Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Promocja w Biedronce - 100 produktów za darmo - tylko dzisiaj (nie jestem pracownikiem Biedronki;) )

Właśnie wracam z Biedry. Jest tam dziwna promocja. Można kupić minimum 5 różnych produktów z listy 100 (lista w linku) i dostaje się voucher na wydaną kwotę do zrealizowania w maju. UWAGA - PRODUKTY SĄ MOCNO WYSPECJALIZOWANE - np. promocja tylko na dany ser o danej wadze, większe opakowanie już nie wchodzi...
Nie rozumiem, gdzie tu jest jakiś knyf.  Wychodzi na to, że można zrobić zapasy np. sera żółtego i kukurydzy jak na wojnę, a z uzyskanych voucherów kupować przez miesiąc inne produkty... 

http://www.gazetawroclawska.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/z-regionu/a/akcja-biedronki-100-darmowych-produktow-z-okazji-100lecia-odzyskania-niepodleglosci,13079019/
Podziękowali 1sylwia1974
«1345

Komentarz

  • Dziękuję za info. 100 w kieszeni.
  • Ja wrzuciłem tylko to co na 100%. Jak nie zbankrutują do maja to traktuje jako prezent :) 
  • Na dwa paragony :)

  • Oznaczone. Sa nawet sensowne, z długim terminem. Mleko, woda, pasta do zębów.
    Podziękowali 3Monira Monika73 Monika73
  • edytowano kwiecień 2018
    Tak, tylko dzisiaj. Zrobiłem jeszcze ekstra rundki. Dokupiłem mleka, ryżu, cukru, przecieru podliszki, past i mineralnej itp i zakupy za 250 w maju gratis :)
    Małgorzata ma rację, ludzie kupują przy okazji inne rzeczy. W dodatku do każdych wydanych 50 biedra daje punkt. 7 lub 9 punktów to 10% rabatu na zakupy.

    Więc znów będzie się opłacało kupić duzo i wiążą klienta. Sprytnie. Bardzo sprytnie.
  • O naiwni. I dostajecie do paragonu świstek, że macie bon na maj? I jaka dają Wam pewność, że go uwzględnia? U nas po świętach w Biedronce była taka akcja. Usłyszałam że 'bon nie wchodzi' i mogę dobijac się telefonicznie do biura obsługi klienta i to wyjaśniać, ale nikomu się nie udało, a kasjerka i kierowniczka są bezradne.
    Nawet nieschodzacego towaru nikt Wam za darmo nie da, ale życzę z całego serca, żeby zapas taniej pasty do zębów rzeczywiście trafił Wam się za free.
    Podziękowali 1Agax4
  • Nie sadze zeby Biedra pozwoliła sobie na zrobienie tylu ludzi w bambuko. Podejrzewam ze bon wejdzie normalnie.
  • Auchan sobie kiedyś pozwolił.
    dawal kupony na mniejsze kwoty - 30pln i 50pln.
    nikt ze znajomych, my również nie wykorzystaliśmy, bo za każdym razem było „kupon nie wchodzi” ;) 
    Miejmy nadzieje, ze Biedronka się lepiej postara.
    Tesco zawsze radę dawało ;) 
    Podziękowali 1Dorotak
  • Myśle, ze Biedra nie pozwoli na taki nr
  • edytowano kwiecień 2018
    Może wejdą, ale będzie 'maj wysokich cen' albo 'maj resztek towarowych'. Tak jak z promocją na pampersy 3 paczki w cenie 2, w zadniej Biedronce nie było innego rozmiaru niż 3, a następnego dnia po promocji od 7:00 pełna rozmiarówka wyciągnięta na sklep ;)
    Podziękowali 1tymka
  • Jakby nie było, kto dziś zaryzykował, w maju zaoszczędzi. 
  • I żeby nie było,.też dostałam dziś bon na jakieś 18zl i dopiero wtedy się kapnelam, co ci ludzie tacy jak wściekli biegają po tej Biedronce a panie wykładające towar k.wią, że nawet na siku nie poszły :P 
  • Dorotak, straszne czarnowidztwo uprawiasz, naprawdę.

    Podziękowali 3OlaOdPawla Monira Milagro
  • Dorotak powiedział(a):
    Może wejdą, ale będzie 'maj wysokich cen' albo 'maj resztek towarowych'. Tak jak z promocją na pampersy 3 paczki w cenie 2, w zadniej Biedronce nie było innego rozmiaru niż 3, a następnego dnia po promocji od 7:00 pełna rozmiarówka wyciągnięta na sklep ;)
    No właśnie w zadnej nie bylo 3ki! Czyli wszystkie pojechały do was;)
  • W naszej Biedronce tłumów nie było,
    nie czytają górale wielodzietnych :lol: 
    Za to kto czyta to był :wink: 

    Dzięki za info. Dostałam jakiś sms rano ale go zignorowałam,dopiero tutaj doczytałam o akcji.
    Normalnie to pojechałabym dziś na Biedronkę,zrobiła zakupy i nawet nie zauważyła że taka akcja jest,
    jak to ja... :lol: 
  • Malgorzata powiedział(a):
    podobno jak się wbija te kartę moja biedra, to póżniej guzik z reklamacji  :) 
    Reklamacje rządzą się swoimi przepisami.
    Biedronka nie może być ponad przepisami obowiązującymi w PL.

