Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak ukaże się główka

edytowano maj 2018 w Ogólna
Podziękowali 2madzikg Gosia5

Komentarz

  • ale w sensie, że główkę?????? :D :D B)
  • edytowano maj 2018
    Ten dowcip to musiał wymyśleć facet .... kobieta , ktora chce żeby On robił Jej zdjęcia podczas porodu  ???? Ha ha ha 
  • Malgorzata powiedział(a):
    Ja przeczytałam .

    Jak ukaże się gotówka.





    i wszystko jasne  :D
  • Quintana powiedział(a):
    Ten dowcip to musiał wymyśleć facet .... kobieta , ktora chce żeby On robił Jej zdjęcia podczas porodu  ???? Ha ha ha 

    Podpisała się kobieta. Ale czy rodziła to nie wiem ;)

    Podziękowali 1Quintana
  • Quintana powiedział(a):
    Ten dowcip to musiał wymyśleć facet .... kobieta , ktora chce żeby On robił Jej zdjęcia podczas porodu  ???? Ha ha ha 
    wyobraź sobie, że znam takie...
    Podziękowali 1madzikg
  • @sylwia1974 , No jeszcze rozumiem że pozujesz od strony swojej głowy , ale od strony głowy wychodzącego dziecka ??? No ja bym takiego zdjęcia ani nie chciała widziec a tym bardziej wszech i wobec pokazywać na fb ..... to juz jest odchyl 
  • Pozycja szpitalna typu standard, za to kieckę kobita ma elegancką i fryz zrobiony, a fotka jakby tego nie ujmie... ;)
  • edytowano maj 2018
    Quintana powiedział(a):
    @sylwia1974 , No jeszcze rozumiem że pozujesz od strony swojej głowy , ale od strony głowy wychodzącego dziecka ??? No ja bym takiego zdjęcia ani nie chciała widziec a tym bardziej wszech i wobec pokazywać na fb ..... to juz jest odchyl 
    w takim świecie żyjemy...nie dziwi już prawie nic...to znaczy dziwi...ale te memy mają w sobie sporo z prawdy...
    na FB ludzie wstawiają co jedli na posiłek, spowiadają się z kim są w związku, chwalą się egzotycznymi wakacjami itp

    a rysuneczek hmmm pokazuje rzeczywistość, przejaskrawioną, ale rzeczywistość  B)
    Podziękowali 2Gosia5 madzikg
  • więc się nie liczy :) B)
    Podziękowali 1madzikg
  • Rodząca nie ma paznokci :P a na FB pełno zdjęć i filmów porodu.
  • sylwia1974 powiedział(a):
    Quintana powiedział(a):
    @sylwia1974 , No jeszcze rozumiem że pozujesz od strony swojej głowy , ale od strony głowy wychodzącego dziecka ??? No ja bym takiego zdjęcia ani nie chciała widziec a tym bardziej wszech i wobec pokazywać na fb ..... to juz jest odchyl 
    w takim świecie żyjemy...nie dziwi już prawie nic...to znaczy dziwi...ale te memy mają w sobie sporo z prawdy...
    na FB ludzie wstawiają co jedli na posiłek, spowiadają się z kim są w związku, chwalą się egzotycznymi wakacjami itp

    a rysuneczek hmmm pokazuje rzeczywistość, przejaskrawioną, ale rzeczywistość  B)
    Ale co Cię dziwi? Ze ludzie pokazują kawałek swojego życia?
    przeciez sami pokazujecie życie Waszej rodziny :D 
  • @hipolit , że pokazują dupę  ;)
    Podziękowali 1MAFJa
  • edytowano maj 2018
    Nam, na studiach mówili (a było to w czasach, kiedy facebook, nie był jeszcze popularny), że ojcowie już wtedy kręcili filmy dokumentujące ten moment . Ale z czasem zabroniono, bo podobno miało to zły wpływ na psychikę tatusiów :D
  •  :o whaaaaat?! 
    Podziękowali 1madzikg
  • Tatusia dziecka czy swojego?!
  • Nie.. chyba tatusia w sensie swojego ojca.
  • Pamiętam jak fotografowałem nasze pierwsze chwile po porodzie pierwszego dziecka. Czasy analogowe. Zapomniałem włożyć klisze do aparatu … to były czasy
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.