Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auto godne polecenia

15681011

Komentarz

  • edytowano lipiec 2018
    @Karolinka ;
    Jak w PSI nie w barach to zwykle poniżej 40 PSI. Ja ładuję 42, przepisowo.
    https://www.oponeo.pl/narzedzia/tabela-cisnien
    Musi być napisane w instrukcji (tyres). Zobacz też na futrynie.

    @zapominajka ;
    Przy tak wysokim budżecie to może VW Sharan Bluemotion.
    https://www.tradelinkdevon.co.uk/used-cars/volkswagen-sharan-2-0-tdi-bluemotion-tech-se-dsg-ss-5dr-axminster-201805317035444?at_source=autotrader&at_medium=desktop&at_campaign=website-visit

    -Mój Sharan robi w mieście szum!
    Podziękowali 1Karolinka
  • Dziękuję, koło napompowane, zobaczymy czy będzie schodzić powietrze
    trop ze stacją benzynową był super!
  • Bea powiedział(a):
    Renault kangoo
    Miał kto?
    Brac?
    Mój szwagier. Uwielbiał je bardzo a jeździł bardzo dużo. 
    W ogóle on uwielbia francuzy i zawsze nimi jeździł
  • Bea powiedział(a):
    Mój bieżący niestety w złom :/
    Muszę mieć małego benzyniaka. Awaryjny bardzo?
    W sumie stary jest i z rajchu ciągnięty. Sąsiad jeździ ale wymienia na mercededa. Ten mu za mały..
    Moja renusia będzie wolna pod koniec sierpnia jak wszystko dobrze pójdzie ;)
    No ale ona nie benzyna i mała w sumie 
  • @Bea , Ty wiesz... Renia zawsze  <3
  • @Bea funkcjonalnie fajny ten kangur.
  • Elunia powiedział(a):
    @kociara a napisz coś więcej.
    priv :)
  • Nie mam. Ale jezdziłam kiedyś pożyczonym. I całkiem fajnie się go prowadzi.
    Tylko, ze po ostatnim moim "pechowym" scenicu raczej nie radzę nikomu francuzów- to jak rosyjska...ups...francuska ruletka.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Bea powiedział(a):
    Mój bieżący niestety w złom :/
    Muszę mieć małego benzyniaka. Awaryjny bardzo?
    W sumie stary jest i z rajchu ciągnięty. Sąsiad jeździ ale wymienia na mercededa. Ten mu za mały..
    Bea powiedział(a):
    Ja tylko benzynę
    Ropniaka zimą nie odpalę...
    Zresztą w dieslu mam busa  ;)
    O te kangoo pytam
    Toyota iQ?

  • @Bea ;
    Yaris HYBRID? Sfinansujesz sobie z paliwa! A władze będą tępić trucicieli. 34 000 zł :'( .
    Hybrid, @Rejczel , hybrid :mrgreen:  !

  • edytowano lipiec 2018
    @Bea ;

              Bea powiedział(a):
              No co Ty???
              Auto max 2-3 tys z kosztami
              I gdzie ja toto naładuję???


    Nigdzie :mrgreen: , bo to nie jest plug-in, tylko zwykły hybrid. Benzynę lejesz, 35 litrów tylko. Raty finansujesz z paliwa.
  • edytowano lipiec 2018
    No to jeszcze raz  tu spróbuję :)  Mamy do sprzedania naszą Alhambrę . Link do opisu poniżej.
    Cena do negocjacji !! :smile: 


  • Ja też zastanawiam się nad zmianą auta na większe i mam prośbę do wszystkich posiadaczy dostawczaków - podzielcie się jak oceniacie Wasze auta pod kątem wożenia dużej rodziny? Konkretnie interesuje mnie Vivaro, Jumpy, Trafic, Scudo, Expert, Caddy, turneo Connect i pochodne, rocznik 2012 lub nowszy. Jak wygląda sprawa z ergonomią, wyciszeniem, parkowaniem (szczególnie jeśli auto ma więcej niż 5m długości).
    A może polecicie coś innego z 8-9 miejscami (lub 7 i dużym bagażnikiem)
  • Caddy maxi zaparkuję na każdym miejscu parkingowym. Bagażnik taki, że wózek głęboki wchodzi bez składania. Pali ok. Jest ciut głośny, ale tak jak pisała Bea wnętrze raczej głośniejsze niż silnik ;)
  • edytowano lipiec 2018
    Prowadziłem ostatnio caddy maxi i faktycznie parkuje się bez problemów, bagażnik przy 7 miescach również pojemny. Wyciszenie jak dla mnie było wystarczające. Słaby silnik mogę przeboleć, ergonomia taka sobie, ale zniechęciły mnie kanapy w 2. rzędzie - nie ma możliwości pochylenia oparcia, a same oparcie było w tym egzemplarzu na dłuższej trasie po prostu niewygodne (auto z 2014 r, więc nie było jeszcze wysiedziane - to raczej jakość fabryczna).

    Od tego momentu zastanawiam się, czy auta tej klasy w ogóle mogą konkurować z klasycznymi vanami na dłuższych trasach. Wiadomo, że nie będą tak komfortowe, ale czy w ogóle nadają się do wożenia rodziny przez powiedzmy 600km? A może po wjechaniu na autostradę poziom hałasu będzie na tyle problematyczny, że "wsad w aucie" zacznie zawodzić? Albo właśnie fotele, ogrzewanie lub klima, totalny brak schowków (itd. itp.) doprowadzi rodzinę do wrzenia i radość z posiadania auta pryśnie jak bańka mydlana. 
    Stąd moje pytanie sprzed 2 dni, bo chciałbym mieć zapasowy fotel lub dwa na zabranie kogoś jeszcze na wycieczkę, ale nie kosztem własnej rodziny.

    No więc 8-9 osobowe samochody sprawdzają się jako wóz rodzinny, czy wyrzeczenia jednak są zbyt duże i lepiej kupić klasycznego, 7-osobowego vana?
  • @Marcin mamy caddy maxi z 2008roku. Będziemy się z nim rozstawać. Na fotele nie narzekaliśmy, bardziej na małe rozprowadzenie klimy i nawiewu, bo nasze dzieci na to czule są niestety. Nie ma się co oszukiwać to niestety jest bardziej brygadówka niż van i komfortem mu nie dorówna. Atutem caddiego jest cena, dobry silnik i bagażnik. Bywają wersje life ale są praktycznie nieosiągalne na rynku wtórnym. Teraz przesiadamy się na toyotę siennę i różnica jest duża, ale i w komforcie i w cenie.
  • Dorzucę 3gr. Peugeot Partner przekształcił się w takiego bardziej przyjaznego rodzinie Peugeot Rifter'a. Mało na razie zdjęć i info ofertowego, ale brzmi ciekawie.
  • e dobra nie popatrzylam że zbita ta toyota ;)
  • Czy warto w ogóle nawiązywać kontakt z tzw handlarzami aut, chcąc sprzedać swoje?
  • Handlarz zarobi prawie tyle co ci zapłaci , szybko sprzedasz auto
    Podziękowali 1kociara
  • jukaa powiedział(a):
    jak się nie da rady sprzedać bezpośrednio, to tak, licząc się oczywiście z niższą ceną
    No nie próbowałam jeszcze sprzedać inaczej, kompletnie nie wiem, jak się do tego zabrać
    Myślałam,ze jeszcze mam czas, a tu się okazuje, ze najprawdopodobniej nowe auto będę odbierać w okolicach czwartku
  • @kociara wstaw tutaj może ktoś się skusi 
    Podziękowali 2Małgorzata32 jan_u
  • A ja nie pomyślałam o handlarzu, też sprzedajemy auto, bo już  przestalismy się mieścić. Potrzebujemy pilnie kupić coś 7-8os, ale dopóki nie sprzedamy naszej Hondzi to nie ma jak. Może będzie ktoś zainteresowany? A jak się nie uda to faktycznie chyba handlarze. Ale szkoda sprawdzonego i dobrego auta handlarzom oddać  :/
  • Fajne auto ale troche drogo jak na ten rocznik.
  • Cena do negocjacji :) 
    Podziękowali 1Rejczel
  • kociara powiedział(a):
    jukaa powiedział(a):
    jak się nie da rady sprzedać bezpośrednio, to tak, licząc się oczywiście z niższą ceną
    No nie próbowałam jeszcze sprzedać inaczej, kompletnie nie wiem, jak się do tego zabrać
    Myślałam,ze jeszcze mam czas, a tu się okazuje, ze najprawdopodobniej nowe auto będę odbierać w okolicach czwartku
    A co masz? Jaki rocznik i za ile?
  • @mmaj333 tez jezdze Hondą i juz nic innego nie chce :) Jak bedziemy zmieniac to na nastepna, nowsza ale tylko Honde :)
  • uJa powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    jukaa powiedział(a):
    jak się nie da rady sprzedać bezpośrednio, to tak, licząc się oczywiście z niższą ceną
    No nie próbowałam jeszcze sprzedać inaczej, kompletnie nie wiem, jak się do tego zabrać
    Myślałam,ze jeszcze mam czas, a tu się okazuje, ze najprawdopodobniej nowe auto będę odbierać w okolicach czwartku
    A co masz? Jaki rocznik i za ile?
    Renault Clio 2002 r . 1. 5 diesel
    Bez klimy.   
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.