    My kupiliśmy grilla w Lidlu.
    kojarzylam tylko mniej więcej porę roku ;) 
    paragonu nie znalazłam, w historii płatności bankowej tez nic nie umiałam wyszukać, bo przy zakupie grilla robiliśmy tez inne zakupy.
    spakowalam go w pudło, pojechałam do sklepu, reklamacje przyjęli po nr ( jakimś tam) na pudełku.
    potem info ze reklamacja przyjęta, nie czekaliśmy nawet do końca czasu na reklamacje i podjechaliśmy z pytaniem „co dalej”, od ręki zwrócono nam za grilla bo stwierdziła kierowniczka sklepu „coś długo to trwa” ;) 
  •  A ja nie wiedziałam a już za późno 
  • Biedronki teraz do 22 pracują ;)
  • 55% z aplikacja Rossmann.
    korzystam, kupuje wtedy te lepsze „cenowo” ;) 

    choc jak wczoraj weszłam do Ross i zobaczyłam rzesze „gimbazy” mazającej się czym popadnie i wszystkim co w ręce w padło - testery ofkors zjechanie do końca, wiec brały jak leci to odechciało mi się zakupów :( 
  • W ostatniej godzinie upolowalam dwa bony w sumie na 85pln. Dzięki za info!
  • Elunia a ta promocja to chyba tylko dziś była 
  • edytowano kwiecień 2018
    Aaaa... strona mi przeskoczyła i tyle ;) 

    ja tez się wybieram tylko rozmyślam do którego i w jakich godzinach żeby na rzesze młodych „lambadziar” nie trafić :D 

    trzy różne produkty ( różniące się kodem kreskowym) trzeba kupić i mieć aplikacje mobilna.

  • Byłam w tej Biedronce jednak i zrobiłam zakupy z tatą tuż przed zamknięciem sklepun
  • Kurde też nie wiedziałam. A byłam wczoraj w Biedronce tylko po tabletki do zmywarki.
    Ech......
  • No i przegapiłam ;) ...
    K
    Podziękowali 1aga---p
  • @beatak byc może.ja czarno widzę, ale po pierwsze daleka jestem od Waszego optymizmu że ktos mi coś da, jakby nie patrzeć, za darmo. Po drugie doświadczenie oszczędzania w domowym budżecie nauczyło mnie, że promocje w sklepach nie są dla oszczędności kupujących tylko zarobku sprzedających.
    Inna sprawa że strasznie nie lubię tego naszego cebulactwa: kupię karton pasty do zębów na najbliższe po roku, bo obiecuja mi złote góry.
  • edytowano kwiecień 2018

    A może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego akurat 10 kwietnia został wybrany na taką akcję? Bo rocznica wciąż niewyjaśnionej katastrofy smoleńskiej do świętowania niepodległości średnio mi pasuje...

    Nie byłam w biedrze.

    Podziękowali 2aqq celinka
  • Mojego M.zostaw w spokoju i idź chwalić swojego, to tu ma.wziecie.
  • @Dorotak, coś Cię ugryzło z rana? ;)

    Wyluzuj, @Agnicha dobrze radzi, wyjście z mężem fajna rzecz i na humor dobrze robi. Dobra książka też.

    Podziękowali 2sylwia1974 jan_u
  • Dorotak powiedział(a):
    @beatak byc może.ja czarno widzę, ale po pierwsze daleka jestem od Waszego optymizmu że ktos mi coś da, jakby nie patrzeć, za darmo. 
    Za darmo to by było gdyby ktoś stał przed biedrą i rozdawał. Tu nic nie jest za darmo, żeby dostać bon trzeba coś kupić. Markety kupują od hurtowni za grosze więc nawet jeśli niektóre produkty sprzedadzą w ogólnym rozrachunku bardzo tanio to i tak wyjdą na swoje, bez obaw. Jak się dobrze policzy to po prostu trochę się zaoszczędzi, ale biedronka nie straci i nic nikomu na darmo nie da.

    Jak ktoś nie rzuca się na promocję tylko dlatego że nazywa się promocją tylko kupuje taniej co mu trzeba w przyszłości to o co kaman? Nie czuję się bardzo biedna ale w zeszłym tygodniu kupiłam zapas pieluch po 18 zamiast 29 w lidlu. Jakbym miała miejsce to bym pół bagażnika kupiła, and so?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.