Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zara - Wielka Wyprzedaż !!!

Przeżyłam szok i niedowierzanie :o Kolekcja w stylu ,, Gdzie Ci mężczyźni '' ??


«1

Komentarz

  • Trochę wychudli ale ciuchy całkiem spoko

  • To ja chyba wybredna jestem, nic ładnego.
  • edytowano lipiec 2018
    Azjaci zwlaszcza maja kobieca urode, ale taka wlasnie przypada azjatkom do gustu, chyba, ze spotkaja europejczyka o blond wlosach i niebieskich oczach 

  • Nie dość że niektóre ciuchy jak ,,z daru dla Pomorzan '', to jeszcze te stylizacje . Spodnie rurki, przed kostkę jakby im chałupę zalało, ubrania wiszą jak na ofiarach wojny, albo dopasowane jak po młodszym bracie ... Oczywiście nie wszystkie, ale i tak nie dowierzałam, że Zara coś takiego wypuściła. Jak te chłopaki dali sobie coś takiego zrobić :o :o :o
    Może ja się nie znam na współczesnej modzie, ale mam wrażenie, że te stylizacje narzucają nowe trendy względem różnej orientacji.
  • A jakie są odpowiednie dla męskości ciuchy?  jakiś przyklad? 
    Podziękowali 3Milagro hipolit draconessa
  • Przeglądnelam te męskie i są super
    Świetne marynarki! 
    Wogole Zara z kobiecymi i dziecięcymi poszła w siano znaczy jakoś spadła ale męskie są świetnej jakości 
  • Prawdziwa męskość nie zależy  od długości nogawek, koloru koszulki, nadruku na niej czy zarostu.
    ktos kto ocenia męskość po fryzurze/zaproście ciuchach na grzbiecie to chyba nie miał do czynienia z prawdziwym facetem ;) 
    Podziękowali 2draconessa beatak
  • edytowano lipiec 2018
    Mój mąż lubi żywsze kolory ;) kolorowa góra, kolorowe buty ;) 
    jak mi się nieraz ubierze w szarości to mam problem zlokalizować Go w sklepie i czyje się zagubiona :joy: 

    różowe koszulki tez lubi 
  • Etam
    Zwykłe,młodzieżowe ciuchy. 
    Trudno żeby młodzi chłopcy i młodzi mężczyźni poginali w gajerach
    Ale ja chyba wiem o co chodzi gielki
    Te zmanierowane pozy faktycznie takie mało męskie no i wyjątkowa chudość modeli faktycznie troche daje efekt zniewieścienia.




  • Ciuchy, jak ciuchy. Dla mlodych chlopakow sa, to oK. Modele fakt, ze chudzi, ale nie dopatrywalabym sie jakiegos przesadnego zniewiescienia. Ot, takie teraz tryndy, ze modele i modelki wygladaja, jak skora i kosci:)

    Podziękowali 1E.milia
  • Zara ma akutat jedna z najlepszych wyprzedazy! Taka prawdziwa, po 75% i wcale nie glupie rzeczy. Kupilam sobie wlasnie cudna marynarke hafowana, przeceniona cos z prawie 90 na 25. W realu powala na kolana
    https://m.zara.com/de/de/jacke-mit-stickerei-p06895252.html?v1=5842632&v2=634512
    No i koszule dla chłopaków lubie, bo maja extra slim, i gacie bardziej eleganckie na co dzień dla meza.
  • edytowano lipiec 2018
    no wiecie, takie linki...
    akurat obiecałam sobie, że w najbliższym czasie nie będę zanabywać ciuchów B) 
    a dokładnie, ze dopiero na Wszystkich Świętych coś nowego komukolwiek kupię
  •  Kilka fajnych rzeczy dałoby się z tego wybrać choć stylizacje w sporej części przypominają panów z kolejki po caritasową zupę lub zwiedzających osiedlowe śmietniki ;)
    Natomiast nie wiem czy przypadek, czy podświadomość ale na podstronie któregoś artykułu przeczytałam "zwroty i wymioty..."   :o


    Spojrzałam jeszcze raz - stoi "zwroty i wymiany" :wink: 
    Podziękowali 1Joanna36
  • Z rok czy dwa temu kupiłam sobie w Zarze kurteczkę. Różowa, subtelna, idealna do narzucenia np. zamiast żakietu, do spódnicy.

    W dziale... MĘSKIM. Najmniejszy rozmiar idealnie pasował na mnie, uszyty proporcjonalnie, cena fajna. 

    (Zaraz będzie, że promuję gender :D )
  • Będąc nad morzem widziałam eko- torbę na zakupy z napisem:
    "ZARA
    mnie szlag trafi".
    Fajna ;-)
  • @wielorybek co Twój mąż o takiej modzie sądzi?  ;)  : D
    Bo właśnie jakis głos męski by się przydał. 
  • Zbyt dopasowany garnitur,  spodnie w kwiatki (styl Gracjan Roztocki),  kolorystyka dziecieca momentami. Wiele w stylu młodzieżowym ok.  
    Ale sorry spodnie w kwiatki?  To nawet małemu dziecku (chłopcy)  bym nie założyła. 
  • No, dziś właśnie syn pomaszerował na plażę w kąpielówkach w kwiaty. Męskich, żeby nie było ;)
    I powiem wam, że sensacji nie wzbudził.
     Nikt na niego ze zdziwieniem nie spojrzał nawet...
    Podziękowali 3hipolit E.milia AgaMaria
  • Zaletą tegoż sklepu jest to, że ma duża rozpiętość stylowa 
    Jest odzież od Basic do bardzo formal
    Można sobie dobrać wedle potrzeby
    Są spodnie w kwiatki ale są też bojówki w moro
    Wyjątkowo udana męsko ta kolekcja 
    Podziękowali 3E.milia draconessa Monira
  • Mi tam spodenki w kwiaty, szczególnie kąpielowe jakoś strasznie nie przeszkadzają. Przyjmuję, że niektóre nawet wyglądają na męskie. ;) Ale jakoś tak jest, że żaden z moich panów niczego w kwiaty nigdy nie chciał założyć. Ani różowego. I to od małego. Ciekawe skąd się to bierze, bo ja nie uczyłam a mąż w ogóle kwestią ubioru się nie zajmował.
    Podziękowali 2kiwi draconessa
  • Tak bardzo roznorodna ta kolekcja i dla normalnych facetow i dla metro i homo...
  • Zle skonstruowane marynarki. Standardowo niestety w sieciówkach tak jest. Faceci wygladaja jak chlopcy z japońskich kreskówek. Poza tym wspierają aborcjonistoów. Tak mniej więcej orzekł mąż wielorybka.
    Podziękowali 1szczurzysko
  • edytowano lipiec 2018
    No ja przyznam , że z większą sympatią spoglądam na faceta w ciuchach typu wagabunda czy outsider niż wystylizowany paniczyk. 
    Ale ja nigdy nie byłam niewolnikiem mody i do dziś mnie odrzuca lansowana przez wszystko wkoło stylówa.
    I te klony męskie i damskie mnie raczej bawią niż szokują
  • edytowano lipiec 2018

    haha a ja którykolwiek wątek czytam i jest tam Małgorzata - to stwierdzam, że nie mam już czego napisać, bo mi z ust wyjęła to co chciałam … ;) się człowiek nawet wypowiedzieć nie może,

    lubię zarę, cześć ciuszków dziecięcych wypuściła w cenach jak z Pepco a jakość i fasony jednak o niebo lepsze! na przecenach to ceny nawet niższe niż w Pepco :)

    Niestety mój m. poza bielizną niewiele z zary może bo jest po prostu za wysoki jak na hiszpańskie standardy :) no i nie lubi obcisłych ciuchów i szczerze to też no nie wygląda dobrze w tych paniczykowatych, nie ten typ urody

  • Rano podeszłam do Zary w Złotych Tarasach (dziś w Multkinie sa bilety za 15 zł - posłalam gawiedz na Iniemamocnych ) - ogladałam spodnie niby meskie - jakies jednak pokraczne te modele, myślałam , ze coś doborę dla moich - stosunkowo długich i chudych- ale na oko zupełnie nie dałam rady, a i z przymierzaniem obawiam sie, ze bedzie słabo. Ostatnio kupowane dzinsy dla syna to były np. 32/34, a i tak ma luz w biodrach. Tu wszystkie waskei wydawły mi sie jakieś krótkie, + miały chyba miejsce na pieluchę ;)
    Podziękowali 2wielorybek AgaMaria
  • Ja tam nie kupuję,  dzieci ubieram w sh i na ebayu,  czasem tkmax,  a dla młodszych next.,  ale tylko wyprzedaż. U mnie minimalizm ubraniowy to i okazji nie ma na kupowanie.  

    A i co innego kąpielówki w kwiaty,  a co innego długie spodnie. Choć nawet plazowych szortow w kwiaty by nie założyli.  Raz synowi kupiłam różowy męski sweter.  Taki ciemny róż,  nie założył.  Młodszy syn nie miał z tym problemu,  ale pewnie dlatego ze mu wszystko jedno co nosi.  
  • Kwiaty na meskich szortach to taki surferski klimat. Bardzo lubie.
  • spodnie dla męża i syna kupuję online w Tchibo i C&A
    resztę odzieży różnie
  • z tymi marynarkami wieczny problem
    mój mąż ma brata bliźniaka i od czasu do czasu mu z szafy podbiera :smiley: 
  • Cropp i House maja sporo normalnych gaci w praktycznie całej rozmiarówce.
    szorty tez maja 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.