Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Informatyka w szkole

Jak wygladaja lekcje informatyki w szkołach Waszych dzieci.
U mojego Syna (7 klasa) - beznadziejnie.
Wczoraj wypełniali ankietę (jak oceniasz syt. materialną Twojej rodziny, jakiego jesteś wyznania, czy mieszkasz na wsi czy w mieście..) I to była lekcja informatyki.
Przez 5 kolejnych lekcji w listopadzie omawiali rozszerzenia (.jpg, .xlsx itp.) Pięć kolejnych lekcji, PAn przepytywał dzieci a reszta grała w stateczki... Potem ostatnia lekcja przed świętami - więc róbcie co chcecie....
Mam tego dość, tylko zastanawiam się, czy moja ewentualna interwencja nie odbije się negatywnie na dziecku...

Komentarz

  • @Pola ;
    ta ankieta mi wygląda ... jak zbieranie danych do SIO :wink:  - System Informacji Oświatowej, którą muszą wypełniać szkoły raz na pół roku, ktoś sobie życie ułatwia :wink: 

    Podziękowali 1Pola
  • Do tych ankiet robionych można dane z księżyca wstawiać moi tak robią 
  • Na informatyce te ankiety się robi? Może lepiej na godzinie wychowawczej...
    Tyle sie trąbi że sfera informatyki to przyszłość, a tutaj taki shit..
    Ehh...
  • a nasi w podstawówce III i V klasa
    obsługa podstawowych programów
    prezentacje

    trzecioklasista redaguje zaproszenia, krótkie teksty
  • To i tak spoko. U nas Pani w czwartej klasie uczyła jak założyć konto na ......youtube 
  • ja jestem zadowolona 

    wydaje mi się, że nasze dzieci mają odpowiednio do wieku dobre lekcje informatyki

    pominę córkę z LO plastycznego, bo tam wiadomo fachowe programy do pracy graficznej, obróbki zdjęć, programowania projektów przestrzeni i montaż filmów
  • U mnie informatyke ma 1 klasistka, natomiast 3 klasistka w tym roku nie ma.
  • programowania niech  sie uczą ,bo to praktycznie matematyka  i musi dokładność być 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.