Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dobrzy ludzie

W pracy codziennie od kilku dni ktoś inny kupuje dla wszystkich czekoladowe lody magnum.

Podziękowali 2Subiektywna Bridget

Komentarz

  • Gdyby nie dobrzy ludzie, nie wiem, gdzie bym była.
    Podziękowali 1Bridget
  • O nieeee... Też chcę magnum. Ide do sklepu :smile: 
  • Bardzo wiele dobrych dusz wokół. Dziękuję za Nie z całego serca!
  • Jak byłam ciąży czworaczej to mnostwo ludzi modliło się za dzieci i za mnie . Dzień przed porodem przyszła obca dla mnie rodzina  z czworaczkami  juz starszymi . Dodali otuchy , uspokoili .
    Ta modlitwa była moim pożywieniem podczas ciąży  i wierzę , że dzięki niej sam poród był bardzo spokojny , pogodny i wręcz bardzo miły. Potem też . Okazało sie , że żadne z dzieci nie potrzebuje intensywnej terapii . Tak wiele dobrych ludzi spotkałam I tak wiele zawdzięczam dobrym ludziom , że ech ! 
    Dobrzy ludzie , dziękuję że jesteście . 
    Najpiękniejsze jest to że oni potrafią wykrzesać i rozbudzić dobro u innych . Te dobro nie zanika ale przenika i rozprzestrzenia się dalej 
  • J2017 powiedział(a):
    Magnum? He he podaj adres firmy , mąż się chętnie tam zatrudni.
    branża wojskowa, dlatego magnum
  • No i Wy , na tym forum !!!! Wielu wspaniałych , dobrych ludzi !! Dzieki jednej duszyczce tutaj , jestem szczęśliwą żoną tu i teraz .
    Podziękowali 2Małgorzata32 mamababcia
  • A "lody jak dawniej" dla tradycjonalistow  :D
  • jukaa powiedział(a):
    ciekawe co dla neonów  :D
    Bez konserwantów?  ;)
    Podziękowali 2madzikg mammamia
  • "Zielona budka" dla leśniczych
    Podziękowali 2Małgorzata32 Rejczel
  • Algida, czytane "z angielska" - dla dżihadystów.
    Podziękowali 1Rejczel
  • Big Trio dla poliamorystów.
  • Carte d'or dla finansistów.
  • A ja kupiłam dzisiaj Grycany :smile: 
  • Kaktus dla ogrodników,

    Bracia Koral dla bliźniaków,

    Princessa dla księżniczek,

    Lion dla pracowników zoo,

    Kit-kat dla kociary (miało być , kociarzy, ale niech zostanie...)

    Oreo dla sepleniących kibiców (oleole...)


  • A dla mnie jakie? 
  • Grycany dla jaglankiwych fanow3
  • Ufff to moge zjesc :wink: 
  • edytowano czerwiec 2018
    Codziennie doświadczamy ludzkiej dobroci.
    W ogóle mam wrażenie, że Pan Bóg stawia na naszej drodze samych dobrych ludzi.

    Niemniej jak głosi przysłowie, że najbardziej ceni się pomoc i dobro drugich w "biedzie", kryzysie, w potrzebie...
    Zawsze jak wracam pamięcią do chyba najtrudniejszego okresu w naszym życiu, nie mogę wyjść z podziwu jak to możliwe, ze sie udało to przejść. Oczywiście mam na myśli wypadek i czas po nim, kiedy praktycznie przez kilka miesięcy nie wychodziliśmy z mężem ze szpitala. Daliśmy radę właśnie dzięki tylu dobrym ludzom wokół nas. Ludzie Ci towarzyszyli nam w szpitalu, robili zakupy, ogarniali dom, wozili nas i dzieci, organizowali opiekę dla dzieci, dowozili posiłki, wspierali materialnie...
    A przede wszystkim nie ustawali w modlitwie.
    Podziękowali 3Joannna celinka AgaMaria
  • uff
    spodziewałam się czegoś w rodzaju: nie wystarczy być dobrym cżłowiekiem bez wiary 
    albo: bez wiary nie wiadomo co to znaczy być dobrym :D
  • Dobry człowiek przywiózł mi dzisiaj truskawki na przetwory i zrobił to o 6 rano tak zeby mnie nie obudzic.
    Podziękowali 1aga---p
  • Dobrzy ludzie wynajęli nam swój bajkowy domek z ogródkiem bez żadnych kaucji i niskiej cenie.qq
    Podziękowali 1aga---p
  • Dobrymi ludzmi jestem stale otoczona, bo moi najbliżsi mąż i synowie są dobrymi, kochającymi osobami.
    Podziękowali 1aga---p
  • Nie dałabym rady bez dobrych ludzi wokół.
    Wiele powodów do wdzięczności.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.