Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Łòżko podwòjne z wysuwaną szufladą

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Jeżeli chodzi o zadane parametry to polecam piętrusa. Tylko nie wiem jak z transportem u nich po kraju. Jest masywny  dziewczyny maja potrójne łóżko tzn. Piętrowe z wysuwanym zupełnie na dole tapczanem.  2mx90 ja teraz wolałabym coś mniej masywnego bo pokoju ogromnego nie maja.właśnie ale fakt jest ze wyśpią się na każdym pokładzie dwie osoby nawet.. a na wysuwany tapczan przychodzę do nich nad ranem jak mi za gorąco.. tani nie jest ale w porównaniu z bujającym się łóżkami piętrowymi znajomych chyba warto
  • edytowano sierpień 2018
    Ja polecam materace materasso, też dość drogie, ale są idealne
    Aha, co do łóżka to sprawdzcie jaka jest wysokość między dolnym a górnym,  bo są różne. 
    Podziękowali 1mamaw
  • My mamy to z Ikea. Kupiliśmy po przeglądnięciu wszystkich łóżek. Ten ich piankowy materac dolny jest bardzo wygodny. Wiele razy na nim spałam i śpi się super (a jestem wymagająca w tej kwestii). Łóżko jest bardzo solidnie zrobione.
  • I mam wzrost i wagę solidnej kobiety  ;)
  • Ja sypiam na nim, nie śpię codziennie ale Ikea ma dość porządne materace więc podejrzewam że trochę posłuży. Jest naprawdę wygodny. Ania moją śpi na nim codziennie i nic się nie dzieje tylko że ona ma niewiele powyżej 20kg więc nie jest to obiektywne. Ja mam prawie 80 i dla mnie też jest ok. Zresztą on nie ma zawrotnej ceny więc myślę że jeśli się odkształci to za 2-3 lata można wymienić bo w rzeczywistości w takim czasie większość materacy się odkształca.
  • No ale ma wymiary które podałaś.. nawet na 180 do 2 M chyba.chyba ze szafki jeszcze chcecie nad tym łóżkiem wieszać.. to jest dość wysoko
  • My też mamy ten Ikeowski 2+1.
    Na wysuwanym spał 4 lata syn- waga 22 kg. Nic materacowi nie jest.
    Ogólnie polecam.
  • @J2017, my mamy z 3 firm i uzywamy od lat. Jak wieczorem dotre do komputera, to zalinkuje, bo z telefonu nie dam rady. 
    Na olx Krakow wpisz łóżka piętrowe etc., to wyjdzie firma z Libertowa, Pietrusek się chyba nazywa- robią b.spolidnie, tylko czekac troche trzeba. Ja mam synow ok. 50 - 60 kg/ 164 cm, nie narzekaja na łóżko. My akurat mamy potrojne (pietrowe i wysuwane), ale wszystkie dają rade.
  • U nas to z Ikea działa tak, że Ania zawsze śpi na dole czyli codziennie sobie ścięli. Przescieradlo jest na stałe a z szuflady wyciąga poduszkę i koc. Rana chowa. Góra jest nakryta ozdobna tkanina, na tym są poukładane poduszki i robi za kanapę. Śpi się na niej okazjonalnie.
  • Piętrus wysuwane tez ma
  • j2017 pietrus to jest firma
  • @J2017 co prawda nie znam firmy i wyrobów, ale gdzie trafiłam na osobę, która polecała te łóżka, może Ci się coś spodoba.

    https://artbo.pl/lozka-200-cm-mlodziezowe.html

    Podziękowali 1mamaw
  • mój mąż zrobił takie wysuwane spod wyższego łóżka. I dodatkowo do tego w planach była szuflada od spodu. W końcu zrobił dwa łóżka z których jedno było na kółkach chowane pod drugie i skrzynię na pościel, ale da się też zrobić tak jak napisałam wcześniej. Mam ten komfort że ja mebli nie kupuję, bo mój mąż robi więc w ogóle nie orientuję się czy coś takiego można dostać i za ile. Mój mąż akurat jest z tych, u których wszystko da się zrobić, wystarczy pomyśleć.
  • my potrzebujemy łóżko podwójne, takie aby podnosić niezależnie każdą połówkę wzdłuż dłuższego boku i żeby była głęboka komora 
  • Jak potrzebujesz to Ci priv wyślę z numerem do Krzyśka.
    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano sierpień 2018
    @Odrobinka, czy Twój mąż robi meble drewniane w Pl czy dalej na obczyźnie pracuje? Bo kilka łóżek potrzebuję, które sobie wymyśliłam, ale jakoś żaden producent nie miał takiego samego pomysłu. ;) I nie tylko łóżka w sumie.
  • Jest w PL Mieszkamy pod Warszawą. Myślę że się da. Napiszę Ci nr tel na priv. Dzwoń bez krępacji Robota mu stoi jak na razie i się martwi.
  • edytowano sierpień 2018
    Moge tez prosic nr tel? Potrzebuje lozka podwojnego wysuwanego malowanego na dąb dziki, lub dąb sonoma. Czy jest mozliwe cos takiego? Musi byc solidne, nie  z plyty.
  • myślę że jest już piszę tel.
  • edytowano sierpień 2018
    Nasze było stąd:
    http://dom.gratka.pl/obiekty/pietrusek-najlepsze-i-najtansze-lozka-pietrowe-krakow,1242052,t,id.html

    Ale teraz na olx nie widzę ich zupełnie.
    Łóżko b. solidne i w dobrej cenie, polecam.

    A 9 lat już mamy takie, tylko starsza wersja miała 2 szuflady. 
    https://www.abra-meble.pl/pokoj-m/lozka/lozko-lorento-l16/ ;

    inne wysuwane w Abrze:
    https://www.abra-meble.pl/pokoj-m/lozka/?p=2


  • Czy ma ktos lozko pietrowe metalowe szare i moglby napisac jak z wytrzymaloscia dla nastolatkow?
    Chcialam drewniane cos w kolorze dab sonoma ale to chyba nie do znalezienia- wszystko z plyty. I tak sie zastanawiam nad metalowym, tylko nie wiem czy to wytrzyma?
  • My mamy drewno chiba? Pietrus 
    Podziękowali 1mamaw
  • edytowano sierpień 2018
    my też mamy łóżko Piętrusa
    jest z nami od 10 lat, przeżyło 3 przeprowadzki (a więc skręcanie i rozkręcanie) i jest cały czas w bdb stanie. My mamy typ którego już nie produkują, bo chcieliśmy żeby było łóżkiem pojedynczym na co dzień i podwójnym gdyby przyjechali goście (ono się rozsuwa i wkłada się dodatkowy materac, który na co dzień może być oparciem jak w kanapie)
    ale tu masz typ pasujący do Twoich @J2017 ;wymagań: https://pietrus.pl/oferta/lozko-karol-wysuwane-z-szuflada-ID55
    kiedyś można było zamawiać łóżka z modyfikacjami np. trochę krótsze albo trochę węższe (np. wg mnie materac dla dziecka wystarczy szerokości 80cm, a nie 90cm; jeśli nie jesteście wysocy 190cm długości też jest ok)
    Materace są wygodne, na pewno nie za miękkie.
  • Warto przy zakupie poprosic, aby dolne łóżko mialo 4 gumowe kółka a nie tylko dwa, bo niszczy podłogę przy wysuwaniu, a dziecko samo go nie podniesie zeby wysunąc.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.