Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

rejestrator jazdy

 Mąż wspomniał parę razy że może fajnie by było mieć... ale jak znam życie i mojego męża to albo wcale sobie nie kupi, albo "kieeeedyś może..." I jak zaczęłam myśleć co mogę na prezent mu kupić to mi się przypomniało, ale jak zaczęłam oglądać to rozbieżności cen i parametrów są straszne - a mi chodzi o raczej minimalne ale takie co można w nocy też odczytać rejestrację samochodu co np zajechał drogę i nic więcej -ale może są jakieś konkretne funkcje które warto, parametry poniżej których nie będzie dobrze działać. Może ktoś ma i może coś polecić konkretnego (model)
ale jak ceny są od poniżej 100 do paru tysięcy to ja nie wiem gdzie ta granica używalności
Będę wdzięczna za podpowiedzi

Komentarz

  • Testowałem ostatnio taki za 69 z Biedry.
    Generalnie mógłby być, ale oddałem tylko z jednego powodu, nie miał szerokokątnego obiektywu. Podjeżdżając pod światła, nie było widać sygnalizatorów przykładowo.
    Dlatego kupiłbym najtańszy, ale  z szerokokątnym obiektywem (pewnie ze 120 stopni)
    Podziękowali 1Wela
  • jest pełno filmów testowych  
  • Dzięki, no ja właśnie zastanawiałam się jak to jest że są takie za 69 i takie za 2500 niby można przeczytać czym się różnią, ale ile tak naprawdę ponad tę specyfikację podstawową jest potrzebne w sensie niezbędne żeby spełniało oczekiwanie nagrania tego co przed przednią szybą
    A testy, filmiki próbowałam przeglądać... i utonęłam w wielości i różnorodności bo też sporo zależy od tego co ocenia, często mają zupełnie inne oczekiwania (np dodatkowych funkcji) i trudno się połapać
    Chciałam trochę czasu zaoszczędzić ;)
  • Nigdy mi nie przyszło do głowy tego kupować. 
  • Wszyscy busiarze to maja. Moze jak ktos duzo jezdzi zwlaszcza po miescie to jest sens.
  • Ten z Biedry miał rozdzielczość 720i, wg mnie wystarcza, widać było wyraźnie tablice gościa przede mną. Jeżeli chodzi o tablicę z naprzeciwka, to nawet dobre rejestratory za 1000 nie łapią. Widać to na filmikach testowych na youtube.
    Więc tani wystarczy, bo 90% sytuacji tj to Pan wymusił lub Pan na zwężeniu jechał za szeroko etc. Wiec w zupełności wystarczy tani. Tylko szeroki kąt :)



    Podziękowali 1Wela
  • My mamy już drugi zwykły,tani ,coś kole 100pln kosztował.Pierwszy z biedry zepsuł się po 3 latach, a kosztował wtedy coś koło 60 pln.
    Uważam że warto,tym bardziej,że nie wiadomo kiedy się przyda.
    Męża np. młode szczurki-policjańci-chcieli wziąć na huki,jak wracał w późno w nocy,że coś tam zrobił nie tak jak trzeba.
    Na on ,że proszę bardzo,można to sprawdzić ma wideorejestrator.Na co panowie rzucili tekstem,żeby nie był taki hardy,bo się przejedzie i
    odjechali.Przezorny zawsze ubezpieczony :wink: 
    Podziękowali 1Wela
  • Wczoraj przyszła oferta z mediamarkt, jakiś blaupunkt szerokokątny ok 130zł.

    Podziękowali 1Wela
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.