Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Oprócz skakanki i piłki

edytowano sierpień 2018 w Ogólna
Inne zabawki na zewnątrz. Co polecacie?

Komentarz

  • Turnball wygoglaj sobie bo nie moge z telefonu linka wkleic ale mega zabawka od 3latka do dorosłego. Uwielbiamy.
    Podziękowali 1Berenika
  • edytowano sierpień 2018
    Fajne widzę, o czymś podobnym myślałam.

    I do kupienia w decatlonie, to  tez zaleta.
  • Tylko z decathlonu dołóż i weź ten dla dorosłych on jest uniwersalny.
    Podziękowali 1Berenika
  • Nie wiem dla jakiego wieku. U nas sprawdza sie badminton (7 latka sobie dobrze radzi nawet) i freesbee. 
    Podziękowali 1Berenika
  • Skakanka i pilka to zestaw dwuosobowy: Ty hopsasz na pilce, maz na skakance, polozna idzie sie zdrzemnac na chwile w dyzurce albo poczytac :)
  • Rejczel powiedział(a):
    Skakanka i pilka to zestaw dwuosobowy: Ty hopsasz na pilce, maz na skakance, polozna idzie sie zdrzemnac na chwile w dyzurce albo poczytac :)
    A potem zamiana? :D
  • Tak, rodzaca skacze na skakance, polozna hopsajac na pilce lapie dziecko, a tatus w dyzurce lapie oddech.
    Podziękowali 3Aga85 Rejczel Rien
  • Albo trzeci wariant: polozna skika na skakance, lekarz hopsa na piłce a żona z mężem w dyżurce na kanapie odpoczywają od tego wariactwa :)
    Podziękowali 3Rien madzikg awia
  • Chodziło mi o prezent. Prezent zachęcający do zabawy na podwórzu i będący atrakcją na podwórzu.
  • bramki do piłki 
    rolki
    wiek i płeć może trochę nakierunkują?
    Podziękowali 1Berenika
  • Jest jeszcze cos takiego, tylko nie wiem, jak sie to fachowo nazywa: jest jedna pileczka, taka kudłata troche i do tego sa dwie okrągłe takie jakby łapaczki zakładane na rękę, z rzepami na powierzchni. I jedna reka rzucasz pilke a ten drugi z tą łapaczką chwyta i potem odrzuca do Ciebie i Ty łapiesz. Mamy to, fajne.

    Podziękowali 1Berenika
  • Jeszcze jakis fajny zestaw do puszczania baniek dobrze sie sprawdza. 
  • edytowano sierpień 2018
    To się catchball nazywa. Albo zwyczajnie: piłka do łapania. :)

    Też dobre.
  • U nas podworkowo pilki i wszelkie pojazdy (rolki, rowery, deskorolki, hulajnogi). W lato jak cieplo to zacheca do wyjscia basen lub spryskiwacz, w zimie snieg. Piaskownica tez sie sprawdza, ale raczej jak juz sa na dworze, to sie pobawia piachem. 
  • Gra w gumę?


    Podziękowali 2madzikg Milagro
  • Dużo drzew liściastych, kwiatów do tego grabie, szufle i duży kontener :)
    Podziękowali 2Isako madzikg
  • MonikaN powiedział(a):
    Dużo drzew liściastych, kwiatów do tego grabie, szufle i duży kontener :)
    To dla bardzo bogatych, tylko ci posiadają parki.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.