Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Książki dla ośmiolatków

Kochani,
Pomóżcie. Jesteśmy w trójce klasowej, pani prosi o zakup książek dla dzieci na nagrody.
Dajcie jakieś dobre propozycje;)

Komentarz

  • edytowano czerwiec 2018
    "Kapitan Piszczel" Piotra Giertycha - dla chłopców 
    to jest bardzo dobra książka
    Podziękowali 3ewaklara Małgorzata32 zoja
  • edytowano czerwiec 2018
    "Joachim Lis, detektyw dyplomowany",  Ingemar Fjell - przepełniona humorem :)
    "Babcia na jabłoniMira Lobe, - o, jakże wartościowa to książeczka!

    Podziękowali 2ewaklara zoja
  • edytowano czerwiec 2018
     "Rok z Findusem" Sven Nordqvist 
     "Piaskowy Wilk" Åsa Lind 
    Podziękowali 1ewaklara
  • "Afryka Kazika" Łukasz Wierzbicki a także "Dziadek i niedźwiadek"
    Podziękowali 1ewaklara
  • "Niezwykle przygody latajacej myszy" Torben Kuhlmann. Inspirująca fabuła. Genialne ilustracje. Oraz równie piękna książka tego samego autora: "Armstrong. Niezwykła mysia wyprawa na księżyc"
    Podziękowali 1ewaklara
  • Jagoda Michalak "Wyspy Koralowe"
    Podziękowali 2ewaklara Ania D.
  • "Dzieci z Bullerbyn" Astrid Lindgren
    "Mikołajek" - rozne czesci
    "Jaśki"
    Podziękowali 1ewaklara
  • A coś dla dziewczynek? U J w klasie dużo różowych panienek, to okładka jakby była dziewczynkowa...
    Ja wiem głupie to.. 
    Ale wszyscy rodzice tak tam dopieszczają dzieci...

    A wyspy koralowe nie przejdą przez wydawnictwo.. niestety w naszej szkole trwa nagonka już 3 panie katechetki się zwolniły
  • Pippi, 
  • "O Cioci Jadzi" zapomnialam!!! Dzieki za przypomnienie @J2017 ; :) Swietna seria, taka z poczuciem humoru ale tez prosta, bez udziwnien, bez magii. Wstep do rozdzialu juz znam na pamiec tyle sie tego naczytalam;) "Ciocia Jadzia jest siostra mojego tatusia. Nie wiem, jak jednoczesnie mozna byc siostra i ciocia ale cioci Jadzi jakos sie udaje. Ciocia Jadzia jest wielka jak burzowa chmura - nie wiadomo gdzie sie zaczyna a gdzie konczy tyljo, ze burzowej chmury mozna sie przestraszyc a cioci Jadzi nie".
    Jakos tak to idzie ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.