Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

ortodonta Warszawa - dziecięcy

Szukam ortodonty dla 6,5 latki. 
Może być prywatnie. 
Na NFZ zapisałam na 2021r...

Komentarz

  • Przy Sucharskiego jest ortodontka, ma dużo krótsze terminy na nfz, ale nie wiem, czy jest dobra.. 
    Podziękowali 1Haku
  • Dzieci Warszawy. Chodzimy od lat na Nfz teraz prywatnie.
  • edytowano czerwiec 2018
    Stomatologia rodzinna, Al.KEN 51, na NFZ, też terminy w granicach 1-2 mies. 

    Edit: doprecyzowałam
    Podziękowali 1Haku
  • My na Nowym Zjeździe też kiedyś termin na za 3 lata dostaliśmy. Ale po roku zadzwonili i był krótszy. Na mleczaki i tak raczej aparatów nie robią więc macie jeszcze czasu trochę. 
  • Na Synów Pułku 6 mają na NFZ terminy ok. pół roku. Chwalimy sobie.
    Podziękowali 1Haku
  • @Haku jest przychodnia na brodnie i gdzies jeszcze ale to na stronie sobie zobaczysz - rock your smile, co prawda prywatna w sensie pierwsza wizyta platna ( bo szybciej) 100 zl dr Chruściel Agnieszka bodajże - idę tam z moimi dziewczynami w lipcu wiec zdam relacje. Kolejne wizyty ba nfz, aparat na nfz. Szlaki przetarte przez siostrę ze wspólnoty.
    Podziękowali 1Haku
  • My chodzimy do CePeLeku na Koszykową. Tylko trzeba dowiedzieć się kiedy będą zapisy i potem mieliśmy już termin w ciągu miesiąca. Nam dentystka polecała albo tam, albo na Nowy Zjazd. Tylko na Nowym zjeździe są nieakceptowalne terminy.
    Podziękowali 1Haku
  • tylko pierwszy jest nieakceptowalny potem juz na bieząco. Przy czym warto mimo tego się zapisać jak dziecko np ma 5-7 lat - u nas po roku zadzownili, że termin się skrócił o 2 lata;-)
  • Mam zgryz bo wczoraj zadzwoniła pani przychodni ortodontycznej, że od pierwszego kwietnia nie mają kontraktu z NFZ i odwołuje wizyty umówione na maj.
  • "Mam zgryz..."  :D
    Podziękowali 2madzikg jan_u
  • Czy do ortodonty na NFZ trzeba miec skierowanie?

    @mamlu na Drawska chodzilas do dr. Czech?
  • Nie trzdba
    Podziękowali 1mamuma
  • Jakby jeszcze ktoś potrzebował Warszawie, to my chodziliśmy na NFZ do Corten Medic - mają kilka placówek i terminy w miarę ludzkie.
    Podziękowali 2annabe zoja
  • jak ktoś chce do Centrum Stomatologii na Nowy Zjazd chodzić to warto zapisywać 4-5 letnie dziecko. Nam podali termin oczekiwania 3 lata, po roku zadzownili, że możemy juz przyjśc i teraz terminy są juz na bieżąco. Sprawna obsługa, zwykle więcej niż kwadrans - 20 minut pod gabinetem nie czekamy
    Podziękowali 1mamuma
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.