Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piękna dziewczyna szuka sponsora.

7 lipca w Gliwicach organizujemy warsztaty dla dziewczyn (od 17 lat).
Nie mam pojęcia, jak wkleić plakat.
Będzie świetna pani ginekolog - naprotechnolog, wizażystka i stylistka.
Dobre miejsce - Kawiarnia na Wyspie.
Proszę o udostepnianie na fb - są wakacje, więc frekwencja może być niewielka.


Koszt:139 zł. 

Powinnam wkleić plakat, ale nie potrafię.






 

Komentarz

  • edytowano czerwiec 2018
    @Monira, prosze:
  • edytowano czerwiec 2018
    https://pieknadziewczyna.pl/

    Napiszę Wam jeszcze, że powoli zaczynam ogarniać i już wiem, że trzeba do zagadnienia poważnie podejść. Nie da się z siódemką wciąż małych dzieci zajmować wszystkim, bo wtedy pracuje się byle jak.  Wreszcie znalazłam osobę z którą mogę tworzyć team. Chwała Panu! Ogromnie się cieszę.  Ewelina Heine (bo o niej mowa) przez rok prowadziła czasopismo meLady - teraz zaczynamy walczyć wspólnie.  Mieszkamy obok siebie - co jest ogromnie ważne i wygodne.  Inna jakość.

    Dalej, znalazłyśmy  dziewczynę, która będzie zajmowałam się naszym fb. Koniecznie musimy go rozruszać. Potrzebujemy jeszcze jednej - zaufanej. W razie czego dajcie znać. Ponieważ wiem już, że bez pieniędzy daleko nie ujdziemy, proszę i Was o wsparcie. Jeśli widzicie sens naszej pracy, oczywiście.  Ucieszymy się z każdej złotówki. Szczególnie przelewanej regularnie.

    https://pieknadziewczyna.pl/wspieram/

    Dzięki hojności @Wandy opłaciliśmy wszelkie usługi graficzne i zorganizowałyśmy konkurs sukienkowy z Marie Zelie.  Jeszcze raz Ci dziękuję.

    To tyle - dużo się dzieje.  Będę informować o postępach.  Patronem naszej strony jest Maryja - Matka Pięknej Miłości.  Po prostu nie możemy tego robić byle jak:)

  • edytowano czerwiec 2018
    Jeśli ktoś chciałby dołączyć do nas, to też koniecznie dajcie znać.  Trzeba to rozhulać.  
    Podbijajcie, proszę.

  • Bardzo ładna strona. Pewnie jako młoda dziewczyna bym się rozmarzyla... A potem i tak jest rozczarowanie  :(
  • Podbijam
    I Monira podziwiam
  • Co do frekwencji, wydaje mi się, że głównym problemem może być nawet nie to, że to wakacje, ale kwestia ceny. Dla młodej studentki czy tym bardziej licealistki 140 zł to duża kwota. Może teraz młodzież jest inna, ale wydaje mi się, że młode dziewczyny za tę cenę będą wolały kupić sobie fajną sukienkę czy wybrać się na zabieg w salonie kosmetycznym niż słuchać o naprotechnologii ;)


    Podziękowali 1babka4
  • Dlatego właśnie zbieramy kasę. 

    Z drugiej strony, gdyby chciały wybrać się do stylistki, wizazystki i ginekolog,  to zaplacilyby znacznie więcej . Zobaczymy . W razie czego przesuniemy spotkanie w czasie.  W cenie też obiad.  
  • Na ostatnim naszym kursie Przed Nami Małżeństwo wyszło, że dla niektórych dziecko=plemnik.  Człowiek zakłada minimalna wiedzę w temacie,  a tu niespodzianka. Tak że nie mówcie mi o świadomości, wiedzy. Ponad 5 lat ciągniemy kursy i coraz ciekawsze są nasze obserwacje. To już nie jest śmieszne. 
    Podziękowali 1Joannna
  • edytowano czerwiec 2018
    Błędnie zakładalismy najbardziej podstawowa wiedzę na temat biologii u narzeczonych.
    Trzeba uczyć od zera 
    Podziękowali 2asiao Agax4
  • Monira powiedział(a):
    Błędnie zakładalismy najbardziej podstawowa wiedzę na temat biologii u narzeczonych.
    Trzeba uczyć od zera 
    Tak jak we wspolonotach, też od zera katecheza 
    Podziękowali 1Joannna
  • Malgorzata powiedział(a):
    Dla mnie obecność WDŻ to taki sam strzał w stopę jak religia w szkole. 
    Zwłaszcza wtedy gdy WDŻ prowadzi pani katechetka  :#
    Podziękowali 3beatak Monika73 Coralgol
  • Wszystko co dobre i złe wynosi się z domu. Jak dziewczynka 13 letnia mówi, że jej mama chodzi na zastrzyki, żeby nie mieć więcej dzieci to WDŻ już bardziej nie zaszkodzi. 

    Znam matematyczkę, która robiła WDŻ - jak to dzieci podsumowały - zajęcia z obliczania kalendarzyka!
  • Jednym słowem w polskiej szkole wszystkie kombinacje dozwolone! Nie dziwię się, że coraz więcej rodziców wybiera ED
  • September powiedział(a):
    Wszystko co dobre i złe wynosi się z domu. Jak dziewczynka 13 letnia mówi, że jej mama chodzi na zastrzyki, żeby nie mieć więcej dzieci to WDŻ już bardziej nie zaszkodzi. 

    Znam matematyczkę, która robiła WDŻ - jak to dzieci podsumowały - zajęcia z obliczania kalendarzyka!
    No cóż...przynajmniej wiedzą matematyczną się mogła wykazać  :D
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    No cóż...przynajmniej wiedzą matematyczną się mogła wykazać  :D
    Rachunek prawdopodobieństwa  :D
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Rosyjska ruletka  :D
  • Wytłumaczcie mi proszę co to jest to wudeżet. Czy to jest serio edukacja seksualna. Macie jakąś wiedzę o tym?
  • edytowano czerwiec 2018
    Monira powiedział(a):
    Dlatego właśnie zbieramy kasę. 

    Z drugiej strony, gdyby chciały wybrać się do stylistki, wizazystki i ginekolog,  to zaplacilyby znacznie więcej . Zobaczymy . W razie czego przesuniemy spotkanie w czasie.  W cenie też obiad.  
    Oczywiście, tak, tylko że co innego jednak zapłacić 140 zł za np. konkretne badanie ginekologiczne/wykonanie makijażu wieczorowego na wesele, a co innego za udział w wykładzie ginekologa czy warsztatach ze stylistką, gdzie udział bierze dużo osób.
    Nie chcę zniechęcać, po prostu wydaje mi się, że to może być bariera zwłaszcza w przypadku młodszych dziewczyn. 
    Podziękowali 1beatak
  • edytowano czerwiec 2018
    Będą kameralne. 



    Prawdopodobnie zrobimy promocję (dwie dziewczyny w cenie jednej), bo nie będziemy musiały płacić za stylistkę. Ale to będę wiedzieć jutro. 

    14 lipca warsztaty dla nieco starszych w Rybniku. Będę wiedziała w piątek.
  • Jak bedziecie robic cos dla młodszych to osobiscie dwie  a może i cztery dowioze.  Oddam pod opiekę zakonnicom i wam na edukacje :) 
    Podziękowali 1Gloria
  • Pranie mózgu, raczej:)

    Mi rosną już cztery - ostatnio musiałam kupić głowę fryzjerską.
    Mąż mówi, że zawsze o tym marzył - pięć pięknych kobiet rano w łóżku.
    Podziękowali 2kiwi Gloria
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.