Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tak trzeba...

«1

Komentarz

  • Naprawdę?
    Brawa?

    Będziesz bił brawo także wówczas, kiedy ktoś pewien swego, swych racji, poglądów itp spoliczkuje np Twoją Żonę, córkę, matkę???

    O ile dobrze pamiętam-w czasie uroczystości upamiętniających Powstanie Warszawskie, ich ofiary i oddające część ocalonym, kiedy buczano i wygwizdywano oficjeli, krzyczano i ubliżano uczestnikom tych uroczystości-nikt tych agresorow nie policzkował, nikt ręki  na nikogo nie podnosił.
    Podwójne standardy czy co? 
    Podziękowali 3Aga85 sylwia1974 beatak
  • Mimo wszystko widzę różnicę między krzykiem a rękoczynem. Uderzenie w twarz postrzegam jako poniżające.
    Podziękowali 1beatak
  • A mnie poniekąd fascynuje ,jak różnie - w różnych mediach , można tę sprawę przedstawić i ocenić ;)
    Podziękowali 2kociara Klarcia
  • ojej
    weszłam na link, a tam znajoma z kościelnej ławki
    ta która dała w gębę tej rudej
  • A ruda powinna nadstawić drugi policzek ;)
  • ona jest miłą, wielodzietną mamą 
    musiała się nieźle wkurzyć
    Podziękowali 2Klarcia Ona64
  • No to mamy problem, bo ta ruda pani to funkcyjna działaczka KOD, która rozbija spotkania PiS, awanturuje się, wrzeszczy i okłada ludzi pięściami. Ktoś pisał na Twitterze, że za komuny była milicjantką, co by tłumaczyło jej obecne zaangażowanie.

    Mamy więc problem etyczny, czy wolno traktować agresywnie ludzi, którzy sami są megaagresywni.
    Podziękowali 1Klarcia
  • @Maciek_bs myślisz, że Jezus by pochwalił panią bijącą?


    Podziękowali 1beatak
  • kociara powiedział(a):
    Naprawdę?
    Brawa?

    Będziesz bił brawo także wówczas, kiedy ktoś pewien swego, swych racji, poglądów itp spoliczkuje np Twoją Żonę, córkę, matkę???

    O ile dobrze pamiętam-w czasie uroczystości upamiętniających Powstanie Warszawskie, ich ofiary i oddające część ocalonym, kiedy buczano i wygwizdywano oficjeli, krzyczano i ubliżano uczestnikom tych uroczystości-nikt tych agresorow nie policzkował, nikt ręki  na nikogo nie podnosił.
    Podwójne standardy czy co? 

    Jeden z wielu występów rudego babska:


  • Elunia powiedział(a):
    A ja się dziwię, że media zajmują się nie niewychowanymi babskami.Obie mają parcie na szkło i cieszą się jak mogą zaistnieć.Każdej po 5 stów mandatu i zaraz poziom wychowania  się podniesie.

    Parcie na szkło może ma rudy babsztyl, ale nie p. Dominika Arend Witchen; natychmiast po tym incydencie p. Dominika podała się do dymisji.
    Podziękowali 3Rogalikowa In Spe Odrobinka
  • kasha powiedział(a):
    @Maciek_bs myślisz, że Jezus by pochwalił panią bijącą?


    ja nie Maciek i nie wiem czy by pochwalił jednak dał przykład, że niekoniecznie całe życie da się przyjść będąc zawsze łagodnym
    vide przepędzenie kupców ze świątyni
    Podziękowali 1Klarcia
  • Skoro o Panu Jezusie mowa...


    Podziękowali 3Pioszo54 In Spe Klarcia
  • Pamiętaj Maciek, że to działa w dwie strony. Jeśli damy przyzwolenie na agresję fizyczna. Myślę,  że pan policzkujaca, sama nie jest dumna, że swojego zachowania, o czym świadczy złożenie dymisji. 

  • ha ha
    super się ułożyło :D
    myślę, że p.Dominika wkalkulowała tę dymisję w momencie dawania z liścia
    ale czuła, że nie może zachować się inaczej
    miło mi słyszeć, że startuje w wyborach samorządowych 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano wrzesień 2018
    Teraz wybory samorządowe , a ona już zjednała sobie sporo wyborców. 

    tak zrozumiałam czytając powyższy wpis

    i może przykre to właśnie, że chłopy nie potrafili odpowiednio zareagować to kobieta poczuła się zobligowana do zrobienia porządku
    być może ten policzek okaże się "błogosławioną winą"...?
    pożyjom uwidim jak mawia @Elunia

    Podziękowali 1Klarcia
  • Kalemu zabrać krowy, zły uczynek. Kali zabrać komuś dobry :D

