Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wakacje 2018 dla młodych

Kojarzycie jakies fajne propozycje wakacji dla młodych ludzi od 14 roku życia, połączonych z rekolekcjami? Chodzi mi o coś atrakcyjnego i nie w górach, bo młoda nie lubi górskich wędrówek.

Komentarz

  • Międzynarodowe Forum Młodych w Częstochowie pod koniec lipca.
  • Diecezjalne Dni Młodzieży w Hartowcu, na pewno jak będzie coś więcej wiadomo, to na tej stronie pojawi się informacja: http://kotwica.diecezja-torun.pl/
  • http://rekolekcje.scj.pl/dla-mlodszej-mlodziezy/

    Ktoś tu na forum je polecał - te żeglarskie.
  • Moi juz byli - i tak: im sie podobało, ale to chłopcy - nie maja problemu z tym, ze może być problem z myciem - są prysznice, ale mała ilość, choc dziewczynki z tego co widzialam , sobie radziły. Spanie jest albo w namiotach, albo w takich domkach typu przyczepa - moi spali w namiotach - w tych namiotach to chyba po 4 albo i 5 osób. Z jednej strony polecam, ale z drugiej, jesli szuka sie lepszych warunków bytowych, to mozna być rozczarowanym. Cała reszta, czyli program rekolekcyjny, sportowo- żeglarski - ok, mieli dużo zajęć, faktycznie pływali czy to na żaglówkach, czy kajakach, kąpali sie w jeziorze itp.  Potem byli jeszcze w zimie w górach, po tamtym wyjeździe tez byli zadowoleni. Moi jada we dwóch + jeszcze jeden kolega, więc w sumie maja "swoją" grupkę - ale np. po tym zimowym wyjeździe jeszcze spotykali sie z nowopoznanymi znajomymi. 
  • Zastanawiałam się czy pisać czy nie... mnie mama wysłała kiedyś samą na taki wyjazd rekolekcyjny. Mniej więcej właśnie w tym wieku. Byłam sama, nie znalazłam bratniej duszy, fatalnie wspominam, to były moje pierwsze i ostatnie rekolekcje/wakacje z zupełnie nieznanymi ludźmi.
  • edytowano kwiecień 2018
    Też się zastanawiam czy warto taki wyjazd mojej najstarszej pociesze proponować... Z jednej strony tę "sportową zajawkę" z całą pewnością ma i pewnie chętnie by ją rozwijała "z fajną ekipą", ale z drugiej strony jest niesamowicie nieśmiała i do żadnej grupy się SAMA nie przyłączy. Super uduchowiona też nie jest i zachęta by się przydała. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.