Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • Ja tam slyszalam Iwona odpusc, a nie mamo. Niezaleznie od sympatii do ww pani to pisowi niezle wychodzi szczucie na siebie ludzi. Jakie to ma znaczenie ze rozne strony polityczne wykorzystuja protest. Istotne jest ze niepelnosprawnym i im opiekunom nalezy pomoc zamiast rozdawac kase na prawo i lewo w celu przekupowania wyborców.
    Podziękowali 1Coralgol
  • Od początku wydawało mi się, że jest polityczny, choć nie czytałam artykułu.
    Trzeba pomóc, ale tu nie chodzi tylko o pomoc. 
  • apolonia powiedział(a):
    Ja tam slyszalam Iwona odpusc, a nie mamo. Niezaleznie od sympatii do ww pani to pisowi niezle wychodzi szczucie na siebie ludzi. Jakie to ma znaczenie ze rozne strony polityczne wykorzystuja protest. Istotne jest ze niepelnosprawnym i im opiekunom nalezy pomoc zamiast rozdawac kase na prawo i lewo w celu przekupowania wyborców.
    faktycznie, mówi Iwona
    co nie zmienia faktu że zatykanie ust ręką niepełnosprawnemu to jest stosowanie przemocy, i to jest wredne
  • otóż to właśnie
  • protest juz komentuja media zagranczne
     

  • Dorosłego faceta potraktowała jak małe dziecko. Gdzie ta godność o której mówią?
    Podziękowali 2Rogalikowa agnieszkamama
  • ten trasparent jest ciekawy ..... mnostwo osob tu na forum oburzalo sieI(calkowicie slusznie), ze wszedzie sie infatylizuje protestujacych nazywajac dziecmi.... tymczasem na tym transparencie bylo napisane polskie niepelnosprawne dzieci blagaja o godne zycie ... - to bardzo ciekawy zabieg - wiadomo, ze dzieciom czesto bardziej sie wspolczuje ...
    Ale to tylko taka dygresja - nie do dyskusji ;)

    Przypominam jest watek z linkami by wspierac niepelnosprawnych

  • Matko ale to smutne.....biedny chłopak....
  • Też byłam przed Białym Domem, fotki są i nie wyobrażam sobie, żeby Ci wszyscy agenci secret service kogokolwiek z ulicy wpuścili. Takie arcydemokratyczne państwo, a taki zamordyzm. A u nas w sejmie to chyba jakaś promenada spacerowa jest, no bo jak inaczej by się protestujący tam dostali?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.