Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • @monia3 przecież już z @zaproszenia wynika, że @Danka i @sylwia1974 będą, kto jeszcze?
  • jan_u powiedział(a):
    @monia3 przecież już z @zaproszenia wynika, że @Danka i @sylwia1974 będą, kto jeszcze?
    @jan_u ; pomyłka...z ogłoszenia tego nie wynika, że tam będę.
    Będzie pewnie mój mąż. Ja w tym terminie warsztaty prowadzę...ale w Czmońcu dla matek z córkami  B)
  • że też tego daru bilokacji doczekać się nie mogę... Do końca października wszystkie weekendy mam już zajęte... :p
  • jan_u powiedział(a):
    @monia3 przecież już z @zaproszenia wynika, że @Danka i @sylwia1974 będą, kto jeszcze?
    @jan_u Wy się znacie i dla Ciebie to moze oczywiste a ja wyobraź sobie nie znam forumowiczów w realu poza Wela - stąd moje pytanie 
    Podziękowali 1Wela
  • @monia3 ;-) przepraszam jeśli to zabrzmiało złośliwie. Chciałem naprowadzić na dobrze poinformowane osoby i podbić wątek. A poznanie się przy odrobinie chęci jest kwestią czasu.


    Podziękowali 1monia3
  • A przy okazji: @monia3 a kiedy kontr-wizyta? ;) niestety weekendy też mam zajęte, ale w tygodniu znajdzie się odpowiednia ilość czasu :)
    Podziękowali 1monia3
  • jan_u powiedział(a):
    @monia3 ;-) przepraszam jeśli to zabrzmiało złośliwie. Chciałem naprowadzić na dobrze poinformowane osoby i podbić wątek. A poznanie się przy odrobinie chęci jest kwestią czasu.


    ok - rozumiem :)

  • Wela powiedział(a):
    A przy okazji: @monia3 a kiedy kontr-wizyta? ;) niestety weekendy też mam zajęte, ale w tygodniu znajdzie się odpowiednia ilość czasu :)
    Oooo - A my we wrześniu odwrotnie - znaczy się prędzej sie znajdzie czas wolny w weekend niż w tygodniu :( 
    Podziękowali 1Wela
  • @monia3 ; chętnie bym Cie poznała :)
    jak nie teraz to innym razem :)


    Podziękowali 1monia3
  • @sylwia1974 tez bym Ciebie chetnie poznala :)
    Podziękowali 1sylwia1974
  • Może i ja się pojawię
    Podziękowali 1monia3
  •  :) 
    Podziękowali 1monia3
  • sylwia1974 powiedział(a):
    że też tego daru bilokacji doczekać się nie mogę... Do końca października wszystkie weekendy mam już zajęte... :p
    Eh, mnie na 29 września to już trilokacja by się przydała... Maj, czerwiec i wrzesień co roku takie są... może na jakąś kolejną konferencję z tego cyklu się da załapać...
  • To spotkanie otwierające ZDR w Mosinie już wkrótce a tymczasem:
    jakby ktoś był zainteresowany przyłączeniem się do ZDR ( rejon Wielkopolska) czy  poinformować się o  kołach, oddziałach  czy w ogóle  co się dzieje w  ZDR Wlkp to powstala Gorąca Linia i tak wszelakie info można tam uzyskać: tel. 784 486 701 :)
    Podziękowali 1jan_u
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.