  • Oczywiście Ruda, jest paskudna baba, ale sorry, trzeba jej przyłożyć? To ma być właściwa strategia? 
    Podziękowali 1beatak
  • z tego co poczytałam o tej rudej ...
    to tym razem jej samej taki śmieszny epizodzik  się przytrafił :D
    Podziękowali 1Klarcia
  • Elunia powiedział(a):
     Ruda z Kodu darła się "Konstytucja", a nie np."jeb..ć kombatantów" i nikogo personalnie nie obrażała tylko zakłócała uroczystość. Powinno przyjść ze 4 rosłych ochroniarzy i wynieść babę i tyle. A tak wyprowadzili Dominikę o dwóch nazwiskach.

    Ruda i pozostała hołota darli japę zakłócając odbywającą się uroczystość. To co wrzeszczeli jest mniej ważne - równie dobrze mogli krzyczeć "chcemy Boga". Spoliczkowano rudą, bo odcisnęła się w pamięci "pisiorów" biorąc udział we wszystkich zadymach. Szkoda, że mnie tam nie było - wzięłabym na siebie ten "obowiązek", a p. Dominika mogła by dalej posługiwać w samorządzie.
    Podziękowali 1In Spe
  • A co do rozprawy - gdyby to był normalny sąd, a nie patologia, jako okoliczność łagodząca, dla p. Dominiki,  powinno zostać wzięte dotychczasowe zachowanie rudej.
    Stwierdzenie winy musi być, bo jednak nie wolno dokonywać samosądu, ale równie dobrze sąd mógłby orzec winę i odstąpić od wymierzenia kary, przyjmując małą szkodliwość czynu.
  • edytowano wrzesień 2018
    @In Spe   ,@Maciek_bs może słabo znam Pismo Święte, więc zacytuję:

    "I przyszedł do Jerozolimy. Wszedłszy do świątyni, zaczął wyrzucać tych, którzy sprzedawali i kupowali w świątyni powywracał stoły zmieniających pieniądze i ławki tych, którzy sprzedawali gołębie,  i nie pozwolił, żeby kto przeniósł sprzęt jaki przez świątynię."


    "
    Zbliżała się pora Paschy żydowskiej i Jezus udał się do Jerozolimy. W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie. Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał. Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: Weźcie to stąd, a z domu mego Ojca nie róbcie targowiska!"

    Nic tu nie ma o biciu kogokolwiek.Ani o wyzwiskach też nie ma.
    Jest tylko o wypędzaniu.

    No i po co Jezus sobie gardło zdzierał,a i księża co jakiś czas o tym samym ględzą?

    Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb! A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu.
    Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi!
    Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz!
    Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące!
    Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie. Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził.
    A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują;
    tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie;
    ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych.
    Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie?
    Czyż i celnicy tego nie czynią?
    I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie?
    Czyż i poganie tego nie czynią?
    Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski”.




  • dziwne to założenie, że p.Dominika kogoś nienawidzi
    prędzej obstawiałabym tę rudą

  • In Spe powiedział(a):
    dziwne to założenie, że p.Dominika kogoś nienawidzi
    prędzej obstawiałabym tę rudą

    Tylko, że ruda nikogo w twarz i w nic innego nie uderzyła. Nie chciałabym w życiu, aby reprezentowała mnie osoba, która nad sobą nie panuje, narusza nietykalność innych i uważa, że tak się wyraża swoje uczucia.
    Podziękowali 4Ona64 Aga85 kociara Coralgol
  • przecież mam na myśli całokształt

    Podziękowali 1Rogalikowa
  • In Spe powiedział(a):
    przecież mam na myśli całokształt

    A jaki on jest w przypadku agresorki? 
  • In Spe powiedział(a):
    pozytywny
    Nie przekonałaś mnie. Ale w sumie niczego innego się nie spodziewałam. 
  • beatak powiedział(a):
    Nie przekonałaś mnie. 

    e tam
    sama się kiedyś przekonasz 
  • edytowano wrzesień 2018
    beatak powiedział(a):

    Tylko, że ruda nikogo w twarz i w nic innego nie uderzyła. 


    Jak to nie? Jak tak. Ruda słynie z robienia zadym podczas spotkań wyborczych Patryka Jakiego:



    Od 2 minuty

    Bojówki totalnej opozycji w natarciu! Podczas spotkania z Patrykiem Jakim zwolenniczka KOD-u zaatakowała starszego pana

    http://telewizjarepublika.pl/bojowki-totalnej-opozycji-w-natarciu-podczas-spotkania-z-patrykiem-jakim-zwolenniczka-kod-u-zaatakowala-starszego-pana,67388.html
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.