Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bez kar i nagród

12346»

Komentarz

  • @Elunia- a kto to taki?

    u nas temat muzyki i gry na instrumentach ciągnie się od lat...
    ja mam dobry słuch, ale kiedyś na rytmice wmówiono mi, ze jestem do niczego i uwierzyłam w to
    mąż  gra na flecie, pianinie, gitarze, żałuję, że nie ma czasu pielęgnować tego
    starsi trochę grali na różnych w Józefowie i na pewno coś  z tego zostało
    średnia nie uczyła się w ogóle, słucha teraz metalu ( no comment)
    babcia koreańska ciągle przypomina nam, żeby kupić pianino i ma rację

  • @In Spe , a gdzie to technikum hodowcy? Bo mam taką zakręcona końmi w 8 klasie, może by jej się spodobało...
  • Krzyżowice pod Wrocławiem
    w zakładce "kierunki przyrodnicze"

    http://www.pzs-krzyzowice.wroc.pl/
    Podziękowali 1Zuzapola
  • ale to chyba daleko od Was?
  • No, daleko... I nie jestem przekonana, czy ona dorosła do internatu
    Podziękowali 1In Spe
  • no tak...
    u nas będzie internat bo widziałyśmy z córką , że dziewczyny po południu też zajmują się końmi, żeby nie jeździć w kółko itd.
    ale od nas to kilkanaście km ta szkoła
  • Nie zobaczę, bo poślę dzieci do jakiegoś singlesexu z wartościami po kokardę.
    Podziękowali 2Joannna Katia
  • Joanna36 powiedział(a):
    @Elunia, wczoraj wyciągnęłam album Cézanne'a i
    Czy możesz podać tytuł tego albumu? Chętnie bym obejrzała.
    Podziękowali 1Bagata
  • W SH kupiłam, w większości same lepsze dzieła są.
  • Właśnie dlatego mnie to zaciekawiło.
  • A ja w tym wszystkim widzę jeden problem. Mam inną motywację niż moje dzieci. One zwykle chciałyby wszystko po najmniejszej linii oporu, chyba że chodzi o pieczenie dla rozrywki albo inne tego typu rzeczy. Jesli nie dopilnuję składu śniadaniówki, to trafi tam suchy chleb albo nic. Mi zależy na urozmaiconej diecie - również z przyczyn ściśle zdrowotnych z zaleceniami od alergologów i gastrologów. Dzieciom na tym, by wyjść przy minimalnej ilości ruchów. A potem się zobaczy, przecież glodne będą za kilka godzin. I tak  samo z całą resztą. Albo będę robić sama względnie egzekwować z nadzorem policyjnym, albo nakichsm na zalecenia lekarskie. Niech tam atopowcy i  astmatycy żywią się czipsami koleżanki. Skoro są głupi to będą mieć krosty i zapalenia odkrzeli.
  • @mamaa, to chyba dlatego, że dzieci, przynajmniej moje, najstarszy ma 8 lat, nie widzą jeszcze konsekwencji swoich działań.
    Nje zabiorę śniadania, będę głodny, ale teraz nie jestem, więc nie projektuje na przyszłość. 


  • Jeny moja widzi i se ładuje jak dla pułku wojska. Na każda przerwe
    Podziękowali 1Aga85
  • @MonikaN. Moje też nie widzą. Przy czym jedno jest na poziomie liceum, drugie gimnszjum, trzecie w 5 klasie. Najlepiej bazę ogarnia 7 latka. O młodszym nie wspomnę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.