Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

rehabilitant dla przedszkolaka w-wa zachód

Szukam pilnie rehabilitanta dla dziecka 4-letniego z obniżonym napięciem mięśniowym. Warszawa zachodnia, alvo lepiej okolice Ozarowa, Grodziska, Błonia, Teresina, Sochaczewa. Ktoś coś?

Komentarz

  • Ok. Tu same bezproblemowe dzieci widzę.
  • My rehabilitowaliśmy na Szajnochy 8, okolice pl. Wilsona nieco młodsze dzieci.
  • My też jezdzilismy na szajnochy 8. Ale mam też nr do fizjo, która była u nas w domu. Syn co prawda miał problem ze stopą,  ale wiem, że si też się zajmuje.
  • Tobie nie chodzi o si, ale napięciem też się zajmuje.☺
  • @Rosea ale chodzi o fizjoterapię czy integrację sensoryczną? 
  • http://www.strefareha.pl/o-nas.html Tu pracuje (przy ratuszu Bemowo)  Małgosia Klucz-Dąbrowska. U nas oglądała małego  S,  ale z przedszkolakami też pracuje.  Wiem,  że dojeżdża też na wizyty domowe.  Jak chcesz to mogę komórkę na priv podać.  Ewentualnie pogadaj z nią,  może kogoś poleci bliżej 
  • ona to fizjoterapia 
  • Aqq dzięki, ona się nie podejmie, bo już u niej byłam. Chodzi o wszystko na raz. Skomplikowany przypadek mam. Na Szanojchy też oglądali i się nie podjęli. No trudno, szukam i dzwonię dalej.
  • a na Pilicką? Aqq rehabilituje tam dziecko? albo na ożarowską?
  • O, to tam jeszcze spróbuję. Dzieki.
  • Już widzę że na Pilickiej mi na razie nie przysługuje.
  • Wiem,  że sporo ludzi z Bemmowa jeździ z dziećmi do przychodni prywatnej w Starych Babicach i generalnie polecają Arnica http://cmarnica.pl/rehabilitacja-dzieci/
  • mogę jeszcze poszukać kontaktów na grupie loklalnej,  bo jeszcze jakaś  podobno swietna rehabilitacja na Sterniczej
  • Dzięki, na razie znalazłam z Lesznie, a to bliżej; chcę mieć blisko w miarę bo logistyka mnie wykończy; nieważne, mój problem. jAKBY co to spróbuję w Arnice albo jeszcze znalazłam naszą klinikę w Ożarowie.
  • @Lorelei ; właśnie do martimedu idziemy, do p Martyny, może sobie kobieta da radę...
  • Cały czas czytam: rebeliant dla przedszkolaka i zastanawiam się,  gdzie w przedszkolu ta rebelia ;)
    Podziękowali 1MAFJa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.