Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przedszkole terapeutyczne

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Bea jakby co to mam dużo do powiedzenia w temacie, bo bardzo się nacięłam, ale nie mam teraz czasu dużo pisać. IPETu w ciągu miesiąca (bodajże) a potem dokładnie sprawdzać, czy rzeczywiście jest realizowany.
  • Prawdziwych, wyksztalconych terapeutow, aktualizujacych swoja wiedzę, a nie wychowawcow ktorzy o terapii nie maja pojecia i wymyslaja cos szukajac w sieci. Dyskretnego omaeiania z, rodzicem postepow i problemow dziecka, a nie w obecnosci dziecka.
    Podziękowali 1Sylwunia
  • Grupa ma być mieszana, czyli integracyjna, nie same chore dzieci razem (widzialam kiedys - koszmar).
    Na miejscu wszystkie potrzebne terapie indywidualne + na stałe ktos w grupie, kto ciagle animuje dziecko.
    Lekarz prowadzący, terapeuci i rodzice sa w kontakcie, raz na miesiąc-dwa spotkanie z omówieniem postępów/ dalszej strategii.
  • Zobacz, @Bea, na stronę przedszkola Rozwijanka w Wieliczce. Bardzo fajne rzeczy robią, rodzice są b.zadowoleni. 
  • Na pewno zapytałabym, czy są w stanie realizować zalecenia z orzeczenia. I na pewno chciałabym przed ewentualnym zapisaniem dziecka przyjść, porozmawiać ze specjalistami, popatrzeć jak prowadzą zajęcia, obejrzeć warunki, popytać jakie metody stosują, od behawioryzmu (chyba, że jakieś elementy) trzymałabym dziecko z daleka.. zgadam się, że bardzo ważna jest komunikacja ze specjalistami na bieżąco..
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.