Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

SZCZEPIENIA czyli rosyjska ruletka

1132133135137138222

Komentarz

  • edytowano maj 2018
    My jeszcze nie mozemy się zdecydowac, jednak myslalam, ze jak juz sie wybierzemy to spotkamy tam kogos z forum....
  • Ja bym się wybrała na protest. Trzeba się gdzieś zapisać czy coś?
  • Po prostu przyjść. 
    Podziękowali 2asiao Predikata
  • Co szykuje nam minister Szumowski i minister Posobkiewicz?
    Mieliście jakieś złudzenia, że wreszcie dostrzegą krzywdę polskich rodzin? Nasze dzieci nie będą bezpieczne w szkołach, prywatnych gabinetach lekarskich oraz szpitalach 

    Co czeka rodziny poszkodowane przez powikłania i przymus szczepień w Polsce? 

    Jeszcze latem do sejmu ma trafić ustawa o medycynie szkolnej. A jeszcze jesienią nowelizacja ustawy o chorobach zakaźnych. Na zatwierdzenie czeka też rozporządzenie w sprawie opieki okołoporodowej.  

    1. OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA NA TERENIE SZKOŁY - rozporządzenie Ministra Zdrowia jako koń trojański

    Minister Zdrowia dał sobie prawo do określenia w rozporządzeniu co tylko sobie wymyśli np. stworzy furtkę do zarządzenia obowiązkowych szczepień na terenie szkoły. 

    Ustawa ma wejść w życie już 1 września 2018 roku! 


    2. KAŻDY LEKARZ DONOSICIELEM - nawet prowadzący prywatną praktykę

    Główny Inspektor Sanitarny zgodnie z projektem zmiany ustawy o chorobach zakaźnych ustalił, że każdy lekarz sprawujący profilaktyczną opiekę nad dzieckiem (również prowadzący prywatną praktykę), będzie miał obowiązek powiadamiać sanepid, który przymusi do szczepień. 

    Na odczepnego dla ofiar NOP ma powstać atrapa funduszu odszkodowań z niemożliwym do przekroczenia dla większości poszkodowanych kryterium 14 dni hospitalizacji, z absurdalnie niskim świadczeniem, bez możliwości ubiegania się o zadośćuczynienie za śmierć dziecka i  nie obejmująca osób dorosłych. Decyzje będą podejmowali eksperci z nieujawnionymi powiązaniami finansowymi z producentami szczepionek. A przecież to właśnie producenci mają ten fundusz finansować.  

    Projekt zawiera absurdalny zapis o karach dla podmiotów medycznych za niewykorzystanie zapasów szczepionek, spowoduje, że proceder utylizacji w dzieciach szczepionek źle przechowywanych (sprawa lubuska!) i przeterminowanych (Tarnowskie Góry) - nasili się. 


    3. SZPITAL MA POWIADAMIAĆ POMOC SPOŁECZNĄ – gdy nie wybierzesz państwowej położnej 

    Ministerstwo nie przewiduje, że rodzice mogą korzystać z takiej opieki prywatnie. 


    CO MOŻESZ ZROBIĆ? PROTESTUJ 2 CZERWCA!

    Możesz pokazać swoje niezadowolenie i brak zgody na politykę ministra zdrowia i inspektora sanitarnego na ulicach Warszawy 2 czerwca o godz. 12:00! Weź udział w Międzynarodowym Proteście Przeciw Przymusowi Szczepień! 
    www.stopnop.com.pl/protest 

    JAKO OBYWATEL WEŹ SPRAWY W SWOJE RECE! 
    ZBIERAJ PODPISY O WOLNOŚĆ RODZICÓW! Masz czas do 30 czerwca. 

    Wydrukuj listę! www.stopnop.com.pl/tabela
  • Ktos w komentarzu do tego cytowanego tekstu napisal, ze protest i tak nic nie pomoze, ze Polska musialaby ratyfikowac konwencje bioetyczna. Zna sie ktos na tym, bo juz nic z tego nie rozumiem.









