Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • Już dyskusja toczy się w wątku 500+.  ;)
  • to moze przeniesc dyskusje tutaj ?
  • A nie widziałam, sorry.
    Jak się samoistnie dyskusja nie przeniesie z tamtego wątku, to ten zamknę. Dajmy mu szansę  ;)
  • To chyba wejdę do róży za Ojczyznę...
    Podziękowali 1maliwiju
  • To dopiero nas zlinczują  :D 
    Nie dość ze kasują za rodzenie to jeszcze za siedzenie w domu będzie emerytura! 

    A tak poważnie- ucieszyłabym się..
  • @annabe tak sobie wlasnie pomyslalam - wspolczuje matkom 4 i wiecej dzieci - teraz to poleje sie na nie hejt jakby byly winne nie wiadomo czemu ...
    Podziękowali 1Agax4
  • Malgorzata powiedział(a):
    Nigdy mi się nie zdarzyło usłyszeć żadnego komentarza o 500plus.
    A poruszam się sporo po mieście z 5 dzieci,często nawet z 7 .

    Biorą Cię za przedszkole :wink: 
  • WsYstkie dzieci podobne do siebie u Małgorzaty to raczej nie wyglada jak przedszkole. 

    Ja sie nie spotykam z komentarzami również a i często dzieci dostają gratisy na bazarku- banany, po jabłku, ananasa, ostatnio soczki. Podobają się ludziom jak tak wszyscy razem stoją.
  • Zauważyłam że,komunistyczne myślenie o jak najmniejszej liczbie dzieci wymiera śmiercią naturalną.
  • AgataZi powiedział(a):
    Jakby Malgorzata ze wszystkimi poszła to tłumaczy, że nie liczą bo nie każdy w wyższą matematyką sobie radzi :)
    Kurcze, to tylko ja tak trafiam. No może nie chronicznie, ale nawet ostatnio jak zamawiałam truskawki na przetwory to najpierw nawet pan pożałował, że z takim brzuchem będę robić, to on chociaż pomoże załadować do samochodu, a jak się wygadałam, która to ciąża i że dzieci duże to pomogą to nagle cena o 1zł na kg skoczyła, a jak się nie zgodziłam, to usłyszałam "to chociaż na browara pani coś rzuci, bo przecież Pani tyle dostaje". :s
    A to gnoj ! Wywalilabym mu przypadkiem te truskawki i odjechala a potem przeplakala tydzień.
    Podziękowali 3sylwia1974 jan_u MAFJa
  • no i byłoby że patologia   >:) >:) >:)
    choć może by to pana pokory nauczyło  >:)
  • Ja ostatnio zmienilam miejsce zaopatrywania się w pieczywo. Tam gdzie kupowałam codziennie bułeczki mają też lody gałkowe. Poszliśmy cała rodziną na te lody i pani nie chciala mi rozlozyc jednej gałki do dwóch wafelków dla maluchów. Dała mi w końcu z laska drugi wafelek pusty mowiac zebym sobie sama podzielila i juz sobie poszła bo ona ma kolejkę a tu malo miejsca :neutral: 
  • To jest zmora po prostu. Ja nie rozumiem czemu muszą być wielkie drogie galy, że człowiek jedna ledwo zje, a rodzajów 50.. Za mojego dzieciństwa się brało 3galki czasem 4... W Toruniu jest pod Arkadami miejsce gdzie są lody tradycyjne czy jakoś tak (u bartkowskich) i tam Pani w galke nałoży smaków ile się chce. 
  • Można ledwo zjeść jedną gałkę lodów? Jedną? :lol: 
    Podziękowali 3OlaOdPawla Sylwunia Cart
  • Dajcie spokój z lodami. Najbliższe mam daaaleko ode mnie.... Jęzor.mi wisi teraz!
  • moze o dzieci najmniejsze chodzi... wysmaruja się zanim zjedza
  • We Wloszech tak szulfuja i kupuje się na "smaki", dwa, trzy lub cztery. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.