Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ortopeda i dermatolog

edytowano październik 2010 w Pomagajmy sobie
Czy możecie polecić jakiegoś sensownego ortopedę i dermatologa dziecięcego w Warszawie? Chętnie z północnej części albo centrum. Może być prywatnie (właściwie najlepiej prywatnie, bo zależy mi na szybkiej wizycie).
Będę bardzo wdzięczna...

Komentarz

  • Kerima - w zasadzie znam jednego ortopedę dziecięcego dobrego w Limie, przyjmuje w przychodni w Mariocie - dr Szymanek - niewiem ile prywatnie kosztuje wizyta bo ja byłam u niego z ramach pakietu firmowego, ale jest chwalony.
    W ramach NFZ znam ortopedę w Szpitalu Dziecięcym przy nowym świecie, nie pamiętam nazwiska ale on jest/był tam ordynatorem - bardzo dobry lekarz.
    Jak dziewczyny wstaną to grzebnę im w książeczkach i podam Ci namiar na tego lekarza w Szpitalu, chcesz?
  • Aga,
    byłabym bardzo wdzięczna :)
  • Kerima
    przepraszam że tak późno
    Cholewcia nie mogę znaleźć namiarów na tego lekarza ze Szpitala Dziecięcego:sad:
    Ale przypomniałam sobie, że u niego tylko konsultacja jest, na usg odsyła gdzie indziej
    Usg + konsultację robi dr Szymanek na jednej wizycie w Limie - prywatnie- też jest niestety oblegany:sad:
  • dr Wichłacz z Babka Medica, usg- dr Kuszyk

    uratował nam dziecko od szyny Koszli, który inny ortopeda zalecił obowiązkowo
  • i dr Halina Szczytnicka chyba tez w Babce
    ja do niej chodziłam na nfz, bo przyjmuje na Romera, ale czeka się 3 miesiące...
    w każdym razie Ala miała dysplazję stawów biodrowych i po 2 mies. noszenia poduszki Frejki wszystko doprowadzone do normy :)
    pani dr spoko, też bardzo miła, dużo opowiadała, tłumaczyła co i jak, odpowiadała na pytania, robi też usg
  • Czy mógłby ktoś polecić dermatologa dziecięcego w Poznaniu? Może być prywatny.
    Podziękowali 1moni_k
  • A dobry gastrolog dzieciecy w, Wwie? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.