Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ratunku - wypadanie włosów!

13

Komentarz

  • Gdzie kupujecie ten szampon?
    Bo tez mam problem z wypadaniem włosów.
  • @Małgorzata32
    w Rossmannie jest, ja kupiłam na jakiejś promocji i kosztował coś 20 kilka zł, normalnie ok 30 albo i nawet ponad 30 zł
    ale jest baaaaaaardzo wydajny
    trochę zalatuje jak męski zel pod prysznic ;)
    Podziękowali 2Małgorzata32 Olesia
  • Moja znajoma ma problem z wypadaniem włosów, okazało się, że ma niedoczynność nadnerczy (podaję z pamięci) - w każdym razie musi brać stale leki, ale gdy pzrerywa garściami jej wychodzą.
  • U mnie też ten problem od maja leciały i leciały. Było wyjściowo sporo. A teraz po tych niestety już widać, że jest ich zdecydowanie mniej.
    Po solu-medrolu uderzeniowych dawkach.
    Lekarze mi nie wierzą, bo te sterydy podobno leczą łysienie?
    Tym lekom towarzyszyło też nagłe i duże schudnięcie, więc to może bardziej od tego. A teraz jem, a i tak z włosami krucho. Trudno.
  • Mi po ostatnim czwartym porodzie jak zaczęły wypadać to przestały po ok roku ale tylko kilka mcy przerwy było bo teraz w połowie ciazy znowu zaczęły lecieć.. Juz sie boje czasu po porodzie :( 

    wyprobuje ten szampon z rossmana! Dzięki!
  • Myję szamponem emolium teraz bardzo delikatnym. Jest dużo lepiej!
  • Szampon Alpecin jest od dzis w promocji w rossmanie po 25,99 zl. Normalna cena 31,99zl.
  • to trzeba zrobic zapas ;)

    dzięki za info :)
    Podziękowali 1mamuma
  • Jest bardzo fajny szampon z wyciągiem z bursztynu,może nie na porost,ale na wzmocnienie włosów. Kupowałam w aptece,a ostatnio spotkałam ten sam o połowę taniej w Biedronce. Też polecam.
  • Wodę brzozową wcierałam,i było lepiej.
  • A sluchajcie co mogę mojej 7 latce zaserwować na jej cienkie i wypadające włosy? Ona w ogóle z tych chudszych, wolniej rosnących, włosy to jej rosną baaaarfzo wolno a te co ma i tak jej wylaza :-(

    jakby co to z tarczyca jest ok bo ka badalam pare mc temu - właśnie tez ze względu na te wolno eosnace i wypadające wlosiska.

  • @Agnieszka82 nie wiem co na rośnięcie włosów dla 7latki, ale na pewno można płukać w occie jabłkowym (dodać ocet kilka łyżek na garnek i ostatnie płukanie po myciu zrobić tą wodą i nie spłukiwać juz). Włosy wtedy są ładniejsze, mocniejsze i po czasie wymagają rzadszego mycia, łatwiej się rozczesują. Na pewno nie zaszkodzi bo to domowa bezpieczna metoda :)
    Zapachu octu nie czuć po wysuszeniu włosów, jeśli ktoś miałby wątpliwości :)
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Ja u siebie obserwuję wypadanie włosów wskutek stresu. Gdy pojawia się stres, a wraz z nim wzmożony wysiłek organizmu, to potem włosy zaczynają wypadać. I wtedy trzeba po prostu odczekać, aż sobie organizm odreaguje. Na szczęście mam na głowie gęstą szopę i tego mojego wypadania nie widać za bardzo.
    Podziękowali 1mamababcia
  • @Agnieszka82 ja mojej 6 latce myje lopianowym szamponem. Mniej wypadaja, mniej sie lamia. W biedronce jest w dobrej cenie. Sama tez nim myje i skonczyl mi sie problem lupiezu.
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Ten łopianowy jest super. Ja kupuję ten z Green Pharmacy... balsam łopianowy. Już zapomniałam o łysieniu.

    Jego się i we włosy i w cebulki wmasowuje
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Pięć miesięcy temu odstawiłam najmłodszego od piersi. Cały czas bardzo mocno wychodzą mi włosy. Czy to normalne? Kurde, niedługo chyba całkiem łysa zostanę...
  • Do pewnego stopnia to jest normalne..
    W ciąży włosy mialy dłuższe życie i teraz masowo mają prawo wypaść

    Warto też o nie zadbać w tym okresie
    Podziękowali 1mama_asia
  • Poczytaj o oleju z czarnuszki


    Podziękowali 1mama_asia
  • Mi pomógł Biotebal. 
    Podziękowali 1mama_asia
  • Na mojej sosnie siedzi przyczepiona mala, prawie dwuletnia jemioła a wlasciwie jemioł. No i tez łysol jestem, z zakolami. Trzeba odstawic pasazera i znowu bede kudlata.
  • przy wypadsjacych wlosach zadbalabym o dobry poziom zelaza w diecie by podwyzszyc ferrytyne i jodu.
    Podziękowali 1Rejczel
  • Odświeżam wątek. A czy polecicie coś na porost włosów...ale najlepiej sprawdzone i skuteczne :wink: bo u mnie po tej ciąży jest strasznie...
  • Zbadać hormony tarczycy.
    Podziękowali 1awia
  • Mi kilka dni temu lekarka przepisała jakis apteczny środek do wcierania. Podobno dobry, choc drogi. Na razie jeszcze nie zastosowałam.
    Podziękowali 1awia
  • U mnie też wypadanie włosów związane z niedoczynnością tarczycy - jak się ureguluję to od razu mniej wypadaja, jak miałam bardzo złe wyniki to leciały garściami 
    Podziękowali 1awia
  • A ja mam w miare dobre wynilko a włosy tragedia.
    Podziękowali 1awia
  • edytowano lipiec 2018
    Małgorzata32 powiedział(a):
    Mi kilka dni temu lekarka przepisała jakis apteczny środek do wcierania. Podobno dobry, choc drogi. Na razie jeszcze nie zastosowałam.
    Podaj nazwę tego specyfiku 
  • Ok. Jak wroce do domu...
    Podziękowali 1hipolit
  • pokrzywa  wzmacnia cebulki   dzisiaj muwił o tym  Nowak  w śniadaniu    na 2 programie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.