Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Już za tydzień matura, za dni parę ...!!! ... stop nie WYBORY!!!

edytowano październik 2007 w Ogólna
Witam
Wieczorową porą zasiadłem na chwilę aby podzielić się moimi przemyśleniami co do zbliżających się wyborów - po tym co obserwuję - słucham i widzę , mam straszną pokusę aby poraz pierwszy w życiu zrezygnować w uczestniczeniu stawiania X
- a wy będziecie zakreślać X ?:cry::devil::shamed::sad::tongue::cool::angry:

Komentarz

  • Na pewno pójdę i zakreśle. Nie mogę pozwolic, by sobie potem nie móc komentować, a nie idąc i nie głosując w zasadzie nie masz potem prawa się wypowiadać nt.
    Poza tym zawsze jakies oszołomy mogą wejśc do rządu, wolę miec minimaluteńki wpływik na to by jednak zasiadali tam normalni ludzie.
  • ja pójdę jak zawsze.z powodów o których pisała Hania równiez.ale też dlatego,że jestem to winna wszystkim tym którzy walczyli i umierali ,żebym mogła głosować jako Polka w Polsce.
  • Którzy normalni?:bigsmile:
  • [cite] Rafał:[/cite]Którzy normalni?:bigsmile:


    Normalnie- normalni wg moich norm :bigsmile:
  • Ja też pójdę, choć wolałabym mieć większy wybór. Ale cóż, niestety mało sensownych ludzi robi karierę w polityce.
  • Byłem kiedyś na spotkaniu z ambasadorem USA, w Stanach w każdej najmniejszej miejscowości - nawet wiosce jest kilka organizacji pozarządowych /stowarzyszenia , fundacje/- tam jest społeczeństwo obywatelskie - o tym co ma być w najbliższym sąsiedztwie decydują jego mieszkańcy a nie rząd na górze - Boże ! czy się tego doczekam w Polsce ? Tylko gdy przychodzi czas wyborów proszą nas o głosy - także Kościół wzywa do głosowania - moim osobistym zdaniem wybory powinny być zbojkotowane - a frekwencja powinna zamknąć się w 10 % / niech idą komuchy/
    w moim życiu osobistym i rodzinnym od przełomu w 1989 - nic sie nie zmieniło ,
    i czemu mi się wmawia że ode mnie coś zależy ?
    Paranoja!:shamed:
  • Sławku a jesteś pewien w 100 procentach ,ze od Ciebie nic nie zależy?!:shocked:
  • Trzeba iść i koniec!
  • Stoimy pod ścianą. Teraz nie wybieramy programu, nie wybieramy twarzy, nie głosujemy na ludzi ani na Polskę solidarną:devil: czy liberalną.

    Teraz po prostu musimy wybrać mniejsze zło.
  • a ja pójde wybrać nadzieję.że może tym razem będzie inaczej,ze może tym razem się uda(w końcu kiedyś musi)że tym razem nie poczuję się oszukana.może i jestem jak Głupi Jaś z bajki,ale dobrze mi z tym.:bigsmile:
  • Maćku, nie słyszałeś prezesa Pawlaka? - "...a przecież wiadomo, że cudów nie ma..."
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.