Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

ROWER - przerzutki i takie tam :)

124»

Komentarz

  • Song, z tym kaskiem to stara sprawa. Niektore komentarze ( zjechalam zaledwie lekko w dol) sprzed dwoch lat. Ale zgadzam sie, w Biedronie super rzeczy nieraz maja.
  • I my powoli szukamy rowera 24 cale dla prawie 7 latki. Jak ten czas zlecial, niedawno jezdzila na biegowym dostanym od Cart Pud a teraz już prawie dorosly rower. Ehhh
  • U mnie stoi nieużywany 
  • My też szukamy. 24. Ale na spokojnie. Moje se jeżdżą po ulicy na dalsze rajdy na razie nie ma warunkow
  • Mam laguna romet 24 prawie nówka mała prawie nim nie jeździła a dostała nowy  4 lat temu pojezdzila nim miesiac kupiłam jej drugi a ten stoi 
  • Czemu kupilas drugi jak ten byl nowy?
  • Bardzo podobny tylko różowy mój , bo był za mały na nią a wymienić nie mogłam bo ofiarodawca nie dał żadnych dokumentów ani nie powiedział gdzie rower kupil
  • Fajny ale ja taki bardziej gorski potrzebuję.
  • Ja właśnie nie górski raczej.  A za ile nowa chcesz sprzedać jeśli chcesz?  Ma jakieś przerzutka? 
  • Ma przerzutki , nie ma pojęcia ile , to trzeba na miejscu obejrzeć a od ciebie to jest troszkę km do mnie 
    Jutro planuje wysłać przesyłkę do ciebie @MAFJa ;
  • To podłącz rower ;-) żartuję. Tu na miejscu są unibajki takie za ok. 300.. Ale może bardziej zużyte nie wiem. Jak dasz rade to wyślij ale jak do Tomaszowa emigrujesz i nie wyślesz to też trudno poczekam. 
  • O taki chłopakowy by mi się przydał
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.