Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

19192949697106

Komentarz

  • Na netflixa można się grupą zebrać i wtedy korzystnie cenowo wychodzi. Jak cztery osoby wezmą to po 13 zeta/mc. Kluczowa jest osoba z kartą albo PayPalem.
    Podziękowali 2NC500 Gosia5
  • Można się złozyc ale liczy się ilość odbiorników na których się ogląda. Mogą być 2 chyba
  • aga---p powiedział(a):
    Można się złozyc ale liczy się ilość odbiorników na których się ogląda. Mogą być 2 chyba
    Nie. Jak kupujesz pakiet najwyższy 54 zł to można oglądać na 4 odbiornikach
    Podziękowali 1NC500
  • No ten najdroższy to tak. U nas go mamy i 4 odbiorniki zdarzało się że chodziły. Ja i.maz na tel serial dzieci na kompie i córka  na tel. Ale to ja początku jak był szal i było co oglądać. Teraz już nędza więc następnego miesiąca nie kupujemy.
    Podziękowali 1NC500
  • obejrzałam dwa sezony serialu Madam Secretary i chętnie obejrzę kolejne sezony , jak znajdę


  • Byłam na Marii Magdalenie i ....
    Wszystko tam jest pokazane od innej strony. Innej niż do tej pory uważano. Maria Magdalena pokazana tak jak to uznał papież w 2016 roku.... 
  • aga---p powiedział(a):
    Byłam na Marii Magdalenie i ....
    Wszystko tam jest pokazane od innej strony. Innej niż do tej pory uważano. Maria Magdalena pokazana tak jak to uznał papież w 2016 roku.... 
    A polecasz? Bo ja się zastanawiam nad pójściem.
  • Polecam ale to kino dla lubiących dramaty. Akcja nie porywa
    Podziękowali 1beatak
  • Co polecacie na dziś w kinie?
  • Polecam, ale nie w kinie to Davina Reeves bardzo ciekawa osoba nie pożałujecie.

    kanał  Youtube - Therapeutic Mama

  • Ale romantyczna histori M_Monia :) <3 My tez bardzo lubimy ten film jak i Russela.
  • No tam też reinkarnacja i medytacja ale porady Eco są fajne
  • Szklany zamek - całkiem ciekawy, ze względu na motyw "dziwnej" rodziny przypomina nieco film Captain Fantastic.
  • edytowano maj 2018
    Piąty element - Fifth Element (1997) PL
    cda.pl

    Cały Luc Besson, np. Joanna d'Arc 1999 - gloria.tv


  • TherapeuticMama - Potrafi zainspirować zakompleksionych i przepisy na zdrowe jedzenie. Ciekawa osoba. Oczywiście nie popieram jogi, ślubu u szamana, ale problemy ma te same co my i 3 dzieci popieram. Na razie im się nie przelewa, ale pewnie im się szybko zmieni bo mają spore perspektywy i ambicje.
  • Ktoś widział Tully? 
    Podziękowali 1Bagata
  • Podbijam, tez miałam o to spytać.
  • edytowano maj 2018
    Ja byłam..cóż, chciałam pójść na komedię, żeby sobie trochę oslodzic trudny tydzień, a to zdecydowanie nie ten gatunek...mocno wpływa na psyche i jest depresyjny...chyba że przez kontrast można sobie nastrój polepszyć, że u nas nie jest aż tak źle.
    Podziękowali 1asiao
  • Ale myślę, że jakoś dotyka tematu trudu macierzyństwa. Chociaż nie w moim klimacie.
  • O, a piszą, że właśnie pozytywny wydźwięk.
  • Tully to na pewno nie komedia 
    Mam bardzo mieszane uczucia z tym filmem 
  • Ale warto?
  • Jak dla mnie to warto zobaczyc ale niekoniecznie w kinie 
    Ogolnie jest to film o tym, ze kobieta zwariowala z przemeczenia i niewyspania 
    Podziękowali 1ewaklara
  • Dzięki, krótko i na temat :)
    Podziękowali 1asiao
  • Tam są takie dwie albo trzy sceny których ja sama wolałabym nie widzieć ...nic drastycznego ale poza moja estetyka
    Reżyser chyba był naćpany że je wymyślił 
    Pierwsza scena po szczotkowaniu autystycznego chłopca, druga przy rozwiazywaniu problemow lozkowych małżeństwa i trzecia przy przepełnieniu piersi mlekiem
    Uważam że te sceny były obleśne 
  • Ostatnio ogladalismy Blask teczy. Mi sie podobal. Melancholijny, ale nie depresyjny 
    Podziękowali 1Katanna
  • katarzynamarta powiedział(a):
    Życie bywa obleśne ;)
    Scena z pozbywaniem się mleka z piersi w kiblu w knajpie była serio obleśna 
  • Oparty na prawdziwej historii film o dziennikarce niezłomnie walczącej z występkiem i przestępczością:
    http://kulturadobra.pl/veronica-guerin/
  • asiao powiedział(a):
    katarzynamarta powiedział(a):
    Życie bywa obleśne ;)
    Scena z pozbywaniem się mleka z piersi w kiblu w knajpie była serio obleśna 
    Od razu mi sie @Anawim przypomina i jego górskie opowiesci hahaah
    Podziękowali 1MAFJa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.