  • To cos nowego? Bo bylo juz cos takiego ale die wycofali
  • Nie mam pojecia czy to nowy pomysl, czy stary dlatego pytam. Pisza ze ta szkolna ustawa ma wejsc od 1 wrzesnia 2018 tzn. ze to jakis projekt aktualny. Az czego sie wycofali?Mozna sie gdzies zapoznac?
    Ciekawi mnie to szczegolnie jesli chodzi o szczepienia na Hpv, bo niektore miasta sponsoruja takie szczepienia i byloby to latwe do przeprowadzenia w szkole.
  • Wejdź w pierwszy link,  tam jest projekt ustawy.  Przejrzałam pobieżnie i nie widzę o zgłaszaniu do gopsu jak rodzice nie wypełniają zaleceń lekarskich,  a wcześniej to było. 
    Podziękowali 1mamaw
  • Na tel nie otwiera się, sprawdze potem na komp.
  • Do posłuchania
    W intencji jutrzejszego protestu +

    Podziękowali 2Katina mamaw
  • Ktoś był na proteście? 
    Podobno było 20tys ludzi
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • My planowalismy jechac ale dziecko( na wszystko szczepione :-() znow mialo goraczke, mocny bol brzucha, wymioty i wczoraj w nocy jeździliśmy po dyzurach z pediatrycznego wyslali nas na chirurgiczny i ostatecznie wyszlo ze to nie wyrostek. Dzis lepiej ale dieta i bol brzucha jeszcze powraca. 
  • Wyglada na to, ze duzo ludzi bylo.
  • Podobno bylo 20000 osób. Ciekawe czy to coś pomoże?
  • @Khaleesi, jaki jest związek między poziomem witaminy D a szczepieniem? Moja córka miała spore niedobory (badane na moja prośbę i mój koszt) i nikt nic nie wspominał  :o
  • A ja jestem ciekawa tego zwiazku z hashi bo ja mam hashi i w rodzinie meza tez jest. U nas o wyjezdzie nie bylo mowy - slomiana wdowa jestem i czesto nawet zjesc nie ma jak a co dopiero jechac tyle godzin
  • Też się spotkałam ostatnio z taką argumentacją, że szczepionka nie wywołuje autyzmu tylko aktywuje uśpiony. Ciekawe co jeszcze aktywuje :wink: 
    Podziękowali 1Katia
  • Czyli jakby nie szczepili to by byl uspiony do konca zycia 
    Podziękowali 3Rejczel mammamia wielorybek
  • Ale Monia szczepionki są bezpośrednia przyczyna autyzmu u wielu dzieci. Nic nie uaktywniły, dla mnie to bullshit. 
    Ilu rodziców we Włoszech wygrało w sądzie sprawy na ten temat.
    Podziękowali 1Katina
  • M_Monia oglądnij "Wyszczepieni" inaczej "Vaxxed"
  • @M_Monia jakis czas temu czytalam o badaniach (chyba Japonczycy przeprowadzali choc reki sobie uciac nie dam) zwiazku autyzmu i metali ciezkich. Ustalili oni ze kazde dziecko z autyzmem ma bardzo wysoki poziom metali ciezkich w organizmie. Nie badali zwiazku miedzy szczepieniami a autyzmem wiec ich nikt nie blokowal. Teraz pytanie ktore trzeba postawic skad zanieczyszczenie metalami ciezkimi u dzieci? Wiadomo juz ze ta rtec ze szczepionek sie nie wyplukuje w calosci tylko w jakiejs czesci (nie pamietam w jakiej formie) pozostaje w organizmie.
    Poza tym ostatnio glosno bylo tez o skladnikach ototoksycznych w szczepionkach np neomecyna - absolutnie nie moze byc podawana osobom z uszkodzonym sluchem a nam podaja w szczepionce, dwa mimo narracji ze skladniki ototoksyczne sa bezpieczne dla ludzi z dobrym sluchem wcale tak nie jest - jest w okolicy dziewczyna ktora po takim leku ogluchla
  • a i jeszcze zagraniczna ulotka szczepionki
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Mój mąż był na proteście. W sumie miałam być i ja ale poszłam na dzień dziecka z młodymi. Ludzi dużo. W realu24 Rola robił sprawozdanie na żywo .
  • Na filmie mój bliski znajomy pediatra  :)
    Podziękowali 2Agnieszka82 Monika73
  • No to powiedzcie jeszcze czemu na NFZ te są lepsze niż skojarzone.. Na chłopski rozum to rtęci czy aluminium mniej jak mniej szczepionek.. Mówiłam że następne szczepię oddzielnymi ale trojaczki jako wczesniaki miały z NFZ tu 5w1 zaaplikowane... Na szczęście wszystko dobrze zniósły na razie.. Żadnych regresow ani nopow Noe zarejestrowalam.. Jednak chciałabym wiedzieć co lepiej brać przed następnym dzidziem
  • @Bea

    A skontaktowałaś się ze Stop Nop?mają tam prawników. Jeżeli masz odroczenie bezterminowe to nie mają prawa Ciebie gnębić.
  • To co się w Polsce dzieje to przechodzi wszelkie pojęcie. Chory system dla niewolników trzeba zmienić!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.