Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Super, hiper antyalergiczna farba!!

Musze odswiezyc pokoj corek. Problem jest taki, ze mojego meza uczulaja farby (w trakcie malowania, jak wyschnie farba i pomieszczenie sie wywietrzy, to jest ok). 
Czy ktos moze polecic farbe antyalergiczna? 
Ja w ciazy, wiec nie powinnam wdychac farby, gdyby nie ciaza, to ja bym pomalowala i problem bylby rozwiazany.

A drugie pytanie. Co polecacie na wygladzenie miejsc po tasmie klejacej, ktora odeszla z farba? Plytkie, male dziurki, chcialabym cos, co nie pyli.

Bede wdzieczna za kazda porade  :)

Komentarz

  • Na wygładzenie miejsc po taśmie myślę, że wystarczy taki biały akryl w tubie - jak go się dobrze położy, to nawet szlifować nie trzeba. Tylko to musi być cienka warstwa. A nawet gdyby trzeba szlifować, to on tak nie pyli jak np. gładź gipsowa.
    Podziękowali 1mamuma
  • Upne sobie. Moze wieczorem ktos cos poleci :smiley: 
  • napiszę co mi się skojarzyło na pierwszy rzut - a jakby kogoś poprosić o te wymalowanie? nie byłoby jednak łatwiej/taniej niż super farba (zakładam że nie malarz, tylko jako przysługa - w sensie gdybym mieszkała w bliskim sąsiedztwie to byś dzieci u mnie popilnowała -moich i Twoich a ja bym pokój wymalowała - i gotowe ;) )

    (biorę pd uwagę że możesz uznać pomysł za bezsensowny/nierealny/głupi itp ;) )
  • Pomysl dobry, nawet bardzo, tylko niestety brak takiej osoby. Sa tez jeszcze inne wzgledy, ktore przemilcze, bo sama mnie draznia. Gdyby nie ciaza, to ja bym pomalowala. 
    Malarz odpada, to jeden pokoj poki co, a licza sobie krocie.
    Podziękowali 1Wela
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.