Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

199101103104105

Komentarz

  • ewap powiedział(a):
    Hurtem to chyba o koszule chodziło Katarzynie, ale moze się mylę  ;)
    też tak przeczytałem.
    Podziękowali 1Piotr i Kasia
  • A te koszule to ile mają cm w poprzek pod pachami? 
  • efcik powiedział(a):
    A te koszule to ile mają cm w poprzek pod pachami? 
    Ok. 2x64 pod pachami w miejscu wszycia rękawów. Kołnierzyki od 43 do 46. Rozmiar XXL.
    @jan_u - jedna sztuka jest w rozmiarze XL (jasny beż, krótki rękaw i kieszenie na piersi - taki trochę militarny styl) ale nie ma podanego numeru kołierzyka, bo ona nie do krawata. Jak lubisz taki styl, to dla Ciebie odłożę. Pozostałe są większe.
  • Ponad 130 cm w klatce piersiowej by się przydało.
  • edytowano marzec 2018
    Miło, że jestem za chudy ;-)
    Tę jedną, jeśli hurtownik nie weźmie jakiś, to może nawet dzisiaj dałbym radę zajechać.
  • To odkładam dla Ciebie - @jan_u
    @mamababcia - musisz poczekać aż mój szwagier jeszcze trochę utyje. Podejrzewam, że teraz właśnie nosi takie ok. 130-140 w obwodzie. Za jakiś czas pewnie będzie się pozbywał i pewnie trafią do mnie. ;)
    Podziękowali 2jan_u mamababcia
  • Będę czekać  ;)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • To jeszcze zaktualizuję, żeby było jasne, że ciągle na wydaniu:
    1. Spodnie męskie garniturowe ciemny granat, cienkie. W pasie 116 cm na wzrost ok. 180 cm.
    2. Spodnie męskie letnie beżowe bawełniane. W pasie 110 cm, wzrost 180 cm
    5. Kilkanaście koszul męskich na faceta ok. 180 cm raczej grubego (roz. XXL ok. 2x64cm pod pachami, kołnierzyki 43-46) - koszule różne i garniturowe i weekendowe z długim i z krótkim rękawem. Najchętniej komuś hurtem wszystkie.

  • Wszystkie mogę Ci spakować?
  • Super! Dziś pójdzie :)
    A spodni nie chcesz?
  • Z ciekawosci: za tegie to za.duze czy za male? Moja babcia tak mowila, ale nie myslalam, ze tak sie dzis.mowi.
  • Za tęgie to za szerokie. Człowiek tęgi, to taki, co ma dużo w obwodzie.
    Podziękowali 1szczurzysko
  • Mam nadzieję, @Katarzyna, że już całkiem doszłaś do formy. Wyrażam tę nadzieję nie ze względu na warany, żeby nie było.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • edytowano marzec 2018
    To na dziś do wydania:
    1. Spodnie męskie garniturowe ciemny granat, cienkie. W pasie 116 cm na wzrost ok. 180 cm.
    2. Spodnie męskie letnie beżowe bawełniane. W pasie 110 cm, wzrost 180 cm
    3. Kamizelka puchowa męska francuskiej firmy lafuma, czarna, roz. XL (na chłopa ok. 100 kilo/180 cm)
  • kamizelkę poproszę :)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Bardzo bardzo dziękuję za warany poprawiły jakości mojego życia a dokładniej sprzątania , nie masz pojęcia jaka wdzięczna jestem , nie myślałam że zwykł y mop tyle radości da 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Bo to nie jest zwykły mop, tylko całkiem porządny ;)
    Podziękowali 1nowa
  • Teraz to wiem , 
  • moja babcia używała jeszcze słowa "tęgie" w znaczeniu pożywne, tłuste - mówiąc o jedzeniu, np. tęga zupa to taka na mięsie z wkładką i z ziemniakami - w przeciwieństwie do zupy "wodzianki", lubię oba te zwroty

    o taki off top sorki Katarzyna

  • edytowano marzec 2018
    U nas z dań, to tylko galareta bywała tęga. Znaczy się taka, co miała dużo żelatyny i się bardzo mocno trzymała po wyjęciu z foremki.
    Podziękowali 1Ona64
  • Tęgi chłop , mróz , 
    Podziękowali 1mamababcia
  • " moja mama taka tęga
    moja siostra taka mała 
    a ja jestem samochwała " :)
    Podziękowali 1nowa
  • Jeszcze było określenie „nietęgo”, czyli, że nie za bardzo. Można się było czuć nietęgo np. W jakiejś dziedzinie lub sytuacji.
    Podziękowali 2nowa mamababcia
  • Mina może być nietęga. 
    Podziękowali 2madzikg nowa
  • No tak na boisku bruk potrzeby , bezpiecznie będzie kolan nie porozbijaja , super pomysł nie ma co
    Podziękowali 2Karolinka madzikg
  • Piłki na dobicie mam na pewno. Strój jakiś się znajdzie, tylko nie wiem, jaki rozmiar.
  • edytowano marzec 2018
    Na 160 na pewno nie.
  • Katarzyna, już się odwaraniłaś, czy dopiero zbierasz siły?
  • Się nie odwaraniłam.
  • Mam nadzieję, że choróbsko Cię opuściło na dobre.
    Podziękowali 1nowa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.