Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poznaj tej Poznań ;)

1567911

Komentarz

  • Dziękuję za pamięć.
    To niewiarygodne jak szybko się dzieci regenerują.

    w sobotę leżał biedak taki obolały z drgawkami i bezdechami, dziś już, gdyby nie łapa w gipsie, nie pamiętałby o tym :)

    Umilamy sobie czas robiąc wymyślne galaretki ( zrobiliśmy już nawet o smaku coca coli w kształcie wielkiego misia haribo...) i pasiaste i przeźroczyste z pływającym w środku małym miśkiem haribo ...

    Wczoraj przeszliśmy się do kina, dziś na wieczór idziemy do groty solnej.
    Jakoś trzeba te ferie spędzić. Reszta szusuje, każdego dnia mam relację telefoniczną. Najmłodsi już bardzo wprawnie jeżdżą.:)
    Troszkę im zazdrościmy...ale w domu też można się dobrze bawić
    Podziękowali 3mamaa Wela Rejczel
  • to super wieści :)
  • Byłam w Poznaniu pod koniec grudnia 2017 r- na wystawie Fridy Khalo (i nie tylko) Poznań wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie tym razem , pomimo remontów :)
  • edytowano luty 2018
    Dla zainteresowanych 24 marca targi książek dla dzieci Pegazik na MTP :) 
    Podziękowali 1sylwia1974
  • 21 marca godz 17.00 biblioteka w Puszczykowie organizuje spektakl dla dzieci wstęp 5zł od osoby (info na stronie biblioteki - nie moge wkleić linka z telefonu :/ )
    Podziękowali 2sylwia1974 awia
  • suuuper!
    dzięki @Yucami ;

  • Przeklejam pytanie @mario1605 ; z innego wątku:
    Mam pytanie do osób z Poznania,
    pilnie musimy zrobić mężowi rezonans magnetyczny ( nowotwór pęcherza) 
    czy może ktoś polecić sprawdzoną placówkę?
    Zależy mi także aby opis był profesjonalny, 
    może ktoś ma wiedzę na ten temat i może się podzielić takimi informacjami?
    Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
  • @mario1605 prywatnie, czy na NFZ? Jeśli prywatnie, to na Starołęce jest pracownia Tomma. Znajoma robiła tam rezonans głowy co prawda, a nie pęcherza, ale była zadowolona. 
  • tak prywatnie
    dzieki za info
  • W Puszczykowie w szpitalu. Na parterze jest prywatny gabinet. Taniej niz w Poznaniu i terminy szybkie. Jeszcze pan sam z siebie znizke dal, bo pacjentaka byla tuz przed porodem (jak to powiedzial becikowe:-)
  • już mamy,
    termin na jutro ,
    szpital Puszczykowo
    Podziękowali 1sylwia1974
  • Dziękuję Kasik,
    fajnie , że dobra opinia się potwierdza,
    faktycznie dzwoniłam dzisiaj i w pierwszej wersji był termin na srodę w przyszłym tygodniu,
    ale jak Panią ładnie poprosiłam, to udało się już na jutro a opis może będzie już w poniedziałek,
    tak więc lepiej nie może być:)
    Dzwoniła do wielu miejsc w Poznaniu i terminy dużo dłuższe a opis prawie wszędzie ok. 10 dni.
    Tak więc Puszczykowo - rewelacyjne warunki i tak jak mówisz cena bardzo dobra.
    Pozdrawiam
    Podziękowali 2aqq sylwia1974
  • Słuchajcie w Grzybnie niedaleko Mosiny 24 marca od 20 noc sów - nie mam jak wkleić linka na szybko ale jest informacja na fb
  • My się wybieramy na te sowy :smile: 

  • A my niestety nie :( chyba bierze mnie przeziębienie :(
    liczę jednak na to ze jutro bedzie juz dobrze bo jutro chcemy wybrać sie na Pegazika czyli targi książek dla dzieci w Poznaniu :) ma byc tez festiwal foodtruckow - niezbyt zdrowo zapewne ale raz nie zawsze :) maja być Dania z rożnych stron swiata :smile: ma byc tez bazar galimatias przy tym festiwalu foodtruckow 
  • Szkoda :-( 


  • Tez żałuje :( fajnie byłoby sie poznać w realu 
  • chciałam tylko powiedzieć ze noc sów  była fantastyczna :) - za rok będzie kolejna. Zresztą ta szkoła w Grzybnie organizuje więcej fajnych imprez i spotkań na które się wybrać.
    Podziękowali 2Hania sylwia1974
  • Ja pierwszy raz o tej imprezie słyszałam tutaj, w tym roku nie byłoby szans jechać, ale w kolejnym bardzo chętnie bym się wybrała :) 
  • My też za rok chętnie na sowy. Ale gdybyś @kitek wwidziała o czymś interesującym wcześniej, daj znać.
    Podziękowali 1sylwia1974
  • My chodzimy z dziećmi do Evadent na ratajach do p. Pawlaczyk. Długie terminy ale leczy dobrze.
  • @Yucami oj....szkoda
  • Ktoś się wybiera dzisiaj na marsz?
  • A mnie w piatek maz wgial informacja, ze ten mecz Polska Chile to w Poznaniu sie odbedzie!
  • Byliśmy, i pierwszy raz nie spotkaliśmy nikogo znajomego...
    No mecz był, ale całe szczęście my pod Poznaniem i mogliśmy się kwestią nie stresować :)
  • O jaaa ale Wam dobrze :) Kryśke bym chciala na zywo zobaczyc!!!
  • Umieszczę jeszcze tutaj, bo do bazarku nie wszyscy pewnie zaglądają:

    Mam do odsprzedania jeden bilet na koncert Rafała Blechacza i skrzypaczki Bomsori Kim w Filharmonii Poznańskiej. 22.06 g. 19.00.
    Bilet zakupiony w systemie bilety24 - więc istnieje możliwość przesłania drogą mailową.
    Cena 100,00 zł.
  • Hania powiedział(a):
    Umieszczę jeszcze tutaj, bo do bazarku nie wszyscy pewnie zaglądają:

    Mam do odsprzedania jeden bilet na koncert Rafała Blechacza i skrzypaczki Bomsori Kim w Filharmonii Poznańskiej. 22.06 g. 19.00.
    Bilet zakupiony w systemie bilety24 - więc istnieje możliwość przesłania drogą mailową.
    Cena 100,00 zł.
    Jeden czy więcej? Bo na Blechacza to bym małżonkę wziął

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.