Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Woda zuber

Ktoś coś? Kupiłam kilka dni temu i jeśli chodzi o refluks to bardzo dobre efekty. Podobno też działa super w ciąży. Doznania smakowe są, no ten tego, fuj

Komentarz

  • edytowano sierpień 2018
    Doznania smakowe i zapachowe wątpliwe ale działa na refluks skutecznie. Mój mąż parę lat temu wypróbował i żyje ;)
    ed. literówka
  • Wodę zuber miesza się z wodą jana, wtedy smak się zmienia.
  • Jan na kamienie. Szkoda, że taki drogi :/
  • Nie nam. Pierwszy raz słyszę.
  • Słotwinka jest polecana dla dzieci, dobrze wpływa na układ nerwowy i pokarmowy. Jest dostępna w spożywczych sklepach.
  • A więc pije ta wode, nawet jestem ja w stanie wypić sama, ale najczęściej mieszam z ciepla przegotowaną. Odkryłam że smak nie jest najgorszy o ile się jej nie Wacha,z zatkanym nosem smakuje jak woda z solą albo poprostu elektrolity. Po tygodniu mogę powiedzieć że na refluks działa. Ma też dużo magnazu co przy lekach jakie biorę jest bardzo ważne.
    Podziękowali 2madzikg mamababcia
  • Cieszę się, że Ci się udaje -ja poległam ze względu na walory smakowo-zapachowe...  :/
  • Podobno jak się coś 20razy wypije to smak przestaje razić. Jak sobie ja huknęła jeszcze w sklepie  (taki łyk od serca) to chciałbym widzieć swoją minę...... Dobrze że w tym hipermarkecie nie oplulam ludzi dookoła.
  • Zuber ma aromat dla konesera :) ale w jednej pijalni z Zuberem była Słotwinka i chyba  Jan, można coś wybrać dla mniej wyrobionego podniebienia a podobnie działające. Znaczy mniej siarki i woni zawiłych jaj.
  • O widzisz @Joanna36 , KONESER tego słowa mi brakowało :smiley: 
    Podziękowali 2Joanna36 andora
  • Ale generalnie jak rozdzielczy się z ciepłą wodą i zatka nos to jest tylko słonawa.
  • Tylko zatkani nosa jest kluczowe
    Podziękowali 1madzikg
  • Na kilka minut, żeby nie wróciło...
    Podziękowali 2andora madzikg
  • O to w temacie wody, większość wody butelkowanej na Litwie była słona. 
  • Mi tak średnio ale zdecydowanie mi lepiej zoladkowo po niej więc się nie waham. Co ciekawe, szczególnie na początku wypicie wody zuber powodowało u mnie bardzo nasilone odbijanie (jak i starego chłopa po Trzech butlach piwa)
  • Właśnie o to mi chodziło z tym powrotem, ale już nie pisałam bo ta moja ciąża jest bardzo urozmaicona w dolegliwościach gastrycznych.
    Podziękowali 1andora
  • Ale mi to odbijanie przynosi niesamowita ulgę. Ja mam najgorzej tak że mi się zbiera na odbicie ale nie mogę. Po tej wodzie w 3 sekundy mi się odbija i jest super.
  • Ta mi na zdrowie nie pomaga, no ja na razie mam zamiar ją pić 4 tygodnie i podsumowac efekty.
  • jukaa powiedział(a):
    ja bym chyba i denaturat przełknęła w pilnej potrzebie, bo zuber mi nawet smakuje :D


    tej Pani już dziękujemy hehe ;)

    taką wodę chyba w Kudowie w pijalni piłam - siarka plus zbuki - o ten aromat chodzi? zastanawiałam się na co ona może działać (oprócz odruchu wymiotnego;) )

  • Potem człowiekowi smakuje nawet szczaw z piachem . Czyli doskonały wstęp do diety. 
    Podziękowali 1madzikg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.