Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaką książkę teraz czytacie?

17810121349

Komentarz

  • Mialas podlinkowac swoj blog literacki @Coralgol ; :) Zapomnialo Ci sie. 
  • To nie blog, ale portal. Poszło na priv.
    Podziękowali 1Rejczel
  • "Rasputin" Douglasa Smitha. Prawdziwa biografia Grigorija Rasputina, pięknej postaci, jak mało kto skrzywdzonej przez rozmaite czarne legendy.
  • @Małgorzata podążę Twoim śladem, jeśli chodzi o literaturę  ;). Pani Einstein wygląda inspirująco.
  • Rasputin jako piekna postac? @Malena, zaintrygowalas mnie...
  • A ktos czytal "Artur Hajzer. Droga slonia"? 
  • @Malgorzata mam wrazenie, ze Ty fajne ksiazki polecasz, wiec pewnie sie zainteresuje tym Einsteinem. Ta o Hajzerze bylaby dla meza. On baaardzo malo czyta, ale "spod zamarznietych powiek" przeczytal w 4 dni  :o, wiec kuje zelazo poki gorace  ;)
  • W ksiegarni aros 35% znizki
    Podziękowali 2Anna78 Leli
  • Na Kdr w Bonito jest chyba 5% nie 2.
    Maja tez znizki dla stalych klientów
  • @Aniuszka , może najlepiej odpowiem cytatem z biografii. " Padł ofiarą największego oszczerstwa w historii. Był wiernym małżonkiem i oddanym ojcem, uczciwym mężem Bożym, żarliwym prawosławnym, pokornym rosyjskim chłopem czerpiącym natchnienie z boskich widzeń.(...)Fałszywy obraz Rasputina stworzono, by podburzać do rewolucji, która mogłaby wynieść do władzy ateistycznych komunistów."
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Ciekawe, ciekawe... Swoją drogą to slyszalam kiedyś (nie wiem, czy to prawda), że Cerkiew Prawosławna rozważała jego kanonizacje. Jest coś na ten temat w tej biografii?
  • edytowano lipiec 2018
    @PaniWiosna izwinitje, wez mnie walnij z liscia ;) Myslalam, ze to tylko ja jestem 100 lat za Afroamerykanami w czytaniu Jezycjady a tu sie okazuje, ze ktos jest 101 lat za ;)
  • Przeczytałam, że "główna Cerkiew" wstrzymała się od oceny, ale w jednym z odłamów prawosławia R został kanonizowany.
  • A, to zanim taki ktos przeczyta kim był Wolfi to juz sto razy zapomni o moim niewinnym malym spoilowanku ;)
  • PaniWiosna powiedział(a):
    @Rejczel zawsze będzie ktoś, kto nie przeczytał żadnej części :mrgreen:
    Ja czytałam pierwsze tomy w podstawówce,  czyli dawno, ale nic nie pamiętam.  Wiem tylko,  że nie była to porywajaca lektura. 

    Ale ten Rasputin mnie zaintrygowal.  
  • jestem w trakcie czytanie  uwierzyłam  miłosci  s. leonia  nastał 
    oczami  jezusa  Carver Alan Ames 
    wysławiane maryji  liguori a czekaja  Maryja  mama i królowa  scot Hahn
    cwiczenia  duchowe  ignacy Loyola  czeba sie rozwija duchowo  a nie zatrzymac sie na paciorku  jak to mówi ks  Dominik Chmielewski
    Europo co dalej  Mirosław Piotrowski 
    dekalog ks  glas
    modlitwa uwolnienia  4 tom Neal Lozano
    byc uczniem  Pana ks Michał olszewski a co sie po drodze trafi do czytania to nie wiem bo ja czytam kilka ks na raz
  • Wyspę -Eustachego Rylskiego .
  • jukaa powiedział(a):
    Cyfrowe choroby - po tej książce wyrzucisz router(...)
  • Chcialam wziac z biblioteki Wyznaje ale nie mogly znalezc, wiec wzielam Cabre Jasnie Pan. 
  • "Simona opowieść o niezwyczajnym życiu Simony Kossak"

    Podziękowali 2Małgorzata32 Monika73
  • W jakiej księgarni jest zniżka na KDR? Ktoś o tym pisał....
  • Świat Książki 20%
    Podziękowali 1mamaw
  • Czytał ktoś "Wady świętych''?
  • edytowano lipiec 2018
    Bohumil Hrabal - Obsługiwałem angielskiego króla
    Gu Hua - Miasteczko Hibiskus
    Jerzy Jarniewicz - Puste noce.

    Tomik poetycki "Puste noce" mogę polecić miłośnikom poezji i subtelnych, niebanalnych erotyków. Pozostałe dwie pozycje dopiero zaczynam, więc opinią jeszcze się nie podzielę.
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Koncze tego Cabre.. strasznie obsceniczny ten Jasnie Pan.. 

    Wyznaje tez takie jest?
  • edytowano lipiec 2018
    @mamaw w bonito też jest zniżka.
    Podziękowali 1mamaw
  • Wyznaję jest genialne. Inne niż Jaśnie Pan w charakterze.
    Podziękowali 1annabe
  • Moj mąż i ja.

    Biografia Elki z Wysp Brytyjskich. Czyli Krolowej Elzbiety
    Podziękowali 1Barbasia
  • Śmierć Zachodu Buchanana


    Znany amerykański publicysta i polityk konserwatywny, bezkompromisowy obrońca i orędownik tradycji katolickiej, znienawidzony przez lewicowe i demoliberalne "siły postępu" - wieszczy śmierć naszej cywilizacji.

    Zachód umiera. Narody mają ujemny przyrost naturalny. W siedemnastu europejskich krajach więcej jest pogrzebów niż narodzin, więcej trumien aniżeli kołysek. Inwazja imigrantów grozi dekonstrukcją kraju, w którym wyrośliśmy, oraz przekształceniem go w konglomerat narodów, które nie mają ze sobą prawie nic wspólnego - ani historii, ani bohaterów, ani języka, ani kultury, ani wiary, ani tych samych przodków. Czeka nas bałkanizacja i ostateczny upadek narodowej suwerenności pod dyktatem rządu ogólnoświatowego. Nasz świat wywrócił się do góry nogami. To, co wczoraj było słuszne i prawdziwe, dzisiaj jest fałszem i złem. To, co niegdyś było niemoralne i karygodne - rozpusta, aborcja, eutanazja, samobójstwo - dziś stało się "postępowe" i "chwalebne". Dawne cnoty stają się grzechem, dawne grzechy - cnotami...
    Podziękowali 1AgaMaria
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.