Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1261262264266267370

Komentarz

  • Co polecicie na zapalenie gardła w ciąży?  Mam chrypke, boli mnie gardło i kaszle tak jakbym miała wypluc płuca. Soda oczyszczona, woda utleniona? @MAFJa , chyba pisałaś kiedyś o jakichś ziolach? Bez czarny?
  • Czarny bez gorący na pewno może pomóc ale jeśli to gardło samo a nie niżej to u nas lepiej propolis w roztworze spirytusowym.. Do płukania z szałwia parę kropel, rozdrobniony z miodem łyżeczka albo w psikaczu bezposrednio
    Podziękowali 1blaekie
  • Ja do słoika łapałam tyle razy na ogólne. Zawsze ok. 
  • No ja z solą też mam odruch wymiotny. A soda bądź woda utleniona?  Ma sens płukanie tym?
  • Myślę, że woda utleniona jest ok.

    Powiedzcie mi, proszę, czego brakuje miom skórkom, że od jakiegoś tygodnia odrywają się na palcach.
    Podziękowali 1blaekie
  • @mamababcia ; vit. A+ E?  :)
    Podziękowali 1mamababcia
  • Dzięki, spróbuję.
  • edytowano lipiec 2018
    Mocz z otwieranego pojemniczka, niewyparzonego wyszedl okey. 

    Tym samym nie mam bladego pojecia dlaczego 1,5 roczniak przez tydzien budzi sie kilka razy w nocy z histerycznym placzem wołając AŁAAAAAAA. 
    Zeby nie, gardlo nie, infekcji zadnej nie, pecherz nie. 

    Czy moze to byc jakas bakteria w przew pok? Pare razy w ciagu dnia zlapal go jakis bol i zaczal krzyczec.


    Moze byc zap pecherza przy dobrych wynikach?
  • @annabe a jak sprawy z napletkiem?
  • Nie wiem ? Nigdy ni bylo u nas z tym problemów. Nie wygląda nic podejrzanie.. 

    Wymiękam. Czuje sie jak przepuszczona przez maszynkę po tej nocy. 10razy lub wiecej budzil sie z wrzaskiem AŁA. Rzuca sie wtedy, nie moge go uspokoić. Tylko jak wleje mu wode do butelki ze smoczkiem to sie uspokoi i przysnie na chwile. 
  • Nie ma objawow od zębow zadnych. Lekarz zajrzal do buzi i nie stwierdzil ze cos sie tam dzieje..
  • brzuch go nie boli, nóg nie podkurcza? takie skurczowe bóle brzucha potrafią być straszne. U nas tak było. Suszarka albo termofor na brzuch może by coś pomogły. Nie pokazuje paluszkiem gdzie boli?

  • a może to koszmary senne?
  • Ja bym żeby obstawiala
  • Koszmary tak nagle by sie pojawily? 

    Mi wyglada na takiego ktorego cos boli. Dżizas nie mialam jeszcze takiego przypadku trudnego  :/
    Lapie sie ponizej pasa jak woła. Nie wiem czy to zbieznosc czy wlasnie tam cos dokucza. 
    Zaczelo sie w ubiegłą srode, pod koniec wakacji, ostatnie trzy noce i trwa do dzis. Na poczatku bez problemu spal w, nowym miejscu wiec to raczej nie zmiana.

    Ale jesli brzuch to co moze tak dlugo trwac?! Wyproznia sie normalnie, je to co zwykle. Pije hektolitry wody.
  • To ile trwa to już? Mięta rumianek, może paracetamol na noc spróbuj nam tak Kuś dał. Lekka dieta.
  • O też moze byc... 
  • @MAFJa dzięki za ten bez. Piję od wczoraj i naprawdę jest o niebo lepiej.
  • 9-10 nocy juz. Dalam mu ost nurofen bo juz nie mialam pomyslu.
  • annabe powiedział(a):
    9-10 nocy juz. Dalam mu ost nurofen bo juz nie mialam pomyslu.
    Pomogło?
    Podziękowali 1September
  • A jakieś lamblie? Boli brzuch przy tym?
  • Czy ma ktos doswiadczenie z tikami? Moj 5 latek zaczal od niedawna miec jakies tiki dzwiekowe, co sie z tym robi?


  • Mówią żeby nie zwracać uwagi, ale to chyba nie zawsze skutkuje.
  • Czy kilkudniowe skoki cukru przy infekcji moga znaczaco wplynac na wynik badania hemoglobiny glikowanej?
  • Kurcze.20mscy.temperatura od wczoraj rano.. W dzień biega jakskowronek Z przerwami na skoki temperat.ale teraz na prawdę jak piec gorący..termometry gupie ale pod 40 pokazują.. U nich nie zbijamy bo rzygaja. Daliśmy pic. Może być to co innego niż wirus? Boję się żebyśmy za bardzo nie zlekcewazyli

  • A czopki?
    Podziękowali 2MAFJa madzikg
  • Na razie mu spadło wyraźnie po piciu
  • proszę o poradę: pięciolatek najadł się pestek wiśni - ze 40 sztuk - czekać czy wzywać  karetkę? 

  • Przeszło mu. Mieliśmy wizje jakiegoś nawrotu ospy bo coś ich pozarlo dodatkowo tak ze są upstrzeni. Ale uczciwa ospę ma jonatan dzieńien trzeci.
  • Ile czasu moze wyrastac staly zab po tym jak wypadl mleczak? 
    U corki juz ponad 2 mies minely, a zeba ani widu, ani slychu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.