem zatroskania na twarzy: "Taaak, pamiętam z dzieciństwa, że kobyła  mojego dziadka też tak miała... I za trzy dni zdechła..."
  • @Katarzyna, żal mi Cię niezmiernie z powodu choroby, ale z kobyły kwiczymy rodzinnie. :D
  • Jak widzisz, ja wciąż żyję. Ty też będziesz.  :)
    Podziękowali 2nowa Katarzyna
  • Nie wątpię, że żyjecie i że ja przeżyję. Po prostu, te kolejne eskalacje - kogoś trzymało tydzień, kogoś dwa, kogoś miesiąc - przypomniały mi historię z kobyłą  i skłoniły do złapania jakiegoś dystansu do swojej sytuacji :)
  • Przepraszam Katarzyna, to tak zabrzmiało jakbym się dopominała wysyłki. Chodziło, mi raczej, żeby nie czekała na następne warany, i gdybyś wysyłała inne to i moją możesz przy okazji, dla zluzowania miejsca. Oczywiście wszystko jak zdrowie pozwoli, i ode mnie +++ w pro-zdrowotnej intencji. 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • edytowano marzec 2018
    1. Spodnie męskie garniturowe ciemny granat, cienkie. W pasie 116 cm na wzrost ok. 180 cm.
    2. Spodnie męskie letnie beżowe bawełniane. W pasie 110 cm, wzrost 180 cm
    3. Dżinsy męskie czarne. W pasie 102 cm, wzrost 180 cm
    4. Dżinsy męskie granatowe, Wrangler. W pasie 106 cm, wzrost 180 cm

    5. Kilkanaście koszul męskich na faceta ok. 180 cm raczej grubego - koszule różne i garniturowe i weekendowe z długim i z krótkim rękawem. Najchętniej komuś hurtem wszystkie.

  • Dżinsy męskie 3,4 poproszę :)
    K
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Jeśli te koszule nie więcej niż 42 kołnierzyka lub XL to bym wziął. 43 i XXL za duże.
  • Ale się ucieszyłam że mi się udało ... że nie doczytałam, że wolisz wszystko hurtem ... Jakby co, to odstąpię dżinsy dla kogoś kto wziąłby wszystko, chociaż bardzo by się przydały ...
    K
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.