Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zdjęcia noworodków - oczekiwania vs rzeczywistość

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Ale się uśmiałam:)
    Podziękowali 2PonuraKura Isako
  • a ja sie wcale dzieciom nie dziwie - ktora osoba chcialaby byc wlozona do takiej dynii albo w siatke po zakupach ? ;) :p
    Podziękowali 1aga---p
  • Niebezpieczne to jest gdy amatorzy ogladaja zdjecia takie zrobione przez fotografow i probuja nasladowac a tak naprawde Ci robia to w sposob bezpieczny, wycinajac czasem rece podtrzymujace dzieckko. 
  • annabe powiedział(a):
    Niebezpieczne to jest gdy amatorzy ogladaja zdjecia takie zrobione przez fotografow i probuja nasladowac a tak naprawde Ci robia to w sposob bezpieczny, wycinajac czasem rece podtrzymujace dzieckko. 
    ano właśnie...
  • mader powiedział(a):
    Tak, poza tym fotograf ogrzewa pomieszczenie do jakiejś tropikalnej temperatury, żeby maluchy spały i nie marzły. Dzięki temu też ponoc zrobienie takich zdjęć nie trwa wcale tak dlugo.
    a czasem trwa długo bo uwzględnia się potrzeby dziecka...jak model nie współpracuje - nie zamęcza się go - i o tym także informuje się rodziców
  • Słodkie! Też sie usĶiałam.

    Dokładnie to!

    Widzę po swoich zdjęciach: cos planuję a wychodzi coś innego.
  • mam takie same odczucia - kompletnie mi się te zdjęcia nie podobają, to jakieś szaleństwo na miarę strzelania selfie i fotografowania śniadań i swoich stóp, tylko gorsze ;)

    nie wiem też po co takie zdjęcia się robi, co one niby mają upamiętniać?  bo jeśli dziecko tuż po narodzinach, to po prostu zaprosiłabym fotografa do domu, żeby kilka naturalnych zdjęć z rodzeństwem czy rodziną zrobił - lepszym sprzętem i lepiej doświetlonych, jeśli ktoś już koniecznie musi mieć sesję fotograficzną

  • Nie podobają mi się zdjęcia typu bobas wciśnięty w dynie, czy inna konstrukcje albo jakieś skomplikowane wdzianko. Oprócz wątpliwego komfortu dziecka to wyglada zwyczajnie sztucznie. Za to zdjęcia z bardziej naturalna "inscenizacja" np maluch śpiący w koszu Mojżesza, ubrany w śmieszna czapkę czy otulony kolorowym kocem i pluszakami itp są świetne i takie uwielbiam oglądać. 
    Podziękowali 1Malena
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.