Karta Dużej Rodziny - zgłaszamy partnerów!!!

11112131416

Komentarz

• uJa powiedział(a):
    zapominajka powiedział(a):
    Czy ktoś spotkał się z problemem że jak korzysta z KDR to nie wystawiają faktury na NIP?
    Bo nam dziś odmówili na Orlenie
    No ale to.chyba logiczne ze faktura to.na firme a kdr na osobe prywatną.

No nie jak masz samochód w użytku mieszanym bo masz DG to rozliczasz na firmę tylko pół faktury
    Więc nie da się raz tankowankowac na KDR a raz na firmę 
  • Szwagier że szwagierką salon optyczny założyli i chętni są do współpracy z KDR ;) Poznań, Optoteka, ul. Ksiazeca 15 +48604159753
    Podziękowali 2Lila Sylwunia
  • @Hania ; - @Sylwunia na pewno zajmie się tym chętnie :)
    Podziękowali 1Sylwunia
  • edytowano 21 luty
    @Bambidu
    Może przyczyna jest banalna, np. kasjerka niedoinformowana (ale pewnie ja poinformowaliście :) ) - albo skończyła im się umowa i nie wiedzą jak ją przedłużyć/podpisać nową.
    Zawsze warto pytać i zachęcać. Pamiętajcie, że decydujecie własnymi portfelami, a to jest biznes :)

Niedawno mailował do mnie właściciel parku trampolin, oburzony, że jego park nie wyświetla się na wykazie Partnerów KDR. Sprawdziłam w systemie - otóż pół roku wcześniej wygasła umowa, a Pan nawet nie pamiętał, że podpisał umowę na określony czas, nie mówiąc już o tym, że nie miał pojęcia, gdzie może mieć umowę na papierze, jak ona wygląda, etc.

Ale ad rem:
    Przeszukałam bazę i tego Trzepowa w systemie i nie znalazłam. Jakoś inaczej musi się nazywać firma, która jest właścicielem tego wyciągu (w systemie widzimy wszystkich, nawet już wykreślonych, którzy już nie udzielają zniżek na KDR, ale nazwy Podmiotów są nazwami firm, i tak np. PHU Jan Kowalski to może być zakład optyczny. Jeśli maja inną nazwę niż Trzepowo to nie umiem znaleźć, a przetrzepałam całe woj. pomorskie już... Chyba że udzielali zniżek bez umowy, tak sobie na własne życzenie, ale wtedy i tak warto ich do KDR).

@Bambidu ;Może macie paragon jakiś z kasy? Powinna być nazwa właściciela???
    Albo wiecie przez przypadek, jak zidentyfikować własciciela, nazwę firmy, cokolwiek?

Zresztą, przekażę sprawę osobie odpow. z woj. pomorskiego, tam jest Irek - Cudowny Negocjator :) niech podziała trochę :)

@wiesia - warto pytać, mamy setki namacalnych dowodów w postaci nowych podpisanych umów, że przedsiębiorcy słuchają podpowiedzi swoich klientów!

• @Gosia5 - przekazywałam ta sprawę osobie, która bezpośrednio podpisywała umowę z tym kinem i zna szczegóły. Oni na próbę weszli i będą zmieniać zapis umowy.
    Podziękowali 1Gosia5
  • @kiwi - dzieki, przekazana sprawa
    Podziękowali 1kiwi
  • @Lila stokrotne dzięki. :)
  • Gosiu, nie zawstydzaj mnie, to moja praca :)
  • Kochani!!!!

hej hej!!!

Kto ma jakieś pytanie, albo wątpliwość, proszę chodźcie teraz na czat dot. KDR.

Ministerstwo właśnie uruchomiło czat do od 10.00 do 12.00
    na fb na profilu
    https://www.facebook.com/mrpipsRP/

Chodźcie zadawać pytania!

Podziękowali 1Gosia5
  • @Lila, @Bambidu wyciągi w Trzepowie:
    Przedsiębiorstwo Stigma Sp. z o.o. ul. Płowce 37, 80-153 Gdańsk

Chyba trafiła mi się Kasjerka Kierowniczka i w rozmowie to brzmiało "nie mamy umowy" albo nie chcieli podpsiać (ale w tonie głosu wyczułam coś innego) albo tak jak piszesz nie połapali się, że wygasła.

Dla mnie równie cenni Olbrychski Sport Michał Olbrychski, Polna 54C/9 81-740 Sopot - Szkółka działająca w Trzepowie.
    Tylko z nimi nie gadałam. Nie wiem też czy mieli umowę w zeszłym roku, bo moi Rodzice organizowali Zosi te wyjazdy. Dzisiaj podpytam czy jest chęć z ich strony.

To tak trochę jest, że i tak nie mam wyjścia, co do tych usług, bo tam najbliżej (czas = $) ale nie muszą o tym wiedzieć ;)

Podziękowali 3Bambidu Sylwunia Lila
  • @wiesia jak ja rozmawiałam, to w kasie siedziała starsza pani i stwierdziła obojętnym tonem, że no tak były, ale nie ma. Za to są ulgowe dla dzieci. Ale nie wyglądała na żadną ważną personę.

Z tego co pamiętam w ubiegłych latach ulgowe też były, a jeszcze od nich wyraźna zniżka przysługiwała i dla rodziców też rabat. Super. Niestety komus się odwidziało.

Podziękowali 1wiesia
  • Poruszę sprawę z negocjatorem lokalnym 

Dzięki dziewczyny za sygnał
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Pisałam wyżej, Sylwia, że Irkowi trzeba dać znac. Dzwonisz?
  • Jak tylko podladuję tel :)
    Podziękowali 1jan_u
  • PGNIG

PGNiG wielodzietnym (KDR) może dać 3000 zwrotu za zakup pieca gazowego. Warunkiem złożenie wniosku (najlepiej 2 maja) w PGNiG, przyłączenie do ich sieci i podpisanie umowy kompleksowej na 3 lata. Kupno kotła, przyłączenie do sieci i podpisanie umowy musi mieć miejsce po 5 kwietnia.

Program nie wyklucza się z innymi programami np. gminnymi dofinansowującymi zakup kotła.
  • Mi do emerytury brak 16 lat bo od stycznia raczyli podnieść wiek emerytalny dla rolników , mam ponad 26 lat pracy tak że też będzie emerytura 
    Podziękowali 2Bea madzikg
  • @Lila , u nas otwarli delikatesy Alta  ( mają kilka w regionie) Nowy sklep znajduje się w Rymanowie , Podkarpacie. Czy mogłabyś tam dotrzeć z ofertą na KDR???? 6 km od nich Zielony koszyk ma zniżkę więc jako nowa konkurencja też mogliby zaoferować . Dziękuję za ewentualną pomoc 
    Podziękowali 2Sylwunia Lila
  • Przekażę dziewczynie z regionu :)
    Podziękowali 2Quintana Lila
  • edytowano 20 kwiecień
    A w piekarniach jest szansa na zniżki na kdr? Swoją drogą podoba mi się sprawność programu - jednego dnia wniosek złożony przez internet, następnego wszystkie karty miałam już w telefonie :)
  • O tak! Piekarnie! W  Oskrobie zostawiamy majątek. 
  • Złożyłam wniosek przez epuap albo empatię (już nie pamiętam) i na maila numery kart przyszły następnego dnia. SMSem dostałam hasła. Plastikowe karty chyba mają przyjść pocztą. 
  • Ja bym się  bardzo  ucieszyła ze  zniżki w piekarni  która ma kilka punktów sprzedaży w rejonie.  Piskorek. Nowa  Wieś Bestwina
    Podziękowali 1Sylwunia
  •  A czy Surge Polonia ma zniżkę?
    A Red is bad?
  • Moja dentystka chce zgłosić swój gabinet. Gdzie ma napisać/zadzwonić? Gabinet Redental,  Warszawa Wesoła. 
  • edytowano 26 kwiecień
    @Monira,
    tyle czasu, co ja na przekonywanie Surge Polonia straciłam, to wystarczyłoby na 30 innych firm spokojnie, a może i więcej. Obszerna korespondencja, kilkanaście rozmów tel., spotkania, (niektóre bardzo obiecujące!), w międzyczasie zmieniające się panie menadżerki (jedna na url.macierz., druga ją zastępowała, a później wróciła jakaś trzecia :) )

W sumie: już w lipcu ub.r. byli prawie zdecydowani, co potwierdzili mailem we wrześniu, i od tego czasu cisza: nie mogę wydobyć od nich danych do umowy, określenia warunków umowy, chociaż było info, że zarząd zdecydował o przystąpieniu do kdr.

Zresztą, sama u nich czasem coś kupuję i zawsze w sklepie rozmawiałam.
    Tylko ze oni zlikwidowali już sklepy lokalne i tylko internetowy im został.
    Ciężka sprawa z nimi... bo siedzą mi w głowie, a czas tylko tracę na nich czas i nic...

Może jakby parę maili dostali z zapytaniem o KDR, to coś by ruszyło?
    Chciałoby się Wam? Namawiam! To czasem przynosi zaskakujące rezultaty!

Piszcie tu:

wspolpraca@surgepolonia.pl
    marketing@surgepolonia.pl
    sklep@surgepolonia.pl

można pisać np.:

Szanowni Państwo, jestem Waszym klientem - hurtowym, bo robię zakupy dla mojej dużej rodziny (x osób), chciałabym/chciałbym zapytać, czy i jeśli tak to od kiedy sklepy Surge Polonia będą honorować Kartę Dużej Rodziny?

Wg badań rynkowych rodzin wielodzietnych - które są Państwa częstymi klientami - jest w Polsce ponad 500 tysięcy, czyli ok. 3,2 mln Polaków.
    Ponad 2 mln. z nich posługuje się już Kartą Dużej Rodziny, pozostali są potencjalnymi jej użytkownikami.To największa w Polsce grupa konsumentów o jednolitym systemie identyfikacji.
    Przez świadczenie 500+ nie jest to już najuboższa grupa społeczna w Polsce, a jej potrzeby zakupowe dynamizują rynek.
    Partnerów KDR jest obecnie ponad 5 tys. (instytucji i firm), to jest ponad 35 tys. oddziałów w całej Polsce.
    Przystąpienie do KDR to dzis łatwa procedura - bo zajmują się tym regionalni negocjatorzy KDR. Załatwiają wszelkie formalności. Kontakt do negocjatora z woj. dolnośląskiego: Lilianna.sicinska@3plus.pl tel. +48 732 988 479
    Podziękowali 1Monira
  • Dzięki,  Lila .  Napiszę. 
  • edytowano 26 kwiecień
    Red is Bad nie wiem gdzie ma siedzibę, ale napuszczę jednego kolegę negocjatora na nich
    ed. w Warszawie siedziba
  • w księgarni Świat Książki - zniżka 20 % - bez legitymowania , tylko okazanie karty - to jest konkret!
    Podziękowali 4Hope maggie27 Lila Bea
  • Można kogoś ze śląskiego?
    Wesołe Miasteczko-Legendia.

Bilet na KDR się po prostu nie opłaca. Nie kumam po co przystępują do programu? Dla samej naklejki? Oto, co mi odpisała pani z Legendii:

"Jeśli wybierałaby się Pani do nas z trójką dzieci i wybrała opcję zakupu biletu rodzinnego offline wtedy cena za dwie osoby dorosłe i trójkę dzieci do lat 12 wyniesie 285 zł. Jeśli chciałaby Pani zakupić bilety indywidualne dla wszystkich osób cena wyniesie 2*89zł(osoby dorosłe) + 3*69zł(dzieci do lat 12) cena wyniesie 385 zł. Po rabacie z KDR będzie to 385*80%, czyli 308zł."

Chyba tylko wtedy KDR ma sens, jeśli idzie 1 rodzic+1 dziecko. Albo samo dziecko, no ewentualnie rodzice sami...
  • W kopalni Wieliczka - polecam bardzo! - na wyprawę z dziećmi "Solilandia" można kupić bilet rodzinny tańszy od zniżek na KDR.
    Bilety na "Solilandię" odbiera się w biurze, bez kolejek (np. kilka godzin oczekujących na wejście...).
    Trzeba tylko przesłać mailową rezerwację miejsc na "Solilandię".
    Podziękowali 1Bea
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.