Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

31.05 niezwykłe wydarzenie! Dubeltowe prymicje braci U. ;-) Proszę o modlitwę...

2

Komentarz

  • Podbijam, bo to już za tydzień i nadal modlitewnie trzeba wspierać, a na zachętę zdjęcie obu panów w katedrze prałata OD podczas pierwszej prymicji ;-)
    image
    Rzym34- wyciete
  • pięknie !
  • edytowano maj 2015
    30.05 nasz Brat ze wspolnoty bedzie przyjmowal swiecenia... bardzo to przezywam..zwlaszcza ze jestem swiadkiem historii jego powolania..
  • My też będziemy na święceniach, ale po raz pierwszy u diecezjalnego ;)
  • Podbijam.

    A przy okazji, wywiad z Mamą ks. Wojciecha:
    http://www.polka1.pl/artykuly/matka-kaplana
  • Dzięki @Joanna ładnie powiedziany ten wywiad.
    Tak myślę jak my po latach będziemy mówić o dzieciach.
    Matko Boża obym nie popsuł...
  • Janie, myślę, że p. Woźna tam ładnie nam poradziła:
    Nasze dzieci powierzyliśmy w ich dzieciństwie Matce Bożej i wiemy, że Ona pomoże przed nimi zakryć nasze błędy wychowawcze, a we właściwej chwili ich życia poda swoją rękę, aby nie zbłądziły w drodze do Boga i robiły to co się Jemu podoba.
  • Też tak zrobiliśmy, tylko czasem patrzę na mój kolejny wielBŁĄD wychowawczy i podziwiam jak MB wyrabia z tym podawaniem rąk ;-)
  • Co oznacza "zakryc bledy"? Ze dziecko sie nie dowie? Czy ze nie poniesie ich skutkow? Jak to rozumiecie?
  • E.milia, ja myślę że chodzi o prostowanie tego, co chcieliśmy dobrze, a wyszło inaczej.
    k.
  • Jutro święcenia, w niedzielę prymicja. Po raz drugi w tym miesiącu. Przybywajcie z modlitwą (za mnie też, bo jeszcze robotę muszę skończyć).
    +++
  • Ja sie pokornie znow polecam,z tymi samymi intencjami co w Rzymie. Zwlaszcza za D i M. Bog zaplac!
  • Lilu - za Was +++
    Janie - i za całą Waszą rodzinę +++
  • Święcenia o 10:00, jutro chyba jeszcze nie spowiada.
    No, chyba że brat poprosi...
  • :)
    Ale i w kolejce ustawić się już można!
  • To już zaraz.
    Wczoraj piękne święcenia.
    Potem jak słuchałem to serce rośnie jak braciszkowie dojrzeli ;-)
    A Franek po święceniach Milanowek, parafia św. Jadwigi Śląskiej. Jej figurka stoi od lat w pokoju, gdzie się modlilismy i gdzie się urodził ;-)
  • Milanówek, to po sąsiedzku! :)
  • edytowano maj 2015
    Dzisiejsza Msza - wzruszająca uroczystość, totalnie wyjątkowa.
    Piękna homilia. Dawno tak pięknej i poruszającej nie słyszałam z ust tak doświadczonego kapłana. Bardzo precyzyjnie chwytająca sedno Bożego powołania. Autentyczne świadectwo "reklamujące" powołanie kapłańskie i wychowywanie do powołania. :)

    Zapamiętałam:
    "Jumbo Jet nie wyląduje na kartoflisku. Duch św. też musi mieć przygotowane dobre pole do wylądowania."

    PS. Miło też było poznać "na żywo" Jana_u :)

  • Kochani,
    Za wszystkie modlitwy bardzo dziękuję.
    Minęło już kilka dni, a ja nadal nie ochłonąłem po wielkiej radości z powodu moich "małych braciszków".
    Staszek już wrócił do Hiszpanii, gdzie 24.06 broni doktoratu (teologia dogmatyczna, rzecz o stosunkach z prawosławiem). Z końcem roku ma przyjechać na stałe do Polski.
    Franek od września będzie w Milanówku.
    Módlcie się proszę stale za tych i innych księży. Oni z pewnością nie zaniedbają modlitwy za rodziny.
    Raz jeszcze dziękuję...
  • Mam w ogłoszeniach parafialnych, że młodszy z Twoich braci odprawi jutro mszę św. u mnie w Zalesiu :-)
  • Dostałem wiadomość, że x. Stanisław trafi od końca grudnia do Poznania ;-)
    Ciekawe jak odnajdzie się w Polsce po 8 latach.
  • Poznań ma szczęście :)
  • Wyciągam, bo Franek dostał dekret na duszpasterza akademickiego do św. Anny. Jak na księdza w wieku niespełna 28 lat, to w moim przekonaniu wyróżnienie i odpowiedzialność. Pamiętajcie proszę w modlitwie.
  • jan_u powiedział(a):
    Wyciągam, bo Franek dostał dekret na duszpasterza akademickiego do św. Anny. Jak na księdza w wieku niespełna 28 lat, to w moim przekonaniu wyróżnienie i odpowiedzialność. Pamiętajcie proszę w modlitwie.
    Zdecydowanie duże wyróżnienie i awans!
  • Moze to nie najlepszy watek na to pytanie, ale od dluzszego czasu zauwazam na forum wypowiedzi o Opus Dei. Mam takie dosc ogolne info czym jest Opus Dei, ale bylabym wdzieczna za polecenie ksiazki, dzieki ktorej tez moglabym sie zachwycic tym "dzielem". 
  • Ja znam OD głównie z osobistych kontaktów z osobami korzystającymi z formacji.
    Jakieś ogólniejsze pojęcie dała mi książka Messoriego "Śledztwo w sprawie Opus Dei".
    Podziękowali 1Leli
  • Dzieki. Poszukam w ksiegarni. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.