Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

mundial 2018

2456711

Komentarz

  • I Milik standardowo psuje jakaś świetną akcję
  • dzis mecz Polska -Litwa
  • 3:0 jak na razie!!!
  • Jednak nie uznany...
  • wlasnie tego lata Polska bedzie mistrzem swiata :D
  • no to juz dzis poczatek mundialu
  • Podziękowali 1madzikg
  • tez czekam :)
     @Rejczel dobre :D
  • Kiedy grają Polacy? Są juz jakieś daty?
  • 19 czerwca z Senegalem
    Podziękowali 1uJa
  • od 16 mundial w TVP 1
  • no to zaczelo sie ....
  • No i ładny wynik na dzień dobry.
  • nooo dali Rosjanie czadu
  • kto dzis mecze oglada ?
  • ja dzis chcialabym obejrzec Hiszpania - Portugalia :)
  • My będziemy. Jeszcze nie wiem co i kiedy ale jak syn wróci ze szkoły to mnie oświeci.  ;)
  • A więźniowie polityczni gniją w łagrach.... Oleg Senvow juz ponad tydz głoduje....

    moi niestety tez oglądają:(
    Podziękowali 1MamaKredka
  • Wpatrywanie się w szmatkę lecącą z jednego końca boiska na drugi. I dorośli ludzie kopiący te szmatkę za ciężkie pieniądze. Nigdy tego nie pojmę...
    Podziękowali 3kasha Milamama Wela
  • monia3 powiedział(a):
    kto dzis mecze oglada ?
    Mój syn patrzy na Urugwaj-Egipt.
  • No wlasnie zerknelam na wyniki i widze ze Urugwaj wygral
  • A w meczu na szczycie 3 3
  • Kupiłam sobie zeszycik Mundialu 2018 Panini i wklejam sobie stickersy z piłkarzami. :) 
    Staram sie by równo były.
    Na dziś nie mam żadnej naklejki z polską drużyna!
  • To byl ciekawy mecz, portugalia-hiszpania. 

    @Isako nieźle  :D kupie mężowi  :D
  • Ja mam książeczkę biedronkowa, ciągle brakuje mi karty z Blaszczykowskim - resztę mamy, niektóre podwójne. No i dziś zaczęłam wpisywać wyniki meczów 
  • Ja wczoraj cały dzien przed tv . Wszystkie trzy mecze oglądałam bo mój m na wyjeździe wiec mogłam pofolgować . Dla niego mundial nie istnieje a ja kocham te wszystkie turnieje . No ale chata przez jeden dzień jak po trzęsieniu ziemi . Dzisiaj juz  trzeba chociaż jakis lepszy obiad  zrobic . Niemniej ..... Portugalia - Hiszpania  to było cudo !!!!!! 

    Nie wyobrażam sobie życia z drugą połówką tez kibicem .... o dzieciach byśmy zapomnieli na czas mundialu   :D
    Podziękowali 1camille
  • Quintana powiedział(a):
    Ja wczoraj cały dzien przed tv . Wszystkie trzy mecze oglądałam bo mój m na wyjeździe wiec mogłam pofolgować . Dla niego mundial nie istnieje a ja kocham te wszystkie turnieje . No ale chata przez jeden dzień jak po trzęsieniu ziemi . Dzisiaj juz  trzeba chociaż jakis lepszy obiad  zrobic . Niemniej ..... Portugalia - Hiszpania  to było cudo !!!!!! 

    Nie wyobrażam sobie życia z drugą połówką tez kibicem .... o dzieciach byśmy zapomnieli na czas mundialu   :D


    eeeeee dalyby rade - pytanie jak chata by wygladala :wink: 
    Podziękowali 1Quintana
  • zerkam na wyniki i Francja ograla Australie 2-1
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.