Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

mundial 2018

1246711

Komentarz

  • I po co ja to oglądam się pytam? Chyba pójdę pielić coby nerwy oszczędzić 
  • Trzy minuty przed tym pechowym strzalem podmywalam najmlodszego w umywalce i tak machnął nogą, ze strącil na podloge taka ladna mydelniczke z kompletu, oczywiscie rozbila sie w drobny mak. A potem byl ten Cionek. Noszzzz.... :#
    Podziękowali 1madzikg
  • Idę do ogródka jednak :neutral: 
  • Co by nie mówić, jedna bramkę strzeliliśmy :wink: 
  • Ten mecz to nie na moje nerwy. Co mundial nakrecam sie ze nasi dojda chociaz do finalu. 
  • Gooooooooooooooooooooooooool!!!!!
  • Hmm zdecydowanie trzeba obejrzec Danca mstrzostwa swata w Korei na pocieszenie
    Podziękowali 1Milamama
  • Zdenerwowalam sie. Dawno nasi nie grali tak kiepsko. Senegalczykom za to energii nie brakowalo do konca.
  • edytowano czerwiec 2018
    Maly tak mi skakal w brzuchu, pewnie slyszal te moje komentarze: Kryyyyska dawaj! Zabierzcie z tamtad tego Milikaa!!! Nieeeee! Taaaaak! Rozwalcie ten Senegal!!! Nic nie byyyyloooo!!!! itd. Musze zazyc lyzke Waleriany.
    Podziękowali 1madzikg
  • A temu to bym cos urwała za to jego dzisiejsze wielkie nietrafienie. Co za fujara!
    Podziękowali 2Quintana manatta
  • Po 5 minutach juz czułam że to będzie siara ... przełączyłam na tv kultura i obejrzałam fajny , polski film Miasto  z morza .  Jestem dumna z siebie bo to był lepszy wybór niż nerwówka i wielkie rozczarowanie z tak słabej gry naszych . 
     Tylko podglądałam mecz i stwierdzam , że jestesmy najgorszą drużyną jak do tej pory , na mundialu 
  • Mój T.mówi żółwie.
    Zamiast heden shoulders parówki reklamować. B)
  • I przez nich na uspokojenie jem wlasnie pierniczki, jeden za drugim.
  • A ja zeżarłam cała miskę lodów juz po meczu ..... ah
  • Quintana powiedział(a):
    Po 5 minutach juz czułam że to będzie siara ... przełączyłam na tv kultura i obejrzałam fajny , polski film Miasto  z morza .  Jestem dumna z siebie bo to był lepszy wybór niż nerwówka i wielkie rozczarowanie z tak słabej gry naszych . 
     Tylko podglądałam mecz i stwierdzam , że jestesmy najgorszą drużyną jak do tej pory , na mundialu 
    Ten film to adaptacja powieści Fleszarowej-Muskat, film dobry ale książka miodzio :)
    Podziękowali 2Quintana madzikg
  • Ten cały sport odbije się na mojej figurze :joy: 
    Podziękowali 2Quintana Marcelina
  • Na mojej też. Właśnie w desperacji wsunelam trochę chipsów. Najgorsze ze nie jem wiele więcej niż zwykle w ciąży a przybieram tragicznie
  • Niezłe rozczarowanie. Tak głupio stracone bramki  :s
  • MamaKredka powiedział(a):
    Wpatrywanie się w szmatkę lecącą z jednego końca boiska na drugi. I dorośli ludzie kopiący te szmatkę za ciężkie pieniądze. Nigdy tego nie pojmę...
    Zamiast wojny na ołowiane kulki!
    Ja co prawda nie oglądam.
  • Fajny mecz. Hiszpania Iran. Coś się dzieje
    Podziękowali 1Quintana
  • Mnie zadziwia, ze w całej Polsce nie ma piłkarzy - obrońców, którzy by mieli przynajmniej po 1,85-1,90 wzrostu. Nic nie ujmując umiejętnościom (choc po Senegalu...), ale jak oni maja po 175 - 180...
  • edytowano czerwiec 2018
    Elunia powiedział(a):
    (...)nie oglądam piłki kopanej w tv.

  • Song_Hongbing powiedział(a):
    MamaKredka powiedział(a):
    Wpatrywanie się w szmatkę lecącą z jednego końca boiska na drugi. I dorośli ludzie kopiący te szmatkę za ciężkie pieniądze. Nigdy tego nie pojmę...
    Zamiast wojny na ołowiane kulki!
    Ja co prawda nie oglądam.
    Nie nie, to nietrafione "zamiast". Już mnie takim argumentem przekonywano ;)
    Podziękowali 1Predikata
  • Trochę przesadzacie z ta krytyką 
    Tak już jest i to w każdej dziedzinie, że są bardziej i mniej utalentowani , że przychodzi gorszy moment. 
    Reklamy?  99% gwiazd to robi -jaki poziom gwiazdy taki kontrakt. 
    A i tzw szczęście tez jest znaczące. 
    Nie rozumiem tej krytyki naszej reprezentacji.
    Są tysiące ,setki tysięcy trenujących ciężko i tez nie osiągają sukcesów. 
    Ktoś musi być gorszy ktoś lepszy.  Proste.

    "Wioskowe-ambitne" gwiazdy?
    Yhy dziękuję, kiepskie porównanie.  Sporo takich zakończyło karierę zanim jeszcze się zaczęła.  Ambicje i wolę walki zostawili na tych wlaśnie wiejskich boiskach.

    Sukces to wypadkowa wielu czynników. 
    A tego balonu to akurat ani kadra ani sztab nie nadmuchali.  Oni znają swoją wartość i potrafią ocenić możliwości. 
    Nie wyjdziemy z grupy. Nie jesteśmy ani nie byliśmy faworytami.  Na takich imprezach bywają ogromne niespodzianki ale kurcze jakoś nie są one naszym udzialem


  • edytowano czerwiec 2018

    Piłkarz jak i każdy inny sportowiec pracuje cały czas. Nie tylko na imprezach. 

    Reklamy?o ile dobrze pamietam mają to w kontraktowych obowiązkach , bo federacja ma z nimi[sponsorami ] umowy. (Mowa o sponsorach tzw strategicznych). 

    @Malgorzata  - kiedy i od którego z zawodników usłyszałaś ,ze nie wyjdą z grupy? 

    Imprezy?  Serio? Jak się znajdzie jeden taki palant jak  Peszko to huk. 
    Reszta wie co znaczy higieniczny tryb zycia. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.