Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Miesięcznik dla przedszkolaków

Chciałabym zacząć prenumeratę jakiegoś miesięcznika religijnego dla moich dzieci, nie wiem co wybrać, polecacie coś? Promyczek dobra, Mały Gość Niedzielny, Anioł Stróż....?


«1

Komentarz

  • Anioł Stróż - można zaprenumerować razem z miesięcznikiem Tak Rodzinie, też wartościowym.
    Podziękowali 3weronika85 Basja Barbasia
  • Przeczytałam „męczennik” zamiast miesięcznik :anguished: 
    Podziękowali 1weronika85
  • Też polecam Anioł Stróż 
    Podziękowali 3wiesia weronika85 Basja
  • Anioł stróż dla dzieci 5+
    Podziękowali 1weronika85
  • Ola i Jas dla maluchow tylko to tygodnik
  • Tak zapytam -Ola i Jas  - dla dzieci w jakim wieku ?
  • Mały pielgrzym
  • Ten Anioł Stróż dla prawie 5-latka i prawie-4 latki się nada?
  • Ten Anioł Stróż dla prawie 5-latka i prawie-4 latki się nada?
  • Nada, też polecamy Anioła Stróża :)

    Podziękowali 1weronika85
  • dla prawie 4latki to tak średnio tam są opowiadania paraboliczne, omówienia problemów bliskich współczesnej młodszej dziatwie: fonoholizm, odrzucenie ze względu na inność, wady charakteru.
    Nawet do bardzo wczesnej Komunii Św. to jest 'ambitniejsza' gazetka. prawie 5latek, powoli będzie rozumiał.
    Podziękowali 1weronika85
  • Moim zdaniem to Anioł od jakoś 6-7 lat.  Moja 6-latka czytała sama.  Wciąż czyta,  ma prawie 8 lat.  Ale nie wiem,  czy rozumie teksty. 
    5-latka nie łapie,  choć słucha jak starsi słuchają.  10-latka nudzi. 
    Ja tam Aniola sama lubię poczytać: )
    Podziękowali 2wiesia weronika85
  • Z moją 5latką czytam od ok. roku i jest często fajnym wyjściem do rozmowy, ale sama nie umie czytać i czytam razem z nią.
    Podziękowali 1weronika85
  • My lubimy promyczek, ale do innych gazetek nie zagladalam. Moje polubily tak od 5 roku życia.
  • My mieliśmy chyba trzy numery anioła w okolicach wszystkich świętych i według mnie jakoś za bardzo się to kręciło wokół zła halloweenu, zagrożeń duchowych, Andrzejek i wróżb.
  • Nasze dzieci bardzo lubią, mnie drażni nachalnością przekazu i przepięciami jak 'pippi to niegrzeczna dziewucha bezczelna albo ze panie niektóre to takie szpony se robia(hybrydy) jak u czarownicy.. ale dzieci chyba potrzebują takiego jednoznacznego przekazu bo mówię nasze uwielbiają
  • Naszej corce moja mama zaprenumerowala Aniola Stroza juz kilka lat temu. Do kazdego pisemka dolaczona jest plyta CD i u nas te sluchowiska podobaja sie dzieciom, sluchaja w aucie, czasami w domu. Znaja z tych plyt duzo piosenek, proszą o wlaczenie konkretnych utworów czy numerow sluchowiska. Najbardziej lubia sluchac takich starych, poboznych legend i podań z działu: "Z Matusowych opowieści". Ja tez je bardzo lubie, sa ciekawe i pociągające, zostają długo w pamięci a mają wydźwięk przypowieściowy, zawsze z morałem.
    Podziękowali 4MAFJa weronika85 madzikg Basja
  • monia3 powiedział(a):
    Tak zapytam -Ola i Jas  - dla dzieci w jakim wieku ?
    Dla przedszkolakow
    Podziękowali 1monia3
  • Prenumerata Anioła zamówiona, zobaczymy jak się zadomowi u nas :) ps. @Maciek_bs Tak rodzinie też zamówiłam, dzięki :)
  • a dla przedszkolakow co jeszcze polecacie poza Ola i Jas ?

  • "Mały promyczek" - dla przedszkolaków
    ("Promyczek dobra" jest dla dzieci wczesnoszkolnych)
    Podziękowali 2In Spe monia3
  • @Barbasia- dzięki, zaprenumeruję maluchom :)
    Podziękowali 1Barbasia
  • Widzę,  że promyczek ma zniżkę na kdr
  • Osobom posiadającym kartę KDR przysługuje zniżka 20% na produkty Wydawnictwa PROMYCZEK i Filmoteki PROMYCZKA przy zakupach w sklepie internetowym www.sklep.promyczek.pl oraz w siedzibie wydawnictwa. Zniżką nie są objęte artykuły innych Wydawnictw, jak i czasopismo „Promyczek Dobra” oraz jego prenumerata.

    @blaekie niestety nie ma zniżki, o ile dobrze rozumiem.
  • A ta wersja dla przedszkolakow?
  • blaekie powiedział(a):
    A ta wersja dla przedszkolakow?
    Nie wiem, chyba trzeba zadzwonić i zapytać bo nic nie piszą na ten temat.
  • Dziękuje za wątek. 
    A może macie propozycję dla nieco starszych dzieci?
  • czyli w jakim wieku Isako?
    Podziękowali 1Isako
  • od 6 do 10 bądź 12 lat.
  • U nas najstarsza (11)czyta od kilku lat Małego gościa i bardzo go lubi
     https://www.malygosc.pl/

    Czasem kupujemy Mały przewodnik katolicki
     https://www.malyprzewodnik.pl
    albo Moje pismo tęcza
    http://mojepismotecza.pl/
     Ale te dwa to raczej dla młodszych, choć przeglądają wszyscy.

    Oooo, a to kupowaliśmy w ramach przygotowań do I Komunii http://www.dominik.krakow.pl/

    Podziękowali 1Isako